שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

אל תחששו לכתוב, לא נחשוש לקטול!
ובשביל אנשים שלא יכולים בלי חוקים- חוקי הפורום

רק מילים טובות - ולתפארת מדינת ישראל !!!

רק מילים טובות - ולתפארת מדינת ישראל !!!
פורסם לפני 4079 ימים     מאת הלל הזקן     סה"כ תגובות: 16     תגובה אחרונה לפני: 4067 ימים

חברים,

אני חושב שאחרי ארבע שנות קיטורים אינטנסיביות -גם פה, גם בנענע וגם בעוד מקומות נחמדים יותר או פחות- ודרך אגב אני עדיין ממתין למי מכם שיקמבן אותי עם איזה מול' איכותי, אני אומר לכם שיש לנו פוטנציאל טוב לרב מכר אחרי הגהה ושינוי כמה מהנאצות למושגים "ראויים יותר למאכל" - מגיע לי גם פוסט חיובי לשם שינוי... קצת עדנה אחרי הסערות, קצת מילים טובות אחרי הגידופים... מה, לא ?!

בקיצור, אתם זוכרים את הקיטור שלי על בית הדין לתעבורה ועל כך שאילצו אותו לנסוע שלוש פעמים לבית המשפט ברמלה כי אדון שוטר לא התאים לו להתייצב ואפילו מבלי שביקש קבעה השופטת כל פעם מועד חדש למשפט ? אז הנה, היום היה "היום הגדול" וסחבק יצא קינג-קונג-בונג, נראה לי הישראלי הראשון שכתב האישום נגדו נמחק לאלתר תוך כדי שהשופטת נוזפת בשוטר, בבוחנת התנועה המחוזית ובתובעת מטעם המדינה (!) - וכל השמחה הזו תוך כדי ייצוג עצמי, דיבור רהוט ובעיקר - אמונה בצדקת הדרך...

פתחתי את חלקי לאחר הקשבה מחויכת לשטויות שהשוטר הזה סיפר (ידעתי שהוא לא יוכל לגבות את דבריו, פשוט כי מדובר היה בשקרים), ניצלתי את ההזדמנות לאיזה נאום תוכחה קטן לגבי המושג המגוחך "עובד ציבור" (למה, אם אני עובד משרד החינוך כבר 17 שנה, אני לא ראוי להיחשב "עובד ציבור" ?!) ואז 'יצאתי לדרך' כמו מלוע תותח... כל העצבים שלי מהנסיעות המעיקות האלה, עלות הדלק ובעיקר תחושת חוסר הצדק - התנקזו לכדי 4-5 דקות של טיעון מובנה, ברור, מנומק - חבל לכם על הזמן ! אחרי פסק הדין זכיתי כמו בסרטים ללחיצות ידיים מכל מיני עורכי-דינים שלא פגשתי מימיי קודם לכן, כאילו מינימום ראו הם את האור...

השופטת הנאחסית מהפעמים הקודמות הייתה הפעם פשוט עשר - ולא בגלל שהיא זיכתה אותי, אלא מפני שהיא הראתה, סופסוף, ששרירות לב שלטונית יש לה גם מחסומים ובלמים וששוטר עצלן שמפצח גרעינים (!) באיזה צומת בסוף העולם ועוצר להנאתו נהגים משקפלוצרים שנראים לו בטוח ישלמו את ה-1000 ש"ח דו"ח מבלי למצמץ - יצטרך אח"כ לספר את כל זה לשופטת קפדנית, שתרצה מאוד לדעת ממנו כיצד הוא יכול לזהות שרכב חוצה שול ימני, כשבינו ובין אותו רכב מפרידה גבעה עצומת מימדים ו-500 מטרים בקו אווירי...

בקיצור, אחים שלי : לא להתייאש ! יש צדק בעולם, לא תמיד רואים אותו, קל יותר ליפול לייאוש (מי כמוני יודע), אבל אחרי האפור הגדול מגיע גם, לפעמים, גם קצת צבע בהיר...

ולייעוץ משפטי - אתם יודעים היכן למצוא אותי...:)))

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)