שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

אל תחששו לכתוב, לא נחשוש לקטול!
ובשביל אנשים שלא יכולים בלי חוקים- חוקי הפורום

הבית הכחול של פלאפון

הבית הכחול של פלאפון
פורסם לפני 4566 ימים     מאת ellyd     סה"כ תגובות: 6     תגובה אחרונה לפני: 4566 ימים

מאז שהחלו ימי הYES MAX איני רואה פרסומות בשום ערוץ.
ולכן גם את הפרסומות לבית הכחול פספסתי לגמרי, אילו היה את הבחור הזה בעבודה שחיפש מישהו שיש לו מכשיר פלאפון שלא מתכוון להגיע לאף אחת מההופעות לא הייתי כלל יודעת שמשהו קורה.

ואז נכנסתי לאתר וראיתי שיש הופעה של ברי סחרוף ויהודה פוליקר, על יהודה אני ממש חולה, כל שיר ושיר מלא בנשמה, ברי גם בסדר גמור ויש לו כמה הברקות אבל הוא נשמע לי כאחד שחוזר על עצמו הרבה.

אז אמרתי בשביל פוליקר אני "אסבול" את סחרוף, וקניתי כרטיסים, הגענו בשעה 9 כמו שנתבקשנו,
חנינו רחוק רחוק כדי להימנע מהפקקים ביציאה, אבל ממש רחוק, הגענו לקופות התפלאנו לטובה מהמהירות שבה קיבלנו את הכרטיסים, והלכנו לחפש את המקומות שלנו... בעודי הולכת אני מסתכלת על הכרטיס וקולטת שיצאתי טונה שחבל על הזמן, זה לא ברי ויהודה, זה ברי מארח את יהודה.
שזה דומה אבל שונה בתכלית.
ואז התחילה ההופעה, ואני חושבת שמישהו חייב להודיע למשטרה! כי הברי הזה רוצח שיר אחר שיר, מול אלפי אנשים ואף אחד לא אומר לו כלום ולא עוצר אותו.
לעולם לא האמנתי שאפשר להפוך שיר של 2-3 דקות לשיר של 6-7 דקות, כשמתוכם 5-6 דקות של התחראות על הכלי נגינה, ופעם ראשונה בחיי הרגשתי איך שיר מרביץ לי.
פשוט הופעה אלימה, ואנחנו מחכים ליהודה שיעלה ויציל את המצב.
לאחר שעה נגמר השיר השלישי ואיך שהם באו להתחיל את השיר הרביעי נפלה להם כל התשתית -סאונד ותאורה.
אצל פול מקרטני זה לא היה קורה, חובבנות לשמה, ונאלצנו לחכות בערך רבע שעה בחושך (כן פולני מצידי) עד שההופעה חזרה - ואני אומרת זה רבע שעה מבוזבזת כל כך - ברי יכול היה לבצע בינתיים שיר אחד...

ואז הביאו איזה אמן כלי הקשה, שניסה לנגן על מה שנראה כמו צלחת של קוסקוס ואחרי זה הוא הכה נמרצות ברגליו במה שנראה כמו שני מטאטאים קטנים של מכשפה קלאסית (ואני שואלת- זה כלי הקשה זה? - אולי אם מקשים איתו על האישה במטבח)

ניחא... עדיין סבלניים, ואני מסתכלת על החצי ונראה שהוא מצטרף לזימרה, ומסתובב אלי ברומנטיות ושר לי "בואי נלך הביתה...." יחד עם ברי, האמת - שקלתי... אבל מה ככה נלך בלי יהודה.

ובקיסריה אם זה לא הופעה מקפיצה שעומדים ושרים (למשל משינה) אפשר להזדקות על הגב בכניסה, כי מקומות ישיבה נורמליים אין, זאת אומרת אפשר לשבת אבל אין איפה להישען , כלומר אפשר אבל כנראה הבחור/ה שהרגליים שלה נתקעים לך בגב כל רגע לא ממש ישמח/תשמח.
בחיים לא כאב לי כל כך הגב כל כך מהר...

ואז רגע לפני שנשברנו שנינו עלה יהודה! כמה שמחתי! סוף סוף אפשר להנות.
ואז הוא שר את "פנים ממול פנים" ואני והחצי התעוררנו לגמרי (כן כן החצי כבר התחיל לנקר)
ואז הוא שר שיר ביונית... והתחלנו להחליף מבטים מהורהרים בנינו...
ואז הוא עזר לברי לרצוח שני שירים של ברי שגם ככה לא היה להם הרבה סיכוי.
ואז הוא ירד!!!!
ירד ! אתם מבינים אני מחכה לו שעתיים, ואחרי שיר וחצי הוא הלך!!!!
שמענו עוד שיר ונשברנו ואז יצאנו לכיוון האוטו כדי להימנע מהפקקים... ובזמן שהלכנו והלכנו והלכנו כבר התחילו לעבור אותנו יותר ויותר מכוניות (מסתבר שנגמרה ההופעה - או שכולם נשברו) ... ואז התחלנו להאיץ לרכב .. בשביל לא להתקע אחרי הכל.

הדבר הכי טוב שהיה זה בטורקי הקטן שקנינו בנתניה וטחנו בבית. בשתיים לפנות בוקר.

מזל שפלאפון דואגים לפנק אותנו... מזל מזל מזל !!!

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)