שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

אמרו שנימני הורס, אז הוא פוטר ואיתו גם הלך יוסי מזרחי.

אמרו שאיווניר יצעיד את מכבי קדימה ובנתיים הוא רק מחזיק את הראש אחרי כל משחק.

מכבי ת"א מודל 2011- קבוצה בשווי 100 מיליון שקלים ששוקעת למצולות.

שוב ערוץ הסורט הורסים את שידורי ה-NBA

שוב ערוץ הסורט הורסים את שידורי ה-NBA
פורסם לפני 4302 ימים     מאת oribal     סה"כ תגובות: 18     תגובה אחרונה לפני: 3502 ימים

עכשיו שבת בצהריים, אני פותח טלוויזיה לראות את המשחק קליבלנד-אורלנדו, ובזמן השידור רצה הכיתובית המבשרת שאורלנוד ניצחה ובאיזו תוצאה.
אנא הצטרפו למאבקי הצודק ופנו לכל מי שאתם יכולים כדי לעצור את השערורייה.
הנה העתק של דואל ששלחתי להם בסוף השבוע:

לכבוד מחלקת פניות הציבור

ערוץ הספורט

אני צופה בשידוריכם בקביעות ונהנה מהמקצועיות ומאהבכם לספורט אבל...
לאחר שהתחלתם סוף סוף לשדר מהפלייאוף של האן-בי-איי, הכנסתם גם נוהג חדש שהורס את הצפייה.
גם ביום שישי האחרון וגם עכשיו (שני אחר הצהריים), בשידור חוזר של המשחק בין בוסטון לאורלנדו, רצה למטה כתובית שמודיעה מי ניצחה ובאיזו תוצאה.
זה דבר שלא ייעשה.
הרי ברור לכם שהרוב המכריע של צופיכם לא מסוגלים לראות את המשחקים בשידור חי בארבע או חמש בבוקר ונאלצים לדחות את הצפייה לשידורים החוזרים.
וברור באותה מידה גם שכמעט כל מי שמתכנן לראות שידור חוזר דואג לא להתעדכן בתוצאה. הרי גם כשאני קורא ספר בלשי אני יכול לגשת מייד לסוף ולדעת מי הרוצח אבל אני נמנע מלעשות זאת.
אז למה באלימות? באמצע המשחק?
ניגשתי לאתר שלכם כדי להגיב אבל לא השארתם שם שום אפשרות ליצור איתכם קשר. למה?
טלפנתי והגעתי (ענו לי מהר ובנימוס) למחלקת השידורים, שם הוסבר לי פחות או יותר שזו מערכת אוטומטית ואין מה לעשות. באדיבותם הם מסרו לי את כתובת הדואל שלכם.
מאחר שלא ידוע לי מכל מקור אחר על השתלטות רובוטית כלשהי על ערוצכם אני מניח שעדיין שולטים בו בני אדם ויש מה לעשות.
ואם תחליטו להיענות, אולי לא תראו זאת כהגזמה אם אבקש להרחיק לכת ואפילו לא להודיע מפי הקריין במשחק אחד מי ניצח במשחק השני שהתכוונתי לראות.

מחכה לתשובתכם.

בכבוד רב

אורי בלסם

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)