שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהחמשת שוברי הקופות של הסופ"ש האחרון:

  1. Fast Five
  2. Rio
  3. Madea's Big Happy Family
  4. Water for Elephants
  5. Prom
  6. איך יודעים שהגיע הקיץ? שהמקום הראשון בטבלת שוברי הקופות גורף 86 מיליון דולר בסופ"ש הבכורה שלו.מהיר ועצבני 5 (בתמונה) רושם את הפתיחה החזקה ביותר לסרט מהסדרה,ומה תגידו,גם הביקורות טובות. ריו במקום השני עם כ-15 מיליון דולר נוספים שמצטברים ל-365 מיליון דולר שהסרט הזה גרף עד כה,הצלחה גדולה! סרטו החדש של טיילר פרי Madea's Big Happy Family שלישי  עם 9 מיליון דולר,מעט מאחוריו נמצא העיבוד לספר המצליח מים לפילים,שדווקא פחות מצליח גם בקופות וגם אצל המבקרים. קומדיית הנעורים Prom פותחת עם 4.7 מיליון דולר טיפה יותר מסרט ההמשך ל-Hoodwinked.

    מעכשיו ועד סוף אוגוסט אפשר לצפות כמעט מדי שבוע ללהיט ענק אחד,והשבוע זה אמור להיות ת'ור (שכבר יצא בארץ ובאירופה) שזכה לביקורות מצויינות עד כה וצפוי להצליח יפה בקופות. כמו כן גם הקומדיות Something Borrowed ו-Jumping The Broom יגיעו גם הן.

הבימאי שאף פעם לא איכזב אותי


הבימאי שאף פעם לא איכזב אותי
פורסם לפני 4515 ימים     מאת מוניקה     סה"כ תגובות: 3     תגובה אחרונה לפני: 4515 ימים


סיימתי לקרוא את הספר הישן מאד "פרנהייט 451" מאת ריי ברדבורי וחשבתי לעצמי, כמה היה מתאים לאוליבר סטון לביים סרט לפי ספר זה.
ראיתי את הסרט בשחור לבן כשהייתי קטנה, אבל סטון היה מעביר למרקע בדיוק מה שהתכוון אליו ברדבורי, בדרך שכל כך מתאימה לזמננו.

נכנסתי ל-IMDB ועברתי על כל הסרטים שביים ושיצא לי לראות, והתרשמתי: הוא לא איכזב אותי מעולם. הוא אמיתי ואולי הוא נתפס כחוצפן בעיני אחרים, אבל לדעתי החוצפה הזו היא פשוט אומץ טהור + יכולת ראיה לעומק.

any given sunday - מה לי ולכדורגל האמריקאי? ובכל זאת הסרט הדביק אותי למרקע. הוא יודע בדיוק מה לומר לשחקנים שלו, כדי להוציא מהם את הטוב ביותר.
הדלתות - ממש חייתי את חיי מוריסון, ושכחתי בכלל שזו מג ראיין! תפקיד ייחודי היה לה שם. אם כי תפקיד עוד יותר ייחודי, היה לה בסרט Hurlyburly - מישהו כאן ראה? (לא של סטון)

נכון, U turn לא היה משהו, אבל האשמה היא בעלילה. המשחק והבימוי היו מצוינים.
והכי הרשים אותי אצל סטון, רוצחים מלידה.
מעניין אם הסרט הזה כל כך חזק בגלל השילוב בין בימאי לכותב הסיפור, קוונטין טרנטינו.
וכמובן שראיתי סרטים שביים.

קראתי שאוליבר סטון כתב ספר, מעין אוטוביוגרפיה. לא יצא לי לקרוא אותו אבל קראתי חוות דעת באמזון, ויתכן שבתור סופר הוא לא הכי מוצלח :-) טוב, אי אפשר להיות מושלם.

את שני הסרטים האחרונים שביים, לא יצא לי לראות.
האמת היא, שגם לא שמעתי עליהם(?).
מישהו ראה? מדובר ב-World Trade Center ו-W.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
אוסקר 2009
סיקור טקס האוסקר שנערך ב-22/2/2009 כולל קטעי הוידאו
10/3/2009
היום יום הולדת
כל כתבות היום הולדת שנעשו עד כה בפורום
20/12/2008
אתרים מומלצים

20/12/2008המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)