שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהחמשת שוברי הקופות של הסופ"ש האחרון:

  1. Fast Five
  2. Rio
  3. Madea's Big Happy Family
  4. Water for Elephants
  5. Prom
  6. איך יודעים שהגיע הקיץ? שהמקום הראשון בטבלת שוברי הקופות גורף 86 מיליון דולר בסופ"ש הבכורה שלו.מהיר ועצבני 5 (בתמונה) רושם את הפתיחה החזקה ביותר לסרט מהסדרה,ומה תגידו,גם הביקורות טובות. ריו במקום השני עם כ-15 מיליון דולר נוספים שמצטברים ל-365 מיליון דולר שהסרט הזה גרף עד כה,הצלחה גדולה! סרטו החדש של טיילר פרי Madea's Big Happy Family שלישי  עם 9 מיליון דולר,מעט מאחוריו נמצא העיבוד לספר המצליח מים לפילים,שדווקא פחות מצליח גם בקופות וגם אצל המבקרים. קומדיית הנעורים Prom פותחת עם 4.7 מיליון דולר טיפה יותר מסרט ההמשך ל-Hoodwinked.

    מעכשיו ועד סוף אוגוסט אפשר לצפות כמעט מדי שבוע ללהיט ענק אחד,והשבוע זה אמור להיות ת'ור (שכבר יצא בארץ ובאירופה) שזכה לביקורות מצויינות עד כה וצפוי להצליח יפה בקופות. כמו כן גם הקומדיות Something Borrowed ו-Jumping The Broom יגיעו גם הן.

שחקן גרוע או סרט גרוע?


שחקן גרוע או סרט גרוע?
פורסם לפני 4462 ימים     מאת Clint Eastwood     סה"כ תגובות: 42     תגובה אחרונה לפני: 4448 ימים

בעקבות יציאתו של הסרט החדש של קיאנו ריבס,"כשהעולם עמד מלכת" והביקורות המאוד רעות שקיבל,חשבתי,אולי קיאנו ריבס לא כזה שחקן גרוע,אולי זאת סתם בחירת סרטים רעה.
הרי כולנו אהבנו את "ספיד",גם "מאטריקס" הראשון נחשב לפורץ דרך והפך לסרט קאלט בקרב מליונים.
אז איך הפך קיאנו ריבס ל"שחקן בעל הבעה אחת",ולשחקן מושמץ ששמו יוצר אסוציאציה של סרט גרוע.
האם ייתכן שריבס באמת גרוע כמו שאומרים ובמקרה התפלקו לו איזה שני להיטים שסללו לו את הדרך להוליווד,או שאולי הוא באמת סבל בשנים האחרונות מבחירה רעה מאוד של סרטים?

ריבס הוא רק דוגמא אחת,שחקן נוסף שאני חושב עליו למשל הוא בן אפלק,שגם הוא נכשל כמה פעמים ולאחרונה עבר,די בהצלחה האמת,לצד השני של המצלמה כשביים את "נראתה לאחרונה".

אפשר גם לתת את הדוגמא ההפוכה.
פורסט וויטקר למשל,שזה הבחור שלקח את האוסקר על תפקידו כאידי אמין ב"מלך האחרון של סקוטלנד".
שחקן שאישית אני מאוד מעריך,אבל ראיתי יותר מדי אנשים שמקשרים את שמו רק לסרטים טובים ואיכותיים,כשלאחרונה הוא דווקא משתתף בהמון פלופים והפקות זולות.
האם בגלל זכייתו באוסקר הוא נהיה שחקן טוב ומוערך?

הדוגמא הכי טובה היתה היא בסרט "מלכי הרחוב",בכיכובם של...קיאנו ריבס ופורסט וויטקר.
כשאנשים רואים את העטיפה של הסרט,התגובה של רובם היתה בערך כזאת - "וואלה,זה עם ההוא מהמלך האחרון של סקוטלנד,זה בטח טוב,אהה...אבל רגע,מה קיאנו ריבס עושה פה?"

האם מה שהופך שחקן לטוב זאת בחירת סרטים מוצלחת?
הרי תראו למשל את מורגן פרימן וסמואל אל ג'קסון,לצד תפקידים מופתיים של שניהם אפשר למצוא אותם בכמה וכמה הפקות זולות ומטופשות.
ועדיין...שיקום האדם שיגיד שמישהו מהם שחקן גרוע.

מה אתם אומרים?

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
אוסקר 2009
סיקור טקס האוסקר שנערך ב-22/2/2009 כולל קטעי הוידאו
10/3/2009
היום יום הולדת
כל כתבות היום הולדת שנעשו עד כה בפורום
20/12/2008
אתרים מומלצים

20/12/2008המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)