שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

חמשת שוברי הקופות של הסופ"ש האחרון:

1. Fast Five
  2. Rio
  3. Madea's Big Happy Family
  4. Water for Elephants
  5. Prom
  6. איך יודעים שהגיע הקיץ? שהמקום הראשון בטבלת שוברי הקופות גורף 86 מיליון דולר בסופ"ש הבכורה שלו.מהיר ועצבני 5 (בתמונה) רושם את הפתיחה החזקה ביותר לסרט מהסדרה,ומה תגידו,גם הביקורות טובות. ריו במקום השני עם כ-15 מיליון דולר נוספים שמצטברים ל-365 מיליון דולר שהסרט הזה גרף עד כה,הצלחה גדולה! סרטו החדש של טיילר פרי Madea's Big Happy Family שלישי  עם 9 מיליון דולר,מעט מאחוריו נמצא העיבוד לספר המצליח מים לפילים,שדווקא פחות מצליח גם בקופות וגם אצל המבקרים. קומדיית הנעורים Prom פותחת עם 4.7 מיליון דולר טיפה יותר מסרט ההמשך ל-Hoodwinked.

מעכשיו ועד סוף אוגוסט אפשר לצפות כמעט מדי שבוע ללהיט ענק אחד,והשבוע זה אמור להיות ת'ור (שכבר יצא בארץ ובאירופה) שזכה לביקורות מצויינות עד כה וצפוי להצליח יפה בקופות. כמו כן גם הקומדיות Something Borrowed ו-Jumping The Broom יגיעו גם הן.

אם יש לכם שבעה פאונדס חשובים ביד, למי תחלקו אותם?

אם יש לכם שבעה פאונדס חשובים ביד, למי תחלקו אותם?
פורסם לפני 4423 ימים     מאת היידי בת ההרים     סה"כ תגובות: 6     תגובה אחרונה לפני: 4420 ימים

ראיתי לפני כמה ימים את הסרט החדש של וויל סמית', Seven Pounds ונדהמתי.
הסרט יגיע בקרוב לאקרנים בישראל אבל אני שמחה שראיתי אותו קודם כדי להמליץ לכם על עניין חשוב -

אל תקראו את תקציר הסרט. אם ישאלו אתכם "על מה הסרט?" תענו "לא ברור"
מבטיחה לכם שקריאה של תקציר הסיפור\במה מדובר יהרוס לכם מחווית הצפייה לחלוטין.

זה לא קרה לי עדיין. אני חייבת, אבל חייבת, לפני צפייה בסרט, לקרוא את התקציר המובא מאחורי אריזת הDVD או לחלופין לקרוא באתר Seret ביקורות והמלצות ובמקרה של Seven Pounds פשוט לא ידעתי כלום. ידעתי שאני משוגעת על העבודה של וויל סמית', ידעתי שאהבתי את סרטו הקודם של במאי הסרט, "המרדף לאושר" [שבו גם מככב וויל סמית' בתפקיד דרמטי] ואחי בדיוק סיים להוריד אותו אז ברגע של החלטה "יאללה, נתיישב לראות".
המיסתורין שאפף את הסרט במשך כל ההתחלה רק הוסיף לקסמו. ייחודם של זויות הצילום, העריכה ומשחקן של הדמויות גרם לי להיות מרותקת למסך מבלי לזוז אפילו להביא פופקורן...

אז המלצה גדולה. סרט דרמטי עם סיפור נוקב ומרגש. ומשחק פנטסטי של וויל סמית' [אוסקר מישהו?].

רק דבר קטן לגבי הסרט - בארץ תירגמו את השם Seven Pounds ל"שבע נשמות".
רק בפרשנות שהביאו לתוך השם העברי יש הפחתה בערך משמעות הסיפור כולו, וחבל.
היה מצוין אם היו משאירים את Seven Pounds מאחר ופאונדס זה דבר שניתן לחלק, ומשמעות הסרט מחלחלת כמו מים כשחושבים על זה כך.
"שבע נשמות" זה כמו האקדח מת מצחוק. וזה הציק לי.

אבל הסרט מדהים, אז תלכו לראות.
אבל שוב, אל תקראו את תקציר העלילה לפני כן. פשוט תסמכו עליי...משקפי_שמש

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
אוסקר 2009
סיקור טקס האוסקר שנערך ב-22/2/2009 כולל קטעי הוידאו
10/3/2009
היום יום הולדת
כל כתבות היום הולדת שנעשו עד כה בפורום
20/12/2008
אתרים מומלצים

20/12/2008

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.3125)