שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהחמשת שוברי הקופות של הסופ"ש האחרון:

  1. Fast Five
  2. Rio
  3. Madea's Big Happy Family
  4. Water for Elephants
  5. Prom
  6. איך יודעים שהגיע הקיץ? שהמקום הראשון בטבלת שוברי הקופות גורף 86 מיליון דולר בסופ"ש הבכורה שלו.מהיר ועצבני 5 (בתמונה) רושם את הפתיחה החזקה ביותר לסרט מהסדרה,ומה תגידו,גם הביקורות טובות. ריו במקום השני עם כ-15 מיליון דולר נוספים שמצטברים ל-365 מיליון דולר שהסרט הזה גרף עד כה,הצלחה גדולה! סרטו החדש של טיילר פרי Madea's Big Happy Family שלישי  עם 9 מיליון דולר,מעט מאחוריו נמצא העיבוד לספר המצליח מים לפילים,שדווקא פחות מצליח גם בקופות וגם אצל המבקרים. קומדיית הנעורים Prom פותחת עם 4.7 מיליון דולר טיפה יותר מסרט ההמשך ל-Hoodwinked.

    מעכשיו ועד סוף אוגוסט אפשר לצפות כמעט מדי שבוע ללהיט ענק אחד,והשבוע זה אמור להיות ת'ור (שכבר יצא בארץ ובאירופה) שזכה לביקורות מצויינות עד כה וצפוי להצליח יפה בקופות. כמו כן גם הקומדיות Something Borrowed ו-Jumping The Broom יגיעו גם הן.

מלך האשפתות המיליונר [בתרגום חופשי]


מלך האשפתות המיליונר [בתרגום חופשי] קליפ
פורסם לפני 4416 ימים     מאת היידי בת ההרים     סה"כ תגובות: 5     תגובה אחרונה לפני: 4388 ימים

וכתרגום שם הספר לעברית, ועכשיו גם הסרט, "נער החידות ממומביי".
כבר הרבה זמן שהוא ממתין שאני אצפה בו, ואמש זה קרה.
היו לי ציפיות גבוהות מהסרט, בכל זאת, זכה בפרס הסרט הטוב ביותר, הבימוי הטוב ביותר ולהפתעתי - הן לא נפלו.

העלילה, שבטח כולכם מכירים אבל לטובת אלו שלא, עוסקת בג'מאל, בחור פיקח אך דל אמצעים, שעובד כמגיש-תה בחברת טלפונים, המגיע לתוכנית הטלויזיה "מי רוצה להיות מיליונר". שם הוא מטפס במעלה השאלות, נותן תשובות מדויקות ומשלשל לכיסו סכומי כסף גבוהים, לתדהמת כולם. הסרט מתחיל בנקודה שבה חוקרים את הבחור איך לעזאזאל ידע את התשובות ומענים אותו שיספר איך הצליח לרמות. ג'מאל מכניס אותנו לעולמו מאז שהיה ילד, ומגלה לנו, איך הצליח לענות על השאלות הקשות שטובים ממנו לא הצליחו. ההווה מתחבר עם הרפתקאות העבר כשג'מאל עומד מול השאלה האחרונה... האם יצליח להיות נער האשפתות מיליונר?

הכי נגע לליבי היה המשחק האמין והמרגש של כל השחקנים שגילמו את הדמויות במרוצת השנים [ג'מאל בתור ילדון - פשוט להתאהב!] ובסך הכל - סיפור מופלא על גורל.

המלצה אצבעותכפולות

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
אוסקר 2009
סיקור טקס האוסקר שנערך ב-22/2/2009 כולל קטעי הוידאו
10/3/2009
היום יום הולדת
כל כתבות היום הולדת שנעשו עד כה בפורום
20/12/2008
אתרים מומלצים

20/12/2008המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.3906)