שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהחמשת שוברי הקופות של הסופ"ש האחרון:

  1. Fast Five
  2. Rio
  3. Madea's Big Happy Family
  4. Water for Elephants
  5. Prom
  6. איך יודעים שהגיע הקיץ? שהמקום הראשון בטבלת שוברי הקופות גורף 86 מיליון דולר בסופ"ש הבכורה שלו.מהיר ועצבני 5 (בתמונה) רושם את הפתיחה החזקה ביותר לסרט מהסדרה,ומה תגידו,גם הביקורות טובות. ריו במקום השני עם כ-15 מיליון דולר נוספים שמצטברים ל-365 מיליון דולר שהסרט הזה גרף עד כה,הצלחה גדולה! סרטו החדש של טיילר פרי Madea's Big Happy Family שלישי  עם 9 מיליון דולר,מעט מאחוריו נמצא העיבוד לספר המצליח מים לפילים,שדווקא פחות מצליח גם בקופות וגם אצל המבקרים. קומדיית הנעורים Prom פותחת עם 4.7 מיליון דולר טיפה יותר מסרט ההמשך ל-Hoodwinked.

    מעכשיו ועד סוף אוגוסט אפשר לצפות כמעט מדי שבוע ללהיט ענק אחד,והשבוע זה אמור להיות ת'ור (שכבר יצא בארץ ובאירופה) שזכה לביקורות מצויינות עד כה וצפוי להצליח יפה בקופות. כמו כן גם הקומדיות Something Borrowed ו-Jumping The Broom יגיעו גם הן.

אל תכעסו אבל הלכתי לראות אמש את "עידן הקרח 3"


אל תכעסו אבל הלכתי לראות אמש את "עידן הקרח 3"
פורסם לפני 4248 ימים     מאת היידי בת ההרים     סה"כ תגובות: 4     תגובה אחרונה לפני: 4243 ימים

הייתי בדירתי בחיפה, והשתעממתי למוות כשידיד שלי הציל אותי עם הזמנה לסרט, אז הלכתי.
אני רק יכולה לומר שכדאי שתנצלו את הכרטיסים שיש לקלינט היקר שלנו לפני שיפוג התאריך !
איזה יאבה-דבה-דו של סרט !!
סמיילי_ירוק

וידוי: לא ראיתי אף סרט בסדרת "עידן הקרח", לכן הגעתי עם מעט חששות לסרט השלישי, לגבי בדיחות פנימיות, אי הכרת הדמויות והקשרים ביניהם ובגדול - שזה לא יצחיק אותי....
כמה שצחקתי מצחקק המון !
אמנם באמת לא הכרתי את הדמויות הראשיות אבל זה לא מנע ממני להתאהב תוך שנייה בסיד, היצורון ההזויון ההוא שהרס אותי מצחוק בתמימותו\טיפשותו ולהתחבר לעלילה שסובבת סביב המחשבה של פירוק העדר שלהם כפי שהוא היה עד היום [למרות שלא ראיתי איך כולם התחברו לעדר מלכתחילה].

בנוסף, הביאו דמות חדשה מוטרפת שנקראת "באק" נקרע_מצחוק. סמור שרירי, עם מבטא בריטי כבד, בעל כמה ברגים רופפים. אתם צריכים לראות.

אני כבר בתיכנונים להשיג את 1 ו-2 לסופ"ש.
רק שלא הבנתי בדיוק מי מדובב את מי, בגרסא האנגלית [אגב, בתלת מימד לא היה תרגום וגם זה עלה 15 שקל יותר. לא תודה]. רק זיהיתי את ריי רומנו בתור הממותה, נכון?

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
אוסקר 2009
סיקור טקס האוסקר שנערך ב-22/2/2009 כולל קטעי הוידאו
10/3/2009
היום יום הולדת
כל כתבות היום הולדת שנעשו עד כה בפורום
20/12/2008
אתרים מומלצים

20/12/2008המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0820)