שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהחמשת שוברי הקופות של הסופ"ש האחרון:

  1. Fast Five
  2. Rio
  3. Madea's Big Happy Family
  4. Water for Elephants
  5. Prom
  6. איך יודעים שהגיע הקיץ? שהמקום הראשון בטבלת שוברי הקופות גורף 86 מיליון דולר בסופ"ש הבכורה שלו.מהיר ועצבני 5 (בתמונה) רושם את הפתיחה החזקה ביותר לסרט מהסדרה,ומה תגידו,גם הביקורות טובות. ריו במקום השני עם כ-15 מיליון דולר נוספים שמצטברים ל-365 מיליון דולר שהסרט הזה גרף עד כה,הצלחה גדולה! סרטו החדש של טיילר פרי Madea's Big Happy Family שלישי  עם 9 מיליון דולר,מעט מאחוריו נמצא העיבוד לספר המצליח מים לפילים,שדווקא פחות מצליח גם בקופות וגם אצל המבקרים. קומדיית הנעורים Prom פותחת עם 4.7 מיליון דולר טיפה יותר מסרט ההמשך ל-Hoodwinked.

    מעכשיו ועד סוף אוגוסט אפשר לצפות כמעט מדי שבוע ללהיט ענק אחד,והשבוע זה אמור להיות ת'ור (שכבר יצא בארץ ובאירופה) שזכה לביקורות מצויינות עד כה וצפוי להצליח יפה בקופות. כמו כן גם הקומדיות Something Borrowed ו-Jumping The Broom יגיעו גם הן.

דו"ח קופות - 9/11/09


דו"ח קופות - 9/11/09
פורסם לפני 4131 ימים     מאת Clint Eastwood     סה"כ תגובות: 15     תגובה אחרונה לפני: 4108 ימים

חודש לפני חג המולד הצליח הסרט רוחות חג המולד להוציא מהאמריקאים 31 מיליון דולר ולכבוש את המקום הראשון. הסרט ככל הנראה יצא בתזמון טוב,משום שכנראה ימשיך לגרוף כסף לא רע גם בשבועות הקרובים,לקראת חג המולד עצמו.
הסרט קיבל ביקורות מעורבות,אבל כאמור,לא נראה שזה מפריע למישהו.

This is It חזק ויציב במקום השני עם 14 מיליון דולר נוספים לקופתו.
כמו כן,כצפוי הסרט קיבל ארכה של בין שבועיים לשלושה בכל העולם,כדי שכל המעריצים יוכלו לצפות בו,וכדי שהמפיקים יגרפו עוד כמה מיליונים.

The Man Who Stares at Goats במקום השלישי עם 13.3 מיליון דולר,כאשר הביקורות היו בינוניות עם נטייה קלה לחיוב.

מילה גובוביץ' לבדה לא מספיקה,וסרטה החדש The Fourth Kind נכנס למקום הרביעי עם 12.5 מיליון דולר,הביקורות (כצפוי?) היו רעות.

הלהיט המפתיע Paranormal Activity הראה אנושיות כאשר רשם ירידה של כמעט 50 אחוזים מהסופ"ש שעבר,והיום הוא נמצא במקום החמישי עם 8.6 מיליון דולר,שמביאים אותו לנשוק את רף 100 מיליון הדולר המכובד.

כניסה חדשה ל-The Box שגרף 7.8 מיליון דולר בלבד שמספיקים למקום השישי,הסרט אגב זכה לביקורות צוננות.

כניסה חדשה ומעניינת היתה לסרט Precious.
הסרט נחשב קטן יחסית,וגרף פחות מ-2 מיליון דולר בסופ"ש הראשון שלו. אבל לקראת הבחירות למועמדיות לאוסקר,הסרט הוא שם חזק מאוד ברוב הקטגוריות החשובות.
לא מזמן העליתי לכאן את הטריילר שלו,ביחד עם כתבה מעניינת על המועמדויות האפשריות לאוסקר.

בהגיעו של החורף,וסיומם הרשמי של הקרנותיהם של כמה מהלהיטים הגדולים של הקיץ,הגיע הזמן לסיכום קצרצר לשוברי הקופות שהיו בקיץ האחרון.

המנצח הגדול היה הארי פוטר והנסיך חצוי הדם שגרף 925 מיליון דולר ברחבי העולם,מה שמציב אותו במקום הרביעי מבין טבלת סרטי הארי פוטר עד כה.
במקום השני של טבלת שוברי הקופות היה במפתיע עידן הקרח 3 שסיים עם סכום אדיר של 882 מיליון דולר שהם כ-250 מיליון דולר יותר מהסרט הקודם בסדרה.
רובוטריקים 2 נמצא במקום השלישי עם 832 מיליון דולר שהם 132 מיליון יותר מהסרט הראשון.
למעלה של פיקסאר אחריו עם 645 מיליון דולר.
ובהפרש משמעותי מתחת לכולם נמצאים מלאכים ושדים עם 480 מיליון דולר,ו- The Hangover שגרף סכום יוצא מן הכלל של 461 מיליון דולר.והרי הסרטים החדשים שיוצאים בשבוע הבא:
2012 ,הלוא הוא סרט האסונות התורן של רולנד אמריך בו אמריך מדגים מה יקרה לנו בשנת 2012 לפי לוח השנה של בני המאיה שחזו שסוף העולם יבוא ב-21 לדצמבר 2012.
סרט נוסף שיצא הוא הקומדיה המוזיקלית Pirate Radio או The Boat That Rocked,תלוי באיזה מדינה אתם נמצאים.
הסרט כמדומני יצא מזמן,וכבר ניתן להשיג אותו אפילו בארץ ב-DVD,אבל הוא כנראה מקבל הפצה מחדשת ומאסיבית יותר,הביקורות עליו אגב נהדרות.

אלינו לארץ מגיעים החל מיום חמישי הסרטים הבאים:
2012 יוצא גם לכאן.
סרט ישראלי חדש שנקרא 5 שעות מפריז ,סרט בו נהג מונית חובב שירים צרפתיים וחולם לטוס לפריז,פוגש את לינה,מורה למוזיקה שויתרה על חלומה להיות פסנתרנית.
הם נפגשים,וביחד מנסים להגשים את החלומות של שניהם.

כמו כן נקבל באיחור מהותי את הסרט 500 ימים עם סאמר שקיבל ביקורות נהדרות בכל מקום בו הוקרן.

שבוע טוב לכולם!!!


2012


Pirate Radio


5 שעות מפריז


500 ימים עם סאמר


אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
אוסקר 2009
סיקור טקס האוסקר שנערך ב-22/2/2009 כולל קטעי הוידאו
10/3/2009
היום יום הולדת
כל כתבות היום הולדת שנעשו עד כה בפורום
20/12/2008
אתרים מומלצים

20/12/2008המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)