שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

חמשת שוברי הקופות של הסופ"ש האחרון:

1. Fast Five
  2. Rio
  3. Madea's Big Happy Family
  4. Water for Elephants
  5. Prom
  6. איך יודעים שהגיע הקיץ? שהמקום הראשון בטבלת שוברי הקופות גורף 86 מיליון דולר בסופ"ש הבכורה שלו.מהיר ועצבני 5 (בתמונה) רושם את הפתיחה החזקה ביותר לסרט מהסדרה,ומה תגידו,גם הביקורות טובות. ריו במקום השני עם כ-15 מיליון דולר נוספים שמצטברים ל-365 מיליון דולר שהסרט הזה גרף עד כה,הצלחה גדולה! סרטו החדש של טיילר פרי Madea's Big Happy Family שלישי  עם 9 מיליון דולר,מעט מאחוריו נמצא העיבוד לספר המצליח מים לפילים,שדווקא פחות מצליח גם בקופות וגם אצל המבקרים. קומדיית הנעורים Prom פותחת עם 4.7 מיליון דולר טיפה יותר מסרט ההמשך ל-Hoodwinked.

מעכשיו ועד סוף אוגוסט אפשר לצפות כמעט מדי שבוע ללהיט ענק אחד,והשבוע זה אמור להיות ת'ור (שכבר יצא בארץ ובאירופה) שזכה לביקורות מצויינות עד כה וצפוי להצליח יפה בקופות. כמו כן גם הקומדיות Something Borrowed ו-Jumping The Broom יגיעו גם הן.

קצת ביקורות על סרטים חדשים

קצת ביקורות על סרטים חדשים
פורסם לפני 4082 ימים     מאת Clint Eastwood     סה"כ תגובות: 3     תגובה אחרונה לפני: 4078 ימים

היו לי שבועיים פורים מבחינת סרטים,חלקם טובים מאוד,אבל לצערי היו גם לא מעט נפילות.
נתחיל...

סיטי איילנד הוא סרט קטן ומקסים על משפחה קצת מופרעת,האב סוהר (אנדי גרסיה) בכל המקומי שמתחיל לקחת שיעורי משחק על מנת להגשים את חלומו הגדול אבל מסתיר את זה בסוד מאשתו.
גם לבת יש סוד,כדי לממן את הלימודים היא עובדת כחשפנית ולאחיה יש פטיש לנשים שמנות.
האב מביא הביתה יום אחד את אחד האסירים הביתה כדי שישתקם,עד שאשתו מתחילה להידלק עליו.
על רגל אחת,מדובר בסיפור מדליק,מצחיק ונוגע ללב על משפחה הזויה עם מערכות יחסים בלתי אפשריות.
אחד הסרטים הכי מקסימים שראיתי לאחרונה,גרם לי לחייך מהשנייה הראשונה ועד לאחרונה!

גם לצאת לדרך של סם מנדז הצליח לעשות לי את אותו הדבר,רק שאצלו לקח רבע שעה עד שהעניינים התחילו להתחמם.
זוג שמנסה להקים משפחה,יוצא במסע ממקום למקום על מנת למצוא אתה מקום האידיאלי לגדל בו משפחה. הם נעים בין בית לבית,בן עיר לעיר כדי לגלות שכל מקום יותר דפוק מהשני.
גם כאן מדובר בסרט קטן,בלי כוכבים,פשוט אנושי ומשעשע.

לקחת את וודסטוק של אנג לי היה אמור להיות הטופ שלי לשבועיים הקרובים,הקררם דה לה קרם,שמרתי לו ערב מיוחד,אבל הוא איכזב.
מדובר בסרט על וודסטוק,שאפילו המוזיקה בו לא היתה מעולה למען השם!
העלילה היתה ריקנית למדי,בלי בשר,הסרט פשוט לא הצליח למשוך אותי כפי שחשבתי.
מסתבר שמאות מבקרים חולקים עלי,אבל כנראה שמדובר בסרט "מבקרים" קלאסי,כי שוב,מבחינת תוכן אין בסרט הזה מספיק.

האמת המכוערת הוא קומדיה רומנטית חביבה מאוד,אחת שהצליחה להצחיק אותי לשם שינוי,סטנדרטית כמובן,בלי יותר מדי נסיונות מיותרים להרשים,אבל הוא מצליח לעשות את זה בחן ובהומור.
בהחלט אחת מהקומדיות הרומנטיות המוצלחות שראיתי לאחרונה.
חייב לציין לטובה את שני הכוכבים,קתרין הייגל (האנטומיה של גריי) וג'רארד באטלר שנראים ממש טוב על המסך יחד ועושים אחלה עבודה.

על רגל אחת אציין שהתאכזבתי מאוד מחייה הפרטיים של פיפה לי שהיה אמור להיות איכותי אבל התברר כפצצת שעמום,גם קחי אותי לגיהנום לא היה מפחיד וטוב כפי שציפיתי.

אבל אני כן חייב להקדיש כמה שורות לאחד הבלופים היותר גדולים של השנה האחרונה.
מכיוון שאני עובד בספריית וידאו,אני יודע שיש ציפיות רבות לסרט מעבר לכל ספק שיצא היום בשעה טובה ב-DVD.
כולם שמעו עליו דברים טובים,אלו שצפו בו בקולנוע דיברו בשבחו,בכל זאת,מייקל דאגלס (מי ישמע...).
אקיצר,לקחתי את הסרט,סיימתי לצפות בו ממש עכשיו.
במילה אחת - מחורבן.
בשתי מילים -ממש מחורבן.
זבל כזה לא ראיתי הרבה זמן,סרט בשני שקל,ממש ככה,ששם תמונה של מייקל דאגלאס על הפוסטר,נותן לו רבע שעה,20 דקות גג של זמן מסך,ונותן לסרט להתמקד בפאקינג ג'סי מטקלאף,הגנן מעקרות בית נואשות - עקרות בית נואשות!!! אני רציני לגמרי.
הצמידו לו איזה בחורה חמודה,מקרה רצח,סקנדל אצל התובע המחוזי ועשו סרט מתח.
כל רגע בו צפוי,מהשנייה הראשונה עד האחרונה,תסריט מביך שנראה שנכתב ע"י חבורת ילדים,עריכה נוראית,היו שם כמה סצינות שפשוט ראיתי להעביר מרוב מבוכה,לא נעים...

אלו היו (פחות או יותר) השבועיים האחרונים שלי,וביום שישי - אווטאר!

מה איתכם?

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
אוסקר 2009
סיקור טקס האוסקר שנערך ב-22/2/2009 כולל קטעי הוידאו
10/3/2009
היום יום הולדת
כל כתבות היום הולדת שנעשו עד כה בפורום
20/12/2008
אתרים מומלצים

20/12/2008

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1113)