שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

חמשת שוברי הקופות של הסופ"ש האחרון:

1. Fast Five
  2. Rio
  3. Madea's Big Happy Family
  4. Water for Elephants
  5. Prom
  6. איך יודעים שהגיע הקיץ? שהמקום הראשון בטבלת שוברי הקופות גורף 86 מיליון דולר בסופ"ש הבכורה שלו.מהיר ועצבני 5 (בתמונה) רושם את הפתיחה החזקה ביותר לסרט מהסדרה,ומה תגידו,גם הביקורות טובות. ריו במקום השני עם כ-15 מיליון דולר נוספים שמצטברים ל-365 מיליון דולר שהסרט הזה גרף עד כה,הצלחה גדולה! סרטו החדש של טיילר פרי Madea's Big Happy Family שלישי  עם 9 מיליון דולר,מעט מאחוריו נמצא העיבוד לספר המצליח מים לפילים,שדווקא פחות מצליח גם בקופות וגם אצל המבקרים. קומדיית הנעורים Prom פותחת עם 4.7 מיליון דולר טיפה יותר מסרט ההמשך ל-Hoodwinked.

מעכשיו ועד סוף אוגוסט אפשר לצפות כמעט מדי שבוע ללהיט ענק אחד,והשבוע זה אמור להיות ת'ור (שכבר יצא בארץ ובאירופה) שזכה לביקורות מצויינות עד כה וצפוי להצליח יפה בקופות. כמו כן גם הקומדיות Something Borrowed ו-Jumping The Broom יגיעו גם הן.

אז מה הסרט הכי נצפה שלכם?

אז מה הסרט הכי נצפה שלכם?
פורסם לפני 4050 ימים     מאת רעות     סה"כ תגובות: 28     תגובה אחרונה לפני: 4025 ימים

הלל כתב בשרשור למטה שהוא צפה בפרופסור המטורף המקורי 50 פעמים. אני מניחה שהוא לא הסרט הכי נצפה של הלל, אבל הוא גרם לי לתהות מה הוא הסרט הכי נצפה שלי. יש לא מעט מתמודדים: חומות של תקווה, פורסט גאמפ, טוטסי, הנמלט, סרטי אבא גנוב (כן! חרשתי עליהם כשהייתי ילדה. למה באמת לא היה לנו כאן אף פעם שרשור אבא גנוב?). אפילו הפצוע האנגלי מככב, כי צפיתי בו מספר לא ברור של פעמים. יש עוד הרבה סרטים שיכולים להתחרות על הכתר, אבל רק אחד שבאמת ראוי לתואר.

(בלי ספוילרים)

ירח של נייר.

אני לא בטוחה מתי בדיוק ההורים שלי הקליטו אותו בווידיאו (הייתי אולי בת 8?), אבל 'ירח של נייר' היה סרט נפלא שליווה אותי במשך שנים רבות. צפיתי בו המון והכרחתי גם אחרים לצפות. אני והאחיות ידענו לדקלם בעל פה גם את הסצינה הכי זניחה שבו (לא שבאמת היתה אחת, לכולן היה חשיבות), הכרנו כל מבט וחיוך, צחקנו מאותן בדיחות הרבה לפני שהפאנץ' הגיע ושתקנו בכל הרגעים העצובים.
שוב אני לא בטוחה מתי זה קרה, אבל יום אחד הקלטת נזנחה. לא ראיתי את הסרט הרבה שנים, ואני מאוד רוצה לראות אותו עכשיו. אני מקווה שהקלטת ההיא עדיין קיימת ומקווה שאף אחד בבית לא הקליט עליה פרקים של ווקר, כפי שנעשה באכזריות לקלטת 'חצות בגן הטוב והרע' שלי, על ידי מי שזהותו לא נחשפה עד היום. מחר אבלה את הבוקר בלאתר אותה בתוך ארגז גדול שחוץ מאבק יש בו גם הרבה קלטות וידיאו עם תוויות מקולפות. אני יודעת שיש דרכים הרבה יותר פשוטות לצפות בסרט, אבל אני רוצה לראות אותו כמו פעם. עם ההקלטה שקופצת לכמה שניות בדיוק כשמתחילה הסצינה הכי יפה של הסרט.

(הסצינה הזו מתחילה ב-05:04 . היא גם הסצנה האחרונה של הסרט, אז אל תצפו בוידיאו אם עדיין לא ראיתם אותו).

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
אוסקר 2009
סיקור טקס האוסקר שנערך ב-22/2/2009 כולל קטעי הוידאו
10/3/2009
היום יום הולדת
כל כתבות היום הולדת שנעשו עד כה בפורום
20/12/2008
אתרים מומלצים

20/12/2008

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)