שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהחמשת שוברי הקופות של הסופ"ש האחרון:

  1. Fast Five
  2. Rio
  3. Madea's Big Happy Family
  4. Water for Elephants
  5. Prom
  6. איך יודעים שהגיע הקיץ? שהמקום הראשון בטבלת שוברי הקופות גורף 86 מיליון דולר בסופ"ש הבכורה שלו.מהיר ועצבני 5 (בתמונה) רושם את הפתיחה החזקה ביותר לסרט מהסדרה,ומה תגידו,גם הביקורות טובות. ריו במקום השני עם כ-15 מיליון דולר נוספים שמצטברים ל-365 מיליון דולר שהסרט הזה גרף עד כה,הצלחה גדולה! סרטו החדש של טיילר פרי Madea's Big Happy Family שלישי  עם 9 מיליון דולר,מעט מאחוריו נמצא העיבוד לספר המצליח מים לפילים,שדווקא פחות מצליח גם בקופות וגם אצל המבקרים. קומדיית הנעורים Prom פותחת עם 4.7 מיליון דולר טיפה יותר מסרט ההמשך ל-Hoodwinked.

    מעכשיו ועד סוף אוגוסט אפשר לצפות כמעט מדי שבוע ללהיט ענק אחד,והשבוע זה אמור להיות ת'ור (שכבר יצא בארץ ובאירופה) שזכה לביקורות מצויינות עד כה וצפוי להצליח יפה בקופות. כמו כן גם הקומדיות Something Borrowed ו-Jumping The Broom יגיעו גם הן.

Choke


Choke
פורסם לפני 4036 ימים     מאת חובצי     סה"כ תגובות: 2     תגובה אחרונה לפני: 4036 ימים

הנה סרט ששכחתי שפיספסתי ורק אתמול נזכרתי בו.
Choke הוא סרט שציפיתי לו מאז ששמעתי שהוא נמצא בתהליכי הפקה, ובסוף הוא לא הגיע לבתי-הקולנוע בארץ מסיבה כלשהי.
הסיבה שרציתי לראות אותו קשורה לספר (או יותר נכון לסופר) שעליו מבוסס הסרט.
צ'אק פולניוק, אותו אחד שאחראי ל"פייט קלאב" (הספר יותר טוב מהסרט, באחריות), כתב גם את הספר הזה בשנת 2001 שהפך לסרט ב-2008.

הסרט מספר מנקודת מבטו של ויקטור (סאם רקוול המצוין שזכור מ"גרין מייל" ו"אנשי המזימות"), מכור לסקס שכל הזמן "כושל" בגמילה מסקס, שמתחזק את עצמו ע"י עבודה במעיין מוזיאון-אקטיבי לזמני הקולוניאות בארה"ב וע"י חנק עצמי במסעדות מתוך ציפייה שמישהו יציל את חייו וירגיש חייב להמשיך ולעזור לו בזכות תרומות כספיות.
בנוסף, אמא של ויקטור נמצאת בבית-משוגעים, והיא אינה מזהה אותו יותר. ועכשיו הוא מנסה לגלות מי הוא אביו בזכות רופאה חדשה שהוא הכיר שם.

הפתיחה קצת מבולבלת, וקצת לאסוף את כל חלקי המידע שנזרקים עלינו, אבל אחרי שהחלק הראשון נגמר הסרט מתחיל ללכת בכיוון אחד בזמן שמידי פעם אנחנו רואים קפיצות אחורה לזכרונות של ויקטור בתור ילד שבהם אפשר ללמוד על היחסים בינו לבין אימו.
הסרט פחות מתמקד בכל הקטע של החניקה והעובדה שויקטור הוא בעצם איש-מזימות, ויותר מתמקד בסיפור שלו ושל אמא שלו. וזה בסדר, אני מניח שאי-אפשר לכלול את כל הספר בתוך סרט אחד. בסופו של דבר יש פה תירגום לא רע של הספר לסרט.
יש בו הרבה קטעים משעשעים, הרבה סקס (אבל לא בצורה פורנוגרפית מידי, אם זה מרתיע חלק מכם), דיאלוגים מצויינים כפי שפולניוק יודע לכתוב (-אתה לא באמת חייב לעשות את זה. - לעשות מה? -לנסות לשכב איתי -הו, אני דווקא כן חייב), ובגדול סיפור די חכם ואפילו טוויסט מפתיע בסוף.

מומלץ.


אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
אוסקר 2009
סיקור טקס האוסקר שנערך ב-22/2/2009 כולל קטעי הוידאו
10/3/2009
היום יום הולדת
כל כתבות היום הולדת שנעשו עד כה בפורום
20/12/2008
אתרים מומלצים

20/12/2008המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)