שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

חמשת שוברי הקופות של הסופ"ש האחרון:

1. Fast Five
  2. Rio
  3. Madea's Big Happy Family
  4. Water for Elephants
  5. Prom
  6. איך יודעים שהגיע הקיץ? שהמקום הראשון בטבלת שוברי הקופות גורף 86 מיליון דולר בסופ"ש הבכורה שלו.מהיר ועצבני 5 (בתמונה) רושם את הפתיחה החזקה ביותר לסרט מהסדרה,ומה תגידו,גם הביקורות טובות. ריו במקום השני עם כ-15 מיליון דולר נוספים שמצטברים ל-365 מיליון דולר שהסרט הזה גרף עד כה,הצלחה גדולה! סרטו החדש של טיילר פרי Madea's Big Happy Family שלישי  עם 9 מיליון דולר,מעט מאחוריו נמצא העיבוד לספר המצליח מים לפילים,שדווקא פחות מצליח גם בקופות וגם אצל המבקרים. קומדיית הנעורים Prom פותחת עם 4.7 מיליון דולר טיפה יותר מסרט ההמשך ל-Hoodwinked.

מעכשיו ועד סוף אוגוסט אפשר לצפות כמעט מדי שבוע ללהיט ענק אחד,והשבוע זה אמור להיות ת'ור (שכבר יצא בארץ ובאירופה) שזכה לביקורות מצויינות עד כה וצפוי להצליח יפה בקופות. כמו כן גם הקומדיות Something Borrowed ו-Jumping The Broom יגיעו גם הן.

גיבורי על -ביקורת

גיבורי על -ביקורת
פורסם לפני 4634 ימים     מאת Clint Eastwood     סה"כ תגובות: 2     תגובה אחרונה לפני: 4632 ימים

אז יצא שבשבוע האחרון ראיתי ממש במקרה 3 סרטים על 3 גיבורי על שונים.
הראשון הוא בקולנוע,בהקרנת טרום בכורה "חגיגית" של הלבוי 2:צבא הזהב.
והשניים האחרים יצאו בשבוע שעבר ב-DVD,והגיע הזמן שלי לצפות בהם,מדובר בענק הירוק,שמהווה סרט חדש לחלוטין,ולא המשך כמו שנוטים לחשוב.
השני הוא איירון מן,שממש עכשיו סיימתי לצפות בו עם אחי הקטן.

אז דווקא הכי ציפיתי לצפות בהלבוי 2,אבל כמובן שהוא הכי איכזב.
לא כי הוא היה רע,הוא פשוט לא היה טוב כמו הראשון.
קודם כל ההקרנה העאלק חגיגית שערוץ AXN אירגן בקניון עזריאלי היתה עלובה ועמוסה למדי.
שנית,החלק הראשון של הסרט היה איטי ואפילו קצת משעמם.
בחלק השני התחיל האקשן,הקצב הלך וגבר,ואפילו צחקנו מכמה בדיחות שנונות במיוחד.
בסה"כ,כאמור לא מדובר בסרט רע,כמו שהקודם היה מבחינתי פשוט סרט טוב יותר.
מחמאות לגיירמו דל טורו,ששוב יצר עולם מדהים עם דמויות פנטסטיות.
הלבוי הוא אחת מדמויות הקומיקס הכי מגניבות מבחינתי,והליהוק של רון פרלמן לתפקיד היה מושלם. ועכשיו,מאז שכריס נולאן שינה את פני סרטי הקומיקס והפך הכל למורכב ואפל יותר,הכל נראה טוב,הרבה יותר טוב.
בסרט,הלבוי מבין שהוא למעשה פריק,שבני האדם לא רואים אותו בעין יפה,למרות שהוא למעשה מגן עליהם,ועומד בפני דילמה,האם לחבור ליצורים שהם פריקים כמוהו,או להמשיך לעמוד לצד בני האדם ששונאים אותו ורואים בו האויב.

מהענק הירוק כבר לא ציפיתי כלום.
הסרט הראשון שעשה אנג לי לפני 5 שנים לא היה טוב,ומכלתחילה היה נראה לי שסרט קומיקס על בחור עם פיוזים קצרים שהופך לענק ירוק לא יכול להיות טוב.
אבל הנה...מסתבר שכן.
פתאום הענק הוא לא סתם בחור,אלא אדוארד נורטון,וגם כאן אנחנו נחשפים לצד הפסיכולוגי שלו,והכל נעשה מעניין יותר.
מלבד זה,האקשן פשוט מצויין,מגניב ומהנה בטירוף.
לטעמי הבמאי הצליח להוציא את המקסימום מהדמות ומהעלילה,ומדובר בשעתיים של כיף אמיתי.

מבין השלושה הנ"ל,איירון מן הוא זה שזכה לביקורות הטובות ביותר,ומחזיק בממוצע ציונים של 8.1 בן-IMDB (הלבוי עם 7.6,הענק עם 7.4,נאה בהחלט).
ואין ספק,הוא לא איכזב.
רוברט דאוני ג'ונייר כאילו סוף סוף מצא את יעודו בחיים,ונכנס לחליפה המגניבה של איירון מן.
בתור סרט בכורה לדמות של טוני סטארק (איירון מן),הסרט היה טוב,וכמובן התמקד באיך לעזאזל הגיע אלינו איירון מן.
בחור עשיר עם גאדג'טים מגניבים תמיד בא בטוב (מישהו אמר ברוס ויין?),וגם פה,אין פספוסים,אחלה אקשן,אחלה עלילה,מורכבת במקצת,וצריך להתאמץ כדי לעקוב,אבל בסוף זה לא כזה נורא.
ג'ף ברידג'ס בתפקיד מגניב ביותר,לקח לי חצי שעה להבין שזה הוא.
היה לי קצת עצוב לראות את גווינית פלאטרו בתפקיד כזה קטן וחסר משמעות,אבל לא נורא,היא היתה בסדר.
כאמור,אקשן טוב,עלילה טובה,ובהחלט יש למה לצפות לסרט ההמשך שכבר נמצא בתהליכים ויצא בסביבות 2010.

מישהו ראה משהו מהנ"ל?
מוזמנים להגיב.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
אוסקר 2009
סיקור טקס האוסקר שנערך ב-22/2/2009 כולל קטעי הוידאו
10/3/2009
היום יום הולדת
כל כתבות היום הולדת שנעשו עד כה בפורום
20/12/2008
אתרים מומלצים

20/12/2008

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)