שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהברוכים הבאים אוהבי כלבים!!

רשימת מועדונים/חוגים החברים בהי"ל (קובץ תמונה)לוח מודעות כלבים גזעיים

אתר ההתאחדות הישראלית לכלבנות / לוח תערוכות - הי"ל / המועדון הכלבני - הי"ל

בכל שאלה, בקשה, מענה, הערה, הארה ניתן לפנות למנהלי הקהילה - דן, מיטל וניל"י למייל purebreedil@gmail.com (כללי התנהלות הפורום)

התנהלות הפורום


התנהלות הפורום
פורסם לפני 4673 ימים     מאת ferrarious     סה"כ תגובות: 9     תגובה אחרונה לפני: 3175 ימים


בחודשים האחרונים הפורום שלנו עבר לא מעט טלטלות, לצערי לעיתים הוא הפסיק להיות המקום הנעים שאותו הכרנו בעבר בו אנחנו יכולים להתחלק בחוויות שלנו מעולם הכלבים ומחיי היום יום, להתחלק בניסיוננו, לעזור אחד לשני ולאלה שרוצים להצטרף לעולם נפלא זה.
אנחנו די חדשים לעולם הכלבנות הגזעית, אך נשבינו בקסמו, אנחנו מאוד נהנים מהתערוכות, לא רק מההשתתפות אלא גם מצפייה בלבד והאפשרות לשוחח עם אנשים שכאשר מדברים על כלבים שלהם וכלבים בכלל יש בעיניהם את ניצוץ ההתלהבות והאושר שהם מעניקים להם.
אנחנו מעדיפים פורום פחות פעיל אך על בסיס חיובי של הבעת דעות וביקורת בונה. כבר תקופה לא קצרה המון שרשורים הינם ויכוחים מיותרים, ויכוחי סרק וכדומה. חלק מהדברים שנכתבים מוטב שלא יראו במה אך הם מחפשים את הפלטפורמה הפתוחה הזו על מנת לקבל חשיפה.
אנחנו נהנים לגלוש בפורומים השונים ולהגיב כאשר יש לנו מה לתרום או מה לתקן. לאחרונה אין לנו יותר מדי זמן פנוי, אנחנו עובדים ולומדים ויש לנו עיסוקים נוספים כמו לכולנו לכן אנחנו פחות נוכחים כאן מבעבר. היו לנו מספר רגעים לאחרונה שחשבנו לפרוש מניהול הפורום אך הגענו למסקנה שצריך שיהיה מקום בו אנשים יוכלו לשאול שאלות ולקבל הכוונה גם אם אנחנו לא אלה שנותנים את המענה אלא רק אחראים על הצד האדמיניסטרטיבי.
ברצוננו להחזיר את הפורום שלנו למקומו הטבעי ואת האווירה הנינוחה והמשפחתית ששררה בו ולכן מעכשיו והלאה ההודעות שלדעתנו אינן תורמות בצורה זו או אחרת או מטרתן איננה תמימה ימחקו. כל הודעה שתמחק תלווה בהסבר לכותב מדוע נמחקה. אם ברצונכם לערער על המחיקה ניתן לפנות למיטל ואלי למייל: purebreedil@gmail.com . מיטל ואני נשתדל להיכנס לפורום ולבדוק את המייל במהלך היום על מנת להיות זמינים לפניותיכם. כל מי שחושב שהודעה זו או אחרת פוגעת בו או באדם אחר מוזמן לפנות אלינו עם פרטי ההודעה והנימוק מדוע לדעתו אין מקום להודעה זו.
ברצוננו להדגיש שאין לבצע כל פעולת אוטינג או להזכיר שמות של אנשים שלא נתנו את הסכמתם לכך בהקשר לדברים שאינם מבוססים.

אנחנו מקווים שיחד נוכל להמשיך ולשמור על הפורום שלנו והוא ימשיך לגדול על טהרת הטוב שבו.


בתודה מראש,
מיטל ודן.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
אילוף באמצעות חיזוקים חיוביים בלבד? לא בדיוק.. (חלק ג')
חלק ג' – חיזוקים ועונשים
23/6/2010
אילוף באמצעות חיזוקים חיוביים בלבד? לא בדיוק.. (חלק ב')
חלק ב' – התניה אופרנטית
23/6/2010
אילוף באמצעות חיזוקים חיוביים בלבד? לא בדיוק.. (חלק א')
חלק א' – התיאוריה הביהביוריסטית, התניה קלאסית וחוק התוצאה
23/6/2010
מהן מטחנות גורים
(זהירות תמונות קשות לצפיה). נכתב ע"י ארז הרפז.
27/12/2008
בתי גידול מאושרים על ידי ה FCI
אנא עדכנו אותנו אם הפרטים לא נכונים או אם ברצונכם להתווסף לרשימה.
14/1/2009
אתרים של מועדונים / חוגים החברים בהתאחדות הישראלית לכלבנות
אנא עדכנו אותנו אם פיספסנו אתכם או שהפרטים אינם נכונים.
2/1/2009המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)