בני ברוך 11
שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהבני ברוך 11
קיום חסר בושה.

קיימים ישויות עצמאיות כגאות אנחנו יצורים מטבע גאים, אנחנו לא יכולים לסבול להיות מושפלים, ריחמנו.

19/1/2016

אנחנו לא יכולים לקבל "מתנות חינם", צדקה מאחרים כאשר אנחנו לא במצב קשה, אנחנו יכולים רק על צדקה השפעה כאשר חיינו תלויים במתנה, כאמור. וגם אז ברגע שנתאושש ממצב קשה כזה אנחנו רוצים להחזיר את מה שאנחנו חייבים. כמובן שאנחנו שמחים לגנוב, לנצל כאשר אף אחד לא מסתכל, או כאשר אנו יכולים בני ברוך להסתיר, להכחיש האחריות האישית שלנו. אבל במצב שבו הוא באופן ברור ברור שלקחנו משהו בלי לשלם על זה, עובד על זה, נותן משהו בתמורה אנחנו מתביישים ביחסים שוויוניים בינינו כמקבלי מתנה חינם והנותן. לגבי החיים שלנו, קיום בעולם הזה אנחנו לוקחים את זה כמובן מאליו שאנחנו פשוט נולדו להורים שלנו, שגידלו, חינכו אותנו ואז אנחנו מקבלים בחיינו שלנו כמבוגרים, עד שיום אחד למות.

אנו רואים את עצמנו כיצורים עצמאיים, אדם חופשי לקבל החלטות, לחיות את חיינו במסגרת של חברה אנושית. אנחנו לא חושבים על איפה החיים, הקיום שלנו מגיע ממעבר ההורים שלנו. אנחנו לא חושבים על התהליכים האוטומטיים לשמור אותנו בחיים, איך הסביבה הטבעית מסודרת סביבנו מספקות לנו את כל צרכינו ויותר.בני ברוך אנחנו לא חושבים על "תכנית ההפעלה" הטבועה, האינסטינקטיבית בתוכנו בעצם נהיגה כל המחשבות שלנו, רצונות, פעולה בדרך שנקבעה מראש. אם היינו עושה היינו מוצא את עצמנו במצב מאוד לא נוח. להיות האורחים של חיל כל יכול אם הצלחנו לעלות רק קצת מעל היום שלנו האוטומטי, האינסטינקטיבי לקיום יום, בוחנים את כל ההיבטים של החיים שלנו שהוזכרו לעיל, הייתי מוצא שניתננו לנו חיים, כל הצורך מחיה, ההוראה, ותכנית ההפעלה הנהיגה שלנו כל ישות, כל המחשבות שלנו והרצונות על ידי מקור אחד. 

אנחנו גם מבינים שמקור יחיד זה טוב ונדיב והוא ללא תנאי "אהבה" שכן הוא נתן לנו קיום, מפתחתנו בצורה האופטימלית ביותר ומקיף אותנו עם מערכת טבעית שיש בכל דבר בחנות שאנחנו צריכים. כך היינו פתאום מבין שקיימת בתחום של מארח מושלם, אבירי כזה שנותן לנו כל מה שאנחנו צריכים בדיוק איך אנחנו צריכים את זה. ואין שום דבר שאנחנו יכולים להחזיר למארח זה בתמורה שכן כל שיש לנו קונגרס מזה. יתר על כן אנו בני ברוך לכאורה למעשה לנצל, להרוס מערכת מושלמת זה נתן לנו, אנחנו מבזבזים את כל חיינו לפעילויות חסרות טעם, מזיקות לפגוע זה בזה, את עצמנו ואת המערכת. וההבנה הזאת - אם הגענו לזה - הייתה נותן לנו חבל שאנחנו לא יכולים להתמודד עם זה.


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)