שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

חתולי הרחוב
לפני מספר שעות חזרתי מהוטרינר עם החתול (פופיק)

לפני מספר שעות חזרתי מהוטרינר עם החתול (פופיק)
פורסם לפני 4479 ימים     מאת SciFiFan     סה"כ תגובות: 7     תגובה אחרונה לפני: 4467 ימים

החתול חזר הבייתה עם כיס מוגלה בצוואר (לא זוכר את השם הרפואי המדוייק). אחרי שלפני חודשיים בדיוק הייתי אצל הוטרינר בדיוק בגלל אותו כיס מוגלה. בפעם שעברה הוטרינר ניקז חלק מהמוגלה ונתן לי אנטביוטיקה, החתול היה אצלי בחדר למשך שבוע וטיפלתי בו במסירות. הפעם היינו חייבים כבר לטשטש אותו, המסכן,(שתי זריקות היה צריך הנמר, אחת לא הספיקה) בכדי לחתוך ולהוציא את כל האיכסה החוצה בכדי שלא נצטרך לחזור אל הוטרינר בעוד כמה שבועות בשלישית. וכמובן שגם הפעם 10 ימים לא לצאת מהבית ואנטיביוטיקה פעמיים ביום. והמקום היחידי שאני יכול להשגיח עליו שלא יברח החוצה (שהוא כמובן מנסה כל הזמן) זה בחדר שלי. אבל אין גבול לכמה שאני מוכן לעשות בשבילו. גם העובדה ששילמתי תעריף שבת וכל העסק יצא מאד יקר לא משנה את העובדה שאני מוכן לשלם כל מחיר רק שיהיה בריא ומאושר.

אין מצב שאוכל להחזיק אותו בבית מעתה והלאה, הוא רגיל לעולם שבחוץ ומבלה את רוב שעות היום בשיטוט בשכונה כמו מלך. הוא חתול גדול יחסית ומאד שומר על הטריטוריה שלו. אבל כולם אוהבים אותו, אפילו האחיינים והאחייניות הקטנים, תמיד מלטפים אותו.

מקווה שילך לישון עוד מעט, הוא עבר טראומה לא קלה אצל הוטרינר ובטח עוד כואב לו.

רק רציתי לשתף :-)

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1250)