שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

חתולי הרחוב
בייבי שלנו נדרסה היום בבוקר

האהא בייבי שלנו נדרסה היום בבוקר
פורסם לפני 4555 ימים     מאת בונבון     סה"כ תגובות: 12     תגובה אחרונה לפני: 4554 ימים

בייבי, חתולה כבת שנה וחצי שהגיעה אליי לפני שנה וכמה חודשים יחד עם סוויט אחיה והתאקלמו אצלנו נפלא, נדרסה הבוקר. היא קיבלה מכה רצינית בחלק האחורי של הגוף שלה.

מה שקרה הוא שהבוקר קצת לפני 8:00 הבת שלי התקשרה אליה והודיעה לי בבכי שהיא לא הולכת לביה"ס. לשאלתי מה קרה, היא ענתה שראתה את בייבי שוכבת מתחת למכונית וכשראתה אותה החלה לצרוח בקולות מצוקה. הילדה קראה לבייבי ובייבי ניסתה להגיע אליה וקרסה כל פעם. היא לקחה את החתולה הפצועה הביתה חיטאה את המקומות המדממים וחיכתה לראות מה קורה.

לאחר שראתה שהחתולה נרגעה, הלכה לביה"ס. בינתיים התקשרתי לוט' שהבטיח שהוא מחכה לנו במרפאה וביקשתי מבעלי לקפוץ הביתה ולבדוק אם החתולה צריכה וט'. בעלי שבדרך כלל איש רגוע ולא ממהר לרוץ לרופא, התקשר אליי ואמר שהוא לוקח אותה לוטרינר דחוף.cry

כשהגעתי הביתה אחה"צ, הרצפה היתה מלאה בדם שכבר קיבל צבע חום. לפני שעה הוט' הרגיע אותי שהיא בסדר, אבל הוא לא יודע מה הנזק, כי היא נכנסה לסטרס ושוק גופני. מחר הם יבדקו ואולי יצלמו. couchpotato

POOR BABY. כזו עדינה ומתוקה.

מסתבר שלא צילמתי אותה, אז הנה תמונה של סוויט אחיה שבגיל הזה שניהם נראו תאומים זהים.

תחזיקו לה אצבעות pls

אני מקווה שהיא לא תרצה לצאת יותר, אין לי ברירה ואני לא יכולה לנעול אותה בבית, כי היא חתולת חצר, אבל אני מקווה שתרצה להישאר מעתה והלאה.

קבצים מצורפים:

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)