שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמפגש אפרוחים בגבעה הצרפתית


efr3מפגש אפרוחים בגבעה הצרפתית
פורסם לפני 3657 ימים     מאת חומסת הפילים     סה"כ תגובות: 7     תגובה אחרונה לפני: 3655 ימים

אפרוחחברים יקרים
לא אנסה לסכם כאן מפגש, שבאופן טבעי בשל אילוצי העבודה (ואמנון) איחרתי אליו באופן מחפיר אבל כמה מילים אומר בכל זאת: אם לא הייתם קיימים, היה צריך להמציא אותכם!

כרגיל, ואולי אף יותר מכרגיל, נפלא היה לפגוש אותכם כולם כאחד, והתרגשתי לראות איך בדיעבד, אחרי הכרות של שנים, כולנו צומחים, מתגברים, מתעצמים ומצטיינים.
נכון, שפרס ההישג יוצא הדופן של השנה, מוענק לגאונת הספרות שלנו, שגרמה לכולנו נחת והתרגשות הורית עם הגעתו של הצאצא החדש "ילדי בית הזכוכית". כמה נהנית והתרגשתי לראות את שמותינו בדפוס! הספר הזה הוא תוצר של היצירתיות והכשרון הענקיים של אמא שלו משולבים עם כמה דחיפות ו"היי הופ"ים של כמה מחברי הפורום. הספר הזה הוא גאוה לכולנו במיוחד ליוצרת שלו שלא היה לנו ספק מלכתחילה כמה היא מוכשרת. אוצר שממתין להתגלות.
t1d<--- דגיג וירטואלי עבורך....

ריגשו אותי עוד מגוון האפרוחים הטבעוניים שהתרוצצו שם, שלמדו ללכת, לרכב על אופניים, לאכול תותים, וחלקם אף גידלו רעמת שיער שופעת אע"פ החוסרים האיומים בתזונה מהם הם סובלים לכאורה (לא יכול להיות אחרת נכון?) כן ירבו! כן ירבו! כן ירבו! אין כמו שמחת הקטקטים מאז שמחת בית השואבה! כמה נחת.....
kof8<----לאבהות ולאימהים נאחל נחת ופוריות.

עוד רוויתי נחת מפעילותו המבורכת של אמנון, מהמארחת הרחומה בעלת הנפש היפה שדואגת לכל חי באשר הוא, מהנחת שנחתה על חברינו הגלילי שההחליף את "מנעמי" פתח תקוה במרחבי הצפון, במגדלי הירקות והתבלינים למאכל, מעושי הסבון הביתי, הריבה, השיכר, היין והליקרים הביתיים, מהמארחות הנפלאות שבנו להן קן חם מוסרי ואוהב, לשכן בו את הנשכנית הנמרית וחבר מרעיה, מההתארגנות הפירטית של פרולטריון משרדי הממשלה ועוד כהנה וכהנה.

fla7

אנשים, פעם רציתי שלא תשתנו לעולם ועכשיו אני מבינה שאתם רק משתפרים, רק נהיים טובים יותר, מאושרים יותר, יפים יותר.
וכן, שעם חלוף השנים, נסיונכם בבישול הולך ורב ולא יאמן כמה דחסתי (ומהמרק אפילו לא טעמתי! עם הטבחית הסליחה) אוי היה טעים כל כך. מי בישל מה? לא כל כך עקבתי.... (אבל אין ספק שמי שבישל את התותים היה הגאון של המפגש)
חתולשמן<--- אריה עבורו.....

התחלתי כבר היום בבוקר להתגעגע אליכם. מי בא למפגש פיצות?

תוקן על ידי חומסת הפילים 26/2/2011 11:33

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
טופו עם סלק- טעים!
מתכון מהיר לטופו מוקפץ עם סלק. בסוף רבע שעה של בישול לא מאומץ יוצא תבשיל שהוא גם טעים מאוד וגם ורוד.
18/3/2011
שומרים על איכות הסביבה
כמה עצות פרקטיות וצעדים קלים שיעזרו לכולנו להיות קצת יותר אקולוגיים בבית. מבוסס על עצות והודעות משרשור שבו השתתפו חברי הפורום.
5/9/2009
הקינואה המנצחת של דרור
לפי טענתו: המתכון הכי קל, הכי פשוט והכי טעים שיש לקינואה.
5/9/2009
תאריכון הפורום
כדי שלא נשכח ימי הולדת וימים חשובים אחרים!
5/9/2009
ביקור בבית חולים לחיות בר

25/5/2009
פשטידת ממותה
קשה מאוד למצוא ספרים לילדים שרוח של צמחונות וטבעונות מפעמת בהם. הספר הנ"ל מצליח להאניש את הממותה ולהציג גם את הצד שלה בעינין.
28/4/2009
סדנאת אוכל טבעונאי
כתבתינו החרוצה האלת' יוצאת לברר באשר לטרנד החדש: אוכל טבעונאי- וחוזרת עם בטן מלאה! באוכל! אלא מה?
25/4/2009
סדנאת בישול יפני: רשמים ומתכונים
האלת' המקסימה עשתה תחקיר עומק והביאה לנו רשמים ומתכונים מסדנא שהתקימה במרכז הקהילתי הצמחוני בירושליים. אתם מוזמנים להנות מהמתכונים ומהתמונות המשגעות של נציגנו.
14/3/2009
ירקות שורש בתנור- מנה טבעונית וחגיגה של צבעים
אם אתם צריכים להכין תוך זמן קצר מאוד מנה שתראה יפה ומושקעת, המתכון הזה בשבילכם. שפע של טעמים, ניחוחות וצבעים במנה טבעונית משגעת שנראית מדהים על הצלחת.
24/1/2009
בצק אחד- שני מאפים שונים
איילת עושה נפלאות מבצק פילו וממלאת חצי במילוי פירות וחצי במילוי שוקולד. התוצאה? היא טוענת שזה יותר טוב מקונדיטוריה- נסו ותיווכחו!
20/12/2008המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)