שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהקול האמת
אֱמֶת, מֵאֶרֶץ תִּצְמָח; וְצֶדֶק, מִשָּׁמַיִם נִשְׁקָף. (תהילים פה, יב)
אשה עובדת - עליה במחלות לב בקרב ילדים


אשה עובדת - עליה במחלות לב בקרב ילדים
פורסם לפני 4270 ימים     מאת קול האמת     אין תגובות    


תחלואה מדאיגה: מדי שבוע מגיעים לבית החולים רמב"ם ילדים הנמצאים בסיכון ללקות במחלות לב, ו-40% מהם אף מאובחנים כחולי לב. מצבם הרפואי של הילדים ובני הנוער הולך ומידרדר, ומסתמנת מגמה שלילית של השמנה.

למרות המודעות הגוברת לנושא הבריאות בקרב הורים וילדים, צעירי העיר אוכלים יותר מדי אוכל לא בריא, ומבצעים מעט מדי פעילות גופנית. הרגלים אלה גורמים למחלות לב בקרב בוגרים, אך למרבה הצער גם בקרב צעירים. רבים מהם מאובחנים בגיל צעיר מאוד כחולי לב.

מספרם הגבוה של ילדים הסובלים ממחלות לב הביא לפתיחתה של מרפאה מיוחדת ברמב"ם, שמטפלת בחולי לב מגיל שנתיים ועד 18. מנהל מחלקת ילדים א' ברמב"ם, פרופ' נעים שחאדה, מדגיש כי אבחון מוקדם של מחלת הלב עשוי להציל חיים.

"המצב אינו מעודד", אומר פרופ' שחאדה. "מגיעים אלינו למרפאה ילדים רבים, ו-40% מהם זקוקים לטיפול כלשהו. הגילאים הצעירים ביותר הם תינוקות בני שלוש, שכבר נמצאים בסיכון. הטיפול השכיח ביותר הוא שינוי של הרגלי האכילה והפעילות הגופנית, וזו המלצה שטובה לכול הילדים. אבל עבור חלקם, המצב חמור יותר ומצריך טיפול רפואי לכל דבר".

http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-3732788,00.html

אמא עובדת = ילדים מוזנחים.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
מהי דעה? האם יש לך דעה?
רבים נוהגים לאמר "זוהי דעתי" כשהם בטוחים שדבריהם אכן מביעים דעה. נבדוק, האם כל מי שטוען כך, אכן מביע דעה או שהטענה "זוהי דעתי", היא סתם משפט סיום לקבוצת משפטים אקראיים.
5/1/2010המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)