שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

חדשות

חדשות הביטלס
פורסם לפני 4176 ימים     מאת backbeat     סה"כ תגובות: 7     תגובה אחרונה לפני: 4128 ימים

כוכבית פול מקרטני מאשים את EMI בעיכוב העסקה עם אייטונז "אני לא מבין למה זה כ"כ הסתבך".

כוכבית השבוע במקסיקו יפתח פול את סיבוב ההופעות החדש שלו. לפני כמה ימים הוא ערך צ'אט (שלא ידעתי להתריע עליו בזמן אמת אבל אפשר לצפות בו בדיעבד. אם אתם ערוכים למראות קשים, זאת אומרת) בו הוא אמר שהוא עובד על רימאסטרים של ווינגז ורמז שכנראה יופיע בבית הלבן.

כוכבית כבר לפני שנתיים וחצי בנענע דיווחה סטיבי על כך שמרטין סקורסזי מתכנן סרט על ג'ורג' הריסון. mikerophon אף הציע ללהק את דאהני. השבוע בקאן הוא הכריז עליו. Living In A Material World: George Harrison יצא ב-2011.
במהלך חיפוש אחר חומרים לסרט מצאה אוליביה הריסון קלטות ישנות של מוזיקה שלא פורסמה עדיין וחלקה יכנס לסרט. ומה היה ג'ורג' אומר על זה?

כוכבית גם נואל גאלגר עובד על סרט ביטלס. הוא רכש את הזכויות ל- The Longest Cocktail Party, ספר המתאר את השנים האחרונות של הלהקה, הקמת אפל והנפילה. "לא יהיו אודישנים לג'ון, פול, ג'ורג', רינגו. בלי פאות". הסרט יספר את הסיפור של אפל דרך האנשים שמאחורי הקלעים.

כוכבית בליברפול החלה הספירה לאחור: העיר מתכוננת לציון שבעים שנה להולדתו של ג'ון לנון ושלושים להירצחו. החודשיים שבין שני התאריכים הללו יוקדשו לבן העיר המפורסם. מה זה אומר? אין לי מושג עדיין אבל אנדרטת זכוכית ומתכת תחנך באוקטובר וככל הנראה יהיה גם קונצרט.
(פה יש כתבה על האנדרטה, לא מרתקת או משהו אבל כוללת תמונה של ג'ון וג'וליאן שלא נראה לי שראיתם בעבר).

כוכבית ולסיום עוד סרט חדש: Let Him Be
מה קורה כששני סטודנטים מוצאים סרט של אדם מבוגר שר, מנגן ונראה כמו לנון?

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
Only a Northern Song
האירועים, הכתיבה, ההקלטות, הנתונים והרכילות מאחורי השירים.
23/10/2010

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)