שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה


תמונות של סוף-שבוע אבוד


תמונות של סוף-שבוע אבוד
פורסם לפני 3787 ימים     מאת backbeat     סה"כ תגובות: 5     תגובה אחרונה לפני: 3734 ימים

למצוא תמונות שמאחדות שני ביטלים (ושאחד מהם לא רינגו) משנות השבעים זה אירוע נדיר. למרות שיצא להם להיפגש כמה פעמים בתקופה שבין פירוק הלהקה ועד הרצח, זה כמעט ולא תועד. במיוחד כשמדובר בלנון/מקרטני.
עד עכשיו חשבתי שכל מה שנשאר לנו זו התמונה ההיא או זו


והנה צצה לה תמונה חדשה מהביקור של המקרטנים אצל לנון בלוס אנג'לס. מאד משמח.


במקביל, בראיון לפני שבוע, סיפרה יוקו משהו שפול סיפר כבר בעבר (ע"פ הטוקבקיסטים זה היה בביוגרפיה שלו ,Many Years from Now אבל אני לא קראתי אותה אז אין לי מושג): בתחילת 74 הגיעו פול ולינדה לדקוטה. פול סיפר שהם עומדים להיפגש עם ג'ון ב-LA ושאל מה צריך לקרות כדי שיוקו תקבל את ג'ון בחזרה. יוקו אמרה "אולי אם הוא יחזר אחרי". מקרטני בא ללנון ושכנע אותו שזו הדרך. לנון חזר לניו יורק והתחיל לצאת מחדש עם יוקו עד האיחוד הסופי בקונצרט של אלטון ג'ון.
לטענת יוקו הרבה אנשים דברו איתה על מצבו הקשה של ג'ון במהלך אותו "סוף שבוע אבוד", ביקשו שתקבל אותו חזרה, טענו שהוא יכול להתאבד (דבר שהיא לא האמינה בו, מאחר ודברה איתו על בסיס כמעט יומי). אבל בעוד הם דאגו בעצם לביצת הזהב שלהם, ביום שבו הביטלס יתאחדו, מקרטני דאג ל"אחיו" ורצה להציל אותו. לדבריה, ג'ון תהה לא פעם מדוע פול איחד אותם.

בסיפור ובתמונה נתקלתי בבלוג התמונות המעולה של גרג (http://beatlephotoblog.com). כבר הרבה זמן לא בדקתי מה הולך שם וחבל. הוא מעלה תמונות מעולות. למשל המון מהחודשים האחרונים של לנון או תמונה משותפת של לנון/הריסון, אולי האחרונה שבהן
אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
Only a Northern Song
האירועים, הכתיבה, ההקלטות, הנתונים והרכילות מאחורי השירים.
23/10/2010המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)