שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

התייעצויות חשובות לקראת ההופעה

חץ_שמאל התייעצויות חשובות לקראת ההופעה חץ_ימין
פורסם לפני 4589 ימים     מאת trilliane     סה"כ תגובות: 13     תגובה אחרונה לפני: 4585 ימים

אין לי הרבה ניסיון בנושא כיוון שההופעות היחידות שראיתי בפארק היו מייקל ג'קסון ומדונה (ב-93') ובשתיהן לא טרחתי לעמוד יותר מדי קרוב, וכוורת ב-98' (כנ"ל, וכמובן לא היה כ"כ צפוף בלאו הכי). לא הייתי בהופעות בסדר גודל כזה לא בארץ ולא בחו"ל.
אשמח לקבל כל עצה / מחשבה / דעה. תודה!

1. באיזו שעה כדאי להגיע?
חשבתי בהתחלה להגיע בצהריים, אבל אני שומעת על אנשים שמתכוונים להגיע בבוקר, ובפורום תפוז הייתה לפחות מישהי אחת שהצהירה שהיא מתכוונת לישון שם כבר מהלילה לפני (אההה, הלילה לפני) אבל זה נראה לי מטורף וגם מיותר למדי. כמו כן נאמר, די בצדק, שגם אם אתה הראשון בשער, זה לא מבטיח לך להיות הראשון מול הבמה, בסופו של דבר...

אז מה אתם ממליצים? ומה אתם מתכננים?
ובאיזה שער אתם? (אנחנו 3)
אני אשמח מאוד אם ניפגש (גם מחוץ לשער וגם בפנים) ונעמוד יחד. זה נראה לי הרבה יותר כיף לחוות את ההופעה בחברת אנשים שאני מכירה ומוקירה, וגם נוכל אולי ככה קצת "לשמור" אחד על השני...

2. מה כדאי ללבוש? ולהביא?
נראה לי שעם סנדלים (סנדלי שורש, לא משהו עם עקב חלילה) יהיה לי הכי נוח, אבל אני חוששת שידרכו לי על הרגליים וזה עלול להיות כואב. מצד שני, להיות יום שלם בנעליים סגורות (שגם עליהן, אגב, לא ממש מתחשק לי שידרכו) בפרט בחום ובלחות התל אביבים, נשמע לי לא כיף לרגליים בערך באותה המידה...

והאם להביא תיק? זה לא נוח בצפיפות, ומצד שני, איפה נשים את הסנדביצ'ים, שקיות השתייה (אני צריכה להשיג כאלה...), המצלמה (סטילס), המשקפת (למקרה שלא אצליח לעמוד קרוב), הארנק, הסלולרי, אטמי האוזניים, קרם ההגנה (אם נגיע בשעה מוקדמת), נייר הטואלט לשעת חירום וכו'...?
והאם יש ציוד שכדאי לקחת ולא חשבתי עליו? (זה הזמן לספר לי...)

3. אני רוצה להכין שלט ולהניף מולו (כפי שראיתי שעושים מעריצים מסוימים).
מה גודל השלט המינימילי הסביר?
חשבתי לקנות גיליון (כי זה הכי קל וזמין, וגם קטן מספיק כדי להחזיק בעצמי, וגם אפשר לגלגל ואיכשהו לתלות על הגב, ולהתפלל שזה לא יימעך יותר מדי) ולכתוב עליו (כי להדפיס יהיה יקר ואני לא יודעת איפה) או להדפיס את המילים בנפרד (על A4 או A3) ואז להדביק.

אז האם גיליון זה גדול מספיק כדי שאפשר יהיה לקרוא מהבמה (בהנחה שאני אהיה, הלוואי, ב-50 המטרים הראשונים, נגיד?) או שכדאי מראש לנסות לחבר שני גיליונות?
והאם כדאי לכתוב ביד, או שבכל מקרה רק להדפיס, כי זה הכי ברור?
ואם להדפיס, אז באיזה גופן קריא ופשוט מומלץ להשתמש? (אין לי מושג במה משתמשים בשלטי חוצות). רגיל או בולד?

וכמה מילים מקסימום זה סביר להכניס?
הציטוט שאני רוצה הוא 10 מילים (כולל "A", שזה לא לגמרי נחשב) + 3 מילים שאני רוצה להוסיף (האחרונה היא Paul), אז סה"כ 13 מילים (או 12). זה יותר מדי? (או שבמקרה כזה חובה להגדיל את היריעה?)

----------------

תודה על הסבלנות ואשמח לכל תגובה / דעה / הערה / הארה / המלצה וכו'.
זה לא שאני לחוצה, אני סתם קצת יותר אובססיבית מהרגיל, זה הכל... סמיילי_מגלגל

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
Only a Northern Song
האירועים, הכתיבה, ההקלטות, הנתונים והרכילות מאחורי השירים.
23/10/2010

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)