שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מרצ'נדייז, מרצ'נדייז, מרצ'נדייז!

מרצ'נדייז, מרצ'נדייז, מרצ'נדייז!
פורסם לפני 3401 ימים     מאת trilliane     סה"כ תגובות: 4     תגובה אחרונה לפני: 3379 ימים

פלפוט הוציאה השנה ליין שלם של מוצרי ביטלס, נמכרים בעיקר בקרביץ ובהפנינג, עד כמה שראיתי:
http://www.palphot.com/lhe/agalleries%20preview/c7500.php
מחברות, יומנים, קלסרים, תיקים (גם תיקי גב לתלמידים וגם תיקי צד) ועוד.
לפני כחודשיים כבר קניתי לי בהפינינג תיק צד מבד עם הדפס צלליות של אבּי רואד (55 ש"ח),
ואתמול הייתי בקרביץ ויצאתי בשלל רב:
* סימנייה תלת ממדיות (כמו הסרגלים של פעם) עם תמונת אבי-רואד – 8 ש"ח
* שלושה מגנטים למקרר – 10 ש"ח (דווקא מושקעים, שווה!)
* שעון מעורר קטנטן עם תמונת צלליות של אבּי-רואד – 30 ש"ח; מגיע בקופסת פח קטנה ועגולה (עם
הדפסים תואמים) שאפשר לנצל למה שרוצים.
* פנקס מגנטי למקרר עם צלליות אבּי רואד – 14 ש"ח
בקופה שאלתי אם יש משהו שפספסתי, ואמרו לי שיש גם פח. מצוין! אני בדיוק צריכה... אז קניתי:
* פח לחדר (עשוי מפח, למרבה ההפתעה) עם הדפס של תמונת אבּי רואד – 30 ש"ח (עכשיו ראיתי באתר
של פלפוט שיש להם גם עם הדפס של AHDN וזה הרבה יותר יפה! אני אנסה להחליף).

בסה"כ מוצרים חמודים להפליא ובמחירים סבירים למדי, למי שחסרים לו מוצרים עם הדפסי ביטלס...

אגב, אני מלמדת ילדה בכיתה ז' והיא ראתה שיש לי בלפטופ דסקטופ של הביטלס ושאלה אותי עליהם.
שאלתי אותה אם היא מכירה אותם והיא ענתה "ברור, יש הרבה מוצרים שלהם"... סמיילי_ירוק לא
שאלתי אם היא מכירה גם את המוזיקה. סמיילי_קורץ אגב, היא שאלה אותי איזה דסקטופ היה לי
במחשב כשהייתי בגילה... סמיילי_צוחק (מה שגרם לי להיכנס לגוגל ולחפש תמונות של מחשבים
מהאייטיז, שתבין איך נראו פני הדברים לפני 30-20 שנה).

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
Only a Northern Song
האירועים, הכתיבה, ההקלטות, הנתונים והרכילות מאחורי השירים.
23/10/2010

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)