טלנובלות ודרמות אסייתיות
שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענעפורום טלנובלות ודרמות אסייתיות - בית חם לכל אוהבי הטלנובלות והדרמות האסייתיותקיים מאז 20/9/2008
הפורום מנוהל על ידי iDana

asole
זרהמאד
EVGLEV
ההרצליינית

טלנובלות ודרמות אסייתיות

Star_3D_Blue שובל של שקרים Star_3D_Blue
היום מגיעה הטלנובלה הברזילאית שובל של שקרים ותחליף את הטלנובלה הברזילאית הלוחמת כמו בברזיל, הטלנובלה הברזילאית תשודר מדי ערב בשעה 20:50 ראשון-חמישי הש.ח שלה הוא יהיה ב08:50 - 14:50 פרקי השבוע ברצף, בשבת מ20:30.

קצת על העלילה ''שובל של שקרים'' מביאה את סיפורה של פלומה, בחורה יפה שעומדת להיות רופאה גדולה כמו אביה סזאר ואמה פילאר המשפחה נוסעת לטיול משפחתי בפרו (מאצ'ו פיצ'ו), אחיה של פלומה פליקס לא אוהב אותה ורוצה להיפטר ממנה בכל דרך. בפרו הוא מספר לפלומה שהיא מאומצת. פלומה הנסערת פוגשת את ז'ואקין (ניניו) בורחת איתו, מבלה והיא נכנסת להיריון, שהם מגיעים לבוליביה ניניו נעצר על סמים, פלומה מגיעה לברזיל ולאחר כמה חודשים שפליקס משחרר את ניניו פלומה יולדת את הילד שלה בשירותים של בר. אחיה המרושע פליקס שם את הילדה בפח, מי שמוצא את הילדה זה ברונו בחור צעיר שאיבד את אשתו ובנו בלידה. בעזרת הרופאה גלאוסי ברונו רושם לילדה תעודה ולה הוא קורא פאולה (פאוליניה) הוא מחשיב אותה כאילו הייתה בתו, פלומה מזועזעת שבתה נעלמה, בבית חולים היא פוגשת את ברונו ופאולה אבל היא לא יודעת שפאולה היא בתה. (יש עוד המשך עלילתי-זהו רק החלק הראשוני ממש בהתחלה)

Flower_Violet השיר והקליפ פתיחה של ''שובל של שקרים'' הקליפ הועצב על ידי המעצב האמריקאי ריאן וודוורד שיצר את הסרט האמריקאי ''הנוקמים'', השיר פתיחה הוא של הזמר הברזילאי דניאל לשיר קוראים Maravida

Star_Green רייטינג: בפרק הראשון שלה הטלנובלה קיבלה 35% אחוזי רייטינג, לאחר מכאן היא המשיכה עם נקודות רייטינג כמו 37% פחות ומעל זה, ממוצע הסופי שלה היא 36%

Star_PBlue לאיזה תרבות חדשה אנחנו ניחשף בטלנובלה: בטלנובלה יהיה רומן בין ערבי מוסלמי לבחורה יהודייה, יהיה מישהי אוטיסטית שזקוקה לצרכים מיוחדים, יהיה מישהי שתעשה הכל שיהיה לה חתן עשיר, ותהיה גם עלילה שזה יהיה נושא בולט על הומוסקסואליות. כי יש הרבה ספוילרים שקשורים לזה וספוילר אחד רציני ויוה כבר ספיילרו. Smiley_Angry

דמויות וצוות שחקנים ומאיפה הם מוכרים לנו:
פלומה - פאולה אוליביירה (ז'יובאנה מ''בליסימה'', ורוניקה מ''המלכודת'', מרינה מ''לב משוגע'')
ברונו - מלווינו סלוודור (דמיאו מ''ללא ספק'', קינזה מ''שקר היופי'')
פליקס - מתאוס סולאנו (ז'ורז'י/מיגל מ''לחיות את החיים'')
סזאר - אנטוניו פאגונדס (גומרסינדו מ''טרה נוסטרה'', ראול מ''לב משוגע'')
פילאר - סוזנה ויירה (מריה דו קרמו מ''הגורל שלה'')
אדיצ'י - ברברה פאז (רנטה מ''לחיות את החיים'')
אורדליה - אליאני ג'ארדיני (נאזירה מ''האחד'', ברתה מ''הילדה הוריקן'', קטאנה מ''בית שבע נשים'', נאוטה מ''אמריקה'', אינדירה מ''הדרך להודו'', מוריסי מ''שדרות ברזיל'')
אירברט - ז'וזה וילקר (ז'יובאני מ''הגורל שלה'', לואיס מ''אמזוניה'', אומברטו מ''לב משוגע'')
פאולה - קרלה קסטניו (רפאלה מ''לחיות את החיים'')
ניקולי - מרינה רוי ברבוסה (סבינה מ''בליסימה'')
לילה - פרננדה משדאו (לוסיאנה מ''לב משוגע'')
ז'ינה - קרולינה קסטינג (רוזנה מ''טרה נוסטרה'', לאורה מ''נשים מאוהבות'')
ניניו - ז'וליאנו קאזרה (איסמאל מ''לב משוגע'', אדאוטו מ''שדרות ברזיל'')
אלחנדרה - מריה מאיה (רז'ינה מ''הגורל שלה'', אינס מ''הדרך להודו'')
פרסיו - מוחמד הרפוש (לא מוכר במחרוזתינו)
רבקה - פאולה בראון (לא מוכרת במחרוזתינו)
ניקו - טיאגו פרגוסו (קרלוס מ''קשרי משפחה'', ננדו מ''האחד'', אלברטו מ''הגורל שלה'')
ארון - מרסלו אנטוניו (מרקו אנטוניו מ''טרה נוסטרה'', ז'רסון מ''מעבר לים'')
ולורדיני - טאטא וורניק (לא מוכר במחרוזתינו)
לינדה - ברונה לינזמאייר (לילה מ''לב משוגע'')
קרליטו - אנדרסון די ריזי (לא מוכר במחרוזתינו)
ארמליס - דניאלי וינטיס (סנדרה מ''יומן חיים'')
מישל - קאיו קסטרו (אנטנור מ''שקר היופי'')
פרומו של שובל של שקרים - למי עדיין לא ראה Smiley_Fancy

לחץ כאן להמשך קריאה פורסם לפני 2632 ימים מאת evaeveta

Star_Pink הלוחמת - פרק אחרון Star_Pink
אז זהו, הפרק האחרון של הטלנובלה המרגשת ''הלוחמת'' הסתיים! עוד הפקה מרגשת ומדהימה של גלוריה פרז שתמיד מצליחה להניא אותנו למסע מאוד חשוב ב''הלוחמת'' זה הובא לידי ביטוי על עולם הזנות, סחר בבני אדם וזה נושא מאוד חשוב- הסיפור התרחש בטורקיה,ספרד,שוויץ ועוד מדינות אך הסחר בבני אדם נמצא בכל העולם! ובנושא הזה הטלנובלה הזו טיפלה כמו שצריך. אם קצת דברים לא במקום. אך עדיין ואני מאוד נהנתי לחוות את הטיפול שהציל חיים של בנות בעולם!

בסדרה הזו היו הרבה מאוד דמויות (מעל 100) אבל זה לא הפריע לי כי כל תפקיד שהיה זה היה חשוב מאוד, וגם תרם לעלילה בכל דרך אפשרית. מאוד נהנתי לצפות בטלנובלה המושקעת והמדהימה הזו! קצת מפריע לי שללא ספק גלובו שאוהבים לחתוך אז הם חותכים כמה שצריך... Smiley_Angry אבל אני אנסה לצרף כמה קישורים שאוכל כדי שמי שחשב שיש דברים שלא עברו עליהם אז הוא טועה ובגדול!

אז מה? ליביה נעצרה ובגדול? בבולגריה/צ'כיה.


ליביה בחרה לקחת את מקרה הכלא באופן קשה ואפילו בכלא היא עדיין יהירה שחושבת שהיא תוכל לנצח, לעומת זאת ונדה נהפכה לפרח! Flower_Blue מאוד הפתיע אותי ההתנהגות של ונדה, כאילו כל מה שהיא עברה היא שכחה, במקום להיות שקועה בטינה ובמרמור היא פותחת דף חדש! זה ממש מדהים לראות את הדבר הזה. הצחיק אותי התגובה של אירינה, כל המשטרה במועדון והיא: ''לא עשיתי כלום, אני חפה מפשע'' Smiley_Silly

מאוד אהבתי שבפרק האחרון סרילה מועילה לתאו למצוא את הבן שלו, ומסתבר שרוסו בקשר עם משפחה טורקייה תמימה שמשתפת איתם פעולה כי סרילה אמרה שכנראה ז'סיקה באותו מקום שהיכן היה אטגון, מפתיע לדעת שרוסו כזה נבזה עד כדי כך שאפילו משחד משפחה שאין לה קשר לנושא, מזעזע Smiley_Dep

אז אאילה בהיריון מה? אני מאוד שמחה בשבילה, חבל שחתכו את הקטע שזיאה מדבר עם דמיר על ביאנקה ושהוא יודע שהיא לא תחזור, ותוך כדי זיאה מעביר זיכרונות על ביאנקה ואיך שהיא הייתה רוקדת בפניו.

גם חתכו את זה שתאו התפלל כדי למצוא את ז'סיקה והוא רואה את המערה של ז'ורז'י הקדוש.

אז כל משפחה קפדוקיה מתכנסים ומצטלמים תמונות, מאוד מרשים אהבתי את הסוף רק חבל שגלוריה פרז לא יותר הדגישה (לפחות בסוף) קצת תרבות טורקית משהו לסוף, וזה לא שלא היה תרבות כי כן היה אבל ציפיתי קצת ליותר.

אז מסתבר שלאונור לא סולחת לאיזאוריניה למרות הכל, איזאוריניה לא רצתה שהכל ככה יגמר, אבל לאונור לא מסוגלת לסלוח על הבגידה באמון שלה.

והמפגש המרגש של מורנה ותאו באלמאו וכולם מקבלים אותה. אפילו מריה ונוביה שהייתה אויבת של מורנה נתנה חיבוק ללוסימר, זה היה מאוד יפה.

עאישה בסוף תגור באיסטנבול אבל לפחות היא קיבלה את המשפחה שלה ולא ניתקה איתם קשר.

תודה רבה לגלוריה פרז על תסריט מבריק ומדהים אם קצת דברים לא במקום אבל תסריט מדהים, נושא הסחר בבני אדם טופל בצורה מאוד אמינה ומקסימה. כמו הנושא של איזאוריניה ולאונור, הוא הסתים בצורה מציאותית ולא כל מה שאנחנו רוצים בחיים קורה. תודה רבה לויוה שרכשה את הטלנובלה המדהימה הזו וחבר'ה ניפגש בטלנובלה הברזילאית הבאה - ''שובל של שקרים'' שמקווה שתהיה לא פחות מדהימה. מחכה לעוד טלנובלות ברזילאיות משובחות! Smiley_Happy

לחץ כאן להמשך קריאה פורסם לפני 2635 ימים מאת evaeveta

פרקי הסיום
אז ג'ה בום כיסח את ג'ה יול במכות לא על כך שהפליל אותו אלא על כך שלא היה כן איתו ולא סיפר שאימם היא שהרגה את אביהם החורג שהוא גם הבן שלה וגם לא היה נותן לאימו ללכת לכלא ואמנם מדובר במכות רצח, אבל מסתבר שדונג מין צפה את זה ודווקא המכות גרמו לג'ה יול להירגע כי שילם על מה שעשה לאחיו.

ג'ה יול הצליח לשכנע את אימו לשחרר אותו מהמרפאה למרות שעדיין האמין שקאנג וו קיים ונענה לבקשה של אימה של הא סו להתרחק ממנה, אבל העקשנות של הא סו עשתה את שלה והיא אמרה לו שדונג מין טועה והוא היה צריך לספר את האמת לאחיו ולעורך דינו וגם עכשיו הוא טועה. הא סו מבהירה לו שקאנג וו לא קיים ומנחה אותו לחפש את הסטירה שבו. קאנג וו מנסה לשכנע את ג'ה יול שהוא אמיתי לאחר שהא סו מבינה שהוא יהיה ומבקשת ממנו להודות לו על ששמר עליו ולחפש את הסטירה כי בכל הזיה יש סטירה. כשג'ה יול מדבר עם קאנג וו, השקעה נהדרת בשחקן שהוא הזיה הוא שומע שהם נפגשו לפני שלוש שנים והוא עדיין בכיתה י"א ומבין שקאנג וו הוא התגלמות שלו בילדותו.

הוא מבין שקאנג וו לא קיים וחוזר להתאשפז ונפרד ממנו. הטיפול מתקדם יפה אך הוא משכנע את הא סו לקחת שנת שבתון ולא להיות בקשר ורק אם לא תשכח אותו שישארו ביחד. למרות הזוג שהסכיזורפנית שהוא הציל מנסה לשכנע אותו לחשוב גם על עצמו.

ג'ה בום שומע על הטראומה שאימו ואחיו עברו כשהתחבאו בשירותים ציבורי ממישהו שאימם חושבת שזה עשה את המחלה ומבין שכשהוא ראה אותם שמחים ומאושרים בלעדיו זה לא היה בילוי של אימא ובן אלא ניקוי לאחר שנפלו לאסלה וחוו סכנה. ואז אימו מגלה שמתחיל לצמוח לו שיער שחור ואכן אחרי שנה כבר יש לו שיער רגיל ולא שיער השיבה שהיה לו בכל שנות המאסר.

הא סו המומה מקבלת פנים צוננת ואז ג'ה יול שוב גר בביתם ומכינים לה הפתעה שג'ה יול חיכה לה לאחר שנה משפחתה כבר מקבלת אותו לאחר שהוא גם הופיע ברדיו ואנשים התקשו להאמין שמדובר באדם חולה והוא הכניס את הא סו להריון כשלמעשה הוא התעקש לקיים יחסים כשלא היה קונדום והרס לה את הדוקטורט.

סצינות סיום נהדרות של השלכת פרות או ירקות כדי לשחרר כעסים זה על זה ובסוף שג'ה יול מגן על הא סו ועל העובר שלו ממה שעלול לפגוע בה והסירוב שלו לחתום למעריצה.

ועוד לא יודע אם פספסתי משהו אך רק בפרקים האלה הבנתי שדונג מין נשוי, לא לגרושתו אלא לאישה אחרת שפשוט הייתה רחוקה ממנו הרבה זמן ועכשיו הם קבעו להיפגש יותר בעוד אהובתו מהעבר מתחילה מערכת יחסים עם ג'ה בום ועדיין גורמת לו לקנא ולא להבין מה היא מוצאת בג'ה בום.

נחמד היה גם לראות את ג'ה בום ואימו יחד עם הוריו של הידיד של הא סו בקבוצת תמיכה למשפחות של הסובלים מהפרעה נפשית.

אחד הקוריאניות הנהדרות מצטרפת לרשימה של העמקת נושאים חשובים כמו הנושא המשפטי בקולו של הלב והנושא המשטרתי בטירונים, העניין הנפשי חזק ביותר בדרמה שפותחת מידע חדש ומבט מעניין על האירועים, על המחלות ועל הטראומות ובעיקר שגם רופאים פסיכיאטרים לא חסינים בפני הפרעות נפשיות כמו שגם אונקולוגים לא חסינים מסרטן.

לחץ כאן להמשך קריאה פורסם לפני 2641 ימים מאת EVGLEV

טלנובלות שאינן טלנובלות.
בדרך כלל בטלנובלות יש טלנובלות שפשוט לא הייתי מגדירה אותם כטלנובלות.
הז'אנר הברזילאי למשל יש טלנובלות או שבעצם *יש סדרות* שלא הייתי קוראת להם כטלנובלות. לפעמים יש סדרות שקוראים להם בשם של הטלנובלות משהו שלא ממש רציונלי. באמת שלא כל סדרה שהיא ארוכה או לפעמים קצרה אבל עוקפת את פרקי 40 היא חייבת להיות טלנובלה. כי זה לא, נגיד בזמן שישנת ושאר ההפקות של מנואל קרלוס לא הייתי קוראת להם בשם של טלנובלה. הלוחמת לדעתי היא חצי טלנובלה. היא טלנובלה בחצי שלה בגלל שזו טלנובלה ובגלל שיש זוג ראשי. וחצי לא טלנובלה בגלל העלילה של הטלנובלה ושאר העלילות הריאליות בטלנובלה כמו הסחר בנשים. תסמונת לניכור הורי. ועוד

יכול להיות ומצב שיש טלנובלה ויש ריאליות. וזה מצב שנקרא טלנובלה ריאלית. כמו האחד והדרך להודו שהיו מאוד מאוד ריאליות והם היו טלנובלות. גם שקר היופי והגורל שלה לדעתי אינן טלנובלות.

הטלנובלות הברזילאיות בכל תסריטאי והפקה תמיד מראות את החיים ומביאות סיפור מהחיים בכל טלנובלה/סדרה.

לדעתי טלנובלה יכולה להיות מיני סדרה. הכל תלוי בעלילה שלה. וכפי שאמרתי אם זה גם טלנובלה וגם ריאליות כמו האחד והדרך להודו (ויש עוד) אז זה במצב של טלנובלה ריאלית. ואם זה במצב של לחיות את החיים ובזמן שישנת שמראים ריאליות בלבד על הדברים השגרתיים בחיים. אז זה בכלל לא טלנובלה.

על פי הויקיפדיה שלא מייצגת את המציאות לדעתה טלנובלה (אופרת סבון זה אותו שם) לדעתה טלנובלה זה משהו בדיוני או דרמטי או רומנטי שהעלילה לא מנסה להוכיח שום דבר. שזו סתם עלילה כנראה נדושה שאין שום דבר יקר להפקה. אבל כנראה שויקיפדיה כתבה בלבד על מה זה אופרת סבון ולא מה זה טלנובלה או סדרה שיכולה להיות מאוד שונה ממה שמתארים את הז'אנר של אופרת סבון.

בדרך כלל תמיד בברזילאיות התסריטאים עושים מחקרים לכל עלילה שבה הם כותבים.

אתם יכולים להביא עוד דוגמאות מז'אנרים אחרים. אני הבאתי מהז'אנר הברזילאי כי אני צופה רק בזה. למרות שאני צופה גם בסדרות אמריקאיות לעיתים אבל הם לא משודרות בויוה.

לחץ כאן להמשך קריאה פורסם לפני 2675 ימים מאת beatriz465646

Fire_S הלוחמת, ספיישל Fire_S
מחר תתחיל הטלנובלה של גלוריה פרז מחברת הטלנובלות של (האחד, הדרך להודו, ואמריקה) בשעה 20:50 והיא מחליפה את הטורקית קרדאיי הטלנובלה תעסוק בסחר בנשים הנושא המרכזי של הטלנובלה ובין השאר תעסוק גם בסחר בתינוקות (אימוץ בלתי חוקי), ובינהם יהיה גם מפלגה של הצבא הברזילאי על שם ''גאורגיוס הקדוש'' Star_Red
הטלנובלה תתרחש בשני מקומות, ברזיל F_Brazil בעיר ריו דה ז'ניירו העיר שתמיד גלוריה פרז מצלמת בברזיל, בריו דה ז'ניירו, יהיו צילומים בשכונה ענייה בפאבלה (אחת המקומות שהיא תצולם בעיר).
והמדינה השנייה היא טורקיה טורקיה הטלנובלה תתרחש בטורקיה בעיר המרכזית איסטנבול ובכפר טורקי בשם קפדוקיה

תאו (רודריגו לומברדי) מורנה (ננדה קוסטה)

בטלנובלה הזו כמו תמיד גם תהיה שני תרבויות, של ברזיל ושל טורקיה גלוריה פרז בד''כ תמיד אוהבת לצלם את הטלנובלות שלה במזרח התיכון אם זה במרוקו, האחד הודו, הדרך להודו ועכשיו גם טורקיה

לטלנובלה יש גם קשר לישראל F_Israelישראל (שגם הם יהיו בספיישל)

העלילה של הטלנובלה
מורנה, אם חד הורית ופשוטה שגרה בעיר ריו דה ז'ניירו שבברזיל, אם אמה לוסימר ובנה הקטן, ז'וניור מורנה מאוהבת בתאו קצין צבא ברזילאי על שם גאורגיוס הקדוש מורנה עומדת על סף פינוי מביתה, מורנה רוצה כדי לחיות טוב יותר לה ולמשפחתה, היא מסכימה להצעת העבודה למספר חודשים בבית קפה בטורקיה תאו כועס על ההחלטה הזו ונפרד ממורנה, שמורנה מגיעה לטורקיה היא מגלה שהיא נפלה קרבן לרשת עולמית של סחר בנשים שמיועדת לזנות, מורנה רוצה להתחיל להיאבק למען המשפחה שלה ולמען החופש שלה, האם ה''הלוחמת'' תצליח? ולחיקה היא רוצה שני אנשים: בנה הקטן ז'וניור, ותאו אהובה.

העלילה של הטלנובלה היא עלילה אמיתית שהתרחשה בישראל בשנות ה90 כאשר מורנה היא בעצם מה שהברזילאית אנה לוסיה פורטדו עברה שנסחרה לישראל שהבטיחו לה עתיד טוב יותר בבית קפה בתל אביב


דמויות הטלנובלה
מורנה (ננדה קוסטה) מוכרת: סוראיידה מ''לחיות את החיים''
תאו (רודריגו לומברדי) מוכר: ראג' מ''הדרך להודו'', מאורו מ''מעבר לים''
אלואיזה (ג'יובאנה אנטונלי) מוכרת: ז'אדי מ''האחד'', קפיטו מ''קשרי משפחה'', ברברה מ''צבע החטא'', דלזואיצ'י מ''אמזוניה'', דורה מ''לחיות את החיים''
ליביה (קלאודיה ראיה) מוכרת: הורטנסיה מ''טרה נוסטרה'', סאפירה מ''בליסימה'', דונטלה מ''ללא ספק''
סטניו (אלשנדרי נרו) מוכר: וואנדרליי מ''ללא ספק'', בלתזר מ''שקר היופי''
ונדה (טוטיה מיילריס) מוכרת: לאורינדה מ''האחד'', ורה מ''אמריקה'', איידה מ''הדרך להודו'', זמבזי מ''שקר היופי''
רוסו (אדריאנו גאריב) מוכר: אדויגדו מ''הדרך להודו'', אמרסון מ''מעבר לים''
אריקה (פלביה אלסנדרה) מוכרת: לאנה מ''צבע החטא''
לוסימר (דירה פאיס) מוכרת: נורמיניה מ''הדרך להודו'', סלסטי מ''שקר היופי''
אירינה (ורה פישר) מוכרת: הלנה מ''קשרי משפחה'', איווטי מ''האחד'', ורה מ''הגורל שלה'', קיארה מ''הדרך להודו''
ז'סיקה (קרולינה דיקמן) מוכרת: קמילה מ''קשרי משפחה'', איזבל מ''הגורל שלה'', דיאנה מ''מעבר לים'', תאודורה מ''שקר היופי''
רוזנז'לה (פלומה ברנדי) מוכרת: מיה מ''לחיות את החיים'', אליסי מ''לב משוגע''
מוסטפה (אנטוניו קלוני) מוכר: מוחמד מ''האחד'', גוסטבו מ''יומן חיים'', סזאר מ''הדרך להודו''
ביאנקה (קליאו פירס) מוכרת: (לורדיניה מ''אמריקה'', סוריאה מ''הדרך להודו'')
ברנה (זזא פלוסאזה) מוכרת: לא מוכרת במחרוזתינו
עאישה (דני מורנו) מוכרת: לא מוכרת במחרוזתינו
זיאה (דומינגוס מונטגנר) מוכר: לא מוכר במחרוזתינו
עאילה (טניה קליל) מוכרת: נאלווה מ''הגורל שלה'', דודה מ''הדרך להודו'', לטיסיה מ''שקר היופי
תמר (יאנה לויגן) מוכרת: לא מוכרת במחרוזתינו
שארילה (בטי גומפן) מוכרת: דייזי מ''הדרך להודו''
אסמה (אליזנז'אלה) מוכרת: נואמיה מ''האחד'', דז'ייני מ''הגורל שלה'', סליני מ''ללא ספק''
סירו (סידני סאמפיו) מוכר: ויניסיוס מ''יומן חיים''
אנטוניה (לטיסיה ספילר) מוכרת: ויויאני מ''הגורל שלה'', בטינה מ''לחיות את החיים''
סלסו (קאקו סיוקלר) מוכר: אדי מ''אמריקה'', רנטו מ''יומן חיים'', רמירו מ''הדרך להודו''
לאונור (ניסטי ברונו) מוכרת: אינה מ''בזמן שישנת''
רקל (אנה ביאטריס נוגיירה) מוכרת: אנה פאולה מ''סלבריטי'', רוזה מ''בית שבע נשים'', אילנה מ''הדרך להודו'', אווה מ''בזמן שישנת''
קרלוס (דלטון ויג) מוכר: סעיד מ''האחד'' רנה מ''שקר היופי''
איידה (נטליה דוואלי) מוכרת: סילביה מ''נשים מאוהבות'', כרמן מ''יומן חיים'', אינגריד מ''לחיות את החיים'', ונדה מ''לב משוגע''
איזוארינה (מריה נייבה) מוכרת: עדנה מ''האחד'', קורינה מ''סלבריטי'', כרמן מ''לב משוגע''
מוראט (אנדרסון מולאר) מוכר: אריוודלו מ''אמריקה'' אוול מ''הדרך להודו''

Smiley_Fancy לכל מי שרוצה לצפות בדמויות שלא הוספתי מוזמן לצפות במאמר של ההרצליינית Smiley_Cook_B

שלושת האזורים שבו הטלנובלה תתרחש/מצולמת Smiley_Cook_B ריו דה ז'ניירו (הפאבלה-אחד מהמקומות שבהם היא מצולמת בעיר)


קפדוקיה,


איסטנבול,S_Notes_Pink שיר הפתיחה מהטלנובלה S_Notes_Pink
Alma de Guerreiro - נשמת הלוחם

Storm פרטים מקיפים על הטלנובלה Storm

רייטינג ממוצע: 34.2 - רייטינג סביר בניגוד להאחד, אמריקה, הדרך להודו, שהגיעו לממוצע יותר גדול
פרסים: הטלנובלה קטפה הרבה פרסים, בינהם השיר של רוברטו קרלוס Esse Cara Sou Eu - הבחור הזה זה אני
נושא הסחר בתינוקות בטלנובלה הוא יהיה מאוד חשוב לעלילה מכיוון שהטלנובלה ייצגה מקרים אמיתים המבוססים שקרו במציאות ובמהלך הטלנובלה יגיעו סצנות של בחורים ישראלים שנסחרו מברזיל לישראל והסדרה בעצם ניסתה שהבחורים ימצאו את משפחתם האמיתית בברזיל Airplane

לחץ כאן להמשך קריאה פורסם לפני 2829 ימים מאת evaeveta

Sun Master's Sun Sun (Spoiler_01)
Master's Sun היא דרמת פנטזיית אימה קומית קוריאנית, ששודרה ברשת SBS בחודשים אוגוסט 2013- אוקטובר 2013. הדרמה היא בת 17 פרקים שהניבו רייטינג מכובד, שעלה מפרק לפרק. הדרמה תורגמה במלואה לעברית, וניתן למצוא אותה תחת השם "השמש שמאירה על האדון" באתר subeastasia.
הדמויות/השחקנים בדרמה:


טה גונג שיל/טה יאנג (ג'ונג היו ג'ין- "פסטה", "אהבה גדולה",
Thank You, Sang Doo, Lets Go To School, Ruler of Your Own World, Hello My Teacher, Snowman, תפקיד אורח ב- Flower Boy Ramyun Shop).


גו ג'ונג וון/ג'ו-ג'ון (סו ג'י סוב, "קין והבל", Road No. 1, Ghost, We are Dating Now).


קאנג וו (סו אין גוק, "גשם של אהבה", עני לי, 1997, Another Parting , תפקיד אורח ב- Answer Me 1994).


טה יי ריונג (קים יו רי, "אליס בארץ הפלאות", Royal Family)

תקציר העלילה (קצת מספיילר):
טה גונג שיל היתה בעברה בחורה מצטיינת ומוצלחת (על-כן היא קיבלה את הכינוי "טה יאנג"- השמש הגדולה). אך בעקבות תאונה שקרתה לה, היא הפכה לבחורה משונה שמתחילה לראות רוחות-רפאים שמטרידות אותה יומם וליל עם בקשות שונות ומשונות Smiley_Shocked. באחד הימים, היא נתקלת בג'ו ג'ונג וון, מנכ"ל עשיר של קניון גדול, מפורסם ויוקרתי בסיאול. היא מגלה שנגיעה בו מצליחה להבריח את רוחות-הרפאים שמטרידות אותה ללא הרף, ועל-כן, למורת-רוחו, היא מתחילה לעבוד כמנקה באותו קניון ומנצלת כל הזדמנות כדי להיצמד אליו. בהמשך, הוא מתחיל להאמין לה שהיא רואה רוחות-רפאים, מתחיל להתרגל לכך שהיא נצמדת אליו ומחליט להשתמש ברשותה בכוחותיה המיוחדים, כדי לפתור תעלומה מסתורית מעברו...
דעתי על הדרמה:
אומנם לא מדובר בדרמה מקורית, מהפכנית או יוצאת-דופן, אבל בהחלט מדובר בדרמה כייפית, מהנה ומקסימה Smiley_Love_A, שמשלבת בהצלחה רבה בין על-טבעי, דרמה, קומדיה, רומנטיקה וסיפור מתח (שכלל כמה טוויסטים די מופרכים- שאחד מהם אפילו ניחשתי!- שלא פגמו ברמתו וברמת הדרמה, ולא פגמו בהנאה שלי ממנה).
מלבד העלילות המרכזיות של הדרמה, כמעט בכל פרק של הדרמה היה את המקרה של רוח-הרפאים ש"נטפל" לגיבורה, טה גונג שיל, בבקשה לעזרה כלשהי, כשבכל פעם טה גונג שיל וג'ו ג'ונג וון (שתמיד היה "נגרר" אחריה בכל המקרים האלו, ולא תמיד מרצונו Smiley_Silly...) היו מביאים את הבעיה שנתקלה בה רוח-הרפאים התורנית, אל פתרונה.
ג'ונג היו ג'ין היתה מצוינת בתפקיד טה גונג שיל וגם המראה שלה בדרמה הזאת היה מעולה! גם סו ג'י סוב היה מצוין וכובש בתפקיד ג'ו גונג וון. הכימיה ביניהם היתה מחשמלת- אפשר היה להרגיש את הניצוצות שעפו ביניהם, והם היו כ"כ מקסימים ביחד! Smiley_Love_A
קאנג וו, הגיבור המשני של הדרמה היה מאוד חמוד וסימפטי, וגם השחקן שגילם אותו- סו אין גוק- עשה עבודה מצוינת בגילומו. הגיבורה המשנית- טה יי ריונג- היתה הנקודה החלשה בדרמה הזאת- היא היתה מעצבנת ורוב הזמן די מיותרת (רק באחת הסצנות של אחד מפרקי הסיום, היא היתה נחוצה והכרחית). למרות זאת, השחקנית שגילמה את דמותה (קים יו רי) היתה בסה"כ בסדר. בתור זוג משני, טה יי ריונג וקאנג וו היו בסדר בסה"כ- לא פחות ולא יותר (אם כי קצת ריחמתי עליו, שבחור חמוד כמוהו, נאלץ לסיים את הדרמה עם בחורה מעצבנת כמוה Smiley_Ermm...).
יתר שחקני המשנה, ובראשם צ'וי ג'ונג וו ("הנסיכה התובעת", "צייד עירוני", "49 ימים", "מלכת התהפוכות, יופי של ירושה, Ghost), עשו עבודה מצוינת בגילום דמויותיהם.


הסוף: סיום הדרמה, כמה לא מפתיע, היה טוב Smiley_Wink.


בשורה התחתונה: דרמה, שאומנם לא ממציאה מחדש את הגלגל (וכוללת כמה מהלכים די מופרכים), אך היא כייפית ומהנה לצפייה ומומלצת בחום!


קליפ עם אחד משירי הנושא המקסימים של הדרמה:
לסקירה של דנה אודות הדרמה:
http://www.agenda.co.il/243/forum/921449


לחץ כאן להמשך קריאה פורסם לפני 2847 ימים מאת ההרצליינית
אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.5938)