שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

ג'אנגומה, את מעלה לי את לחץ הדם!

ג'אנגומה, את מעלה לי את לחץ הדם! Needle_1
פורסם לפני 4454 ימים     מאת iDana     סה"כ תגובות: 49     תגובה אחרונה לפני: 4446 ימים

גורמת לי להחליף צבעים (זה נע בד"כ בין מפחד ל- אהבה3 ושוב ל-עצוב1 או שוק), ואם זה לא מספיק - גם מפילה לי את ה-Heart_01 לרצפה... מהחקירה לכלא, ואז לבידוד, ואז למלכה, ואז קבלת קרדיט לטיפול במלך - וכשהטיפול לא מניב את התוצאות הרצויות בטווח המיידי, היא שוב חוזרת לחקירה, לכלא וחוזר חלילה. מה יהיה? כמה נשמות יש לג'אנגומה? confusedcat

אבל הפעם ג'אנג גום לא לבד בכלא. כמעט היה אפשר לערוך שם מסיבת פיג'מות או משהו. מצד אחד K_G (שאחרי שלמדנו שהוא נראה Flomenal בחלוק אדום/כחול הוכיח שהוא נראה מצוין גם בלבן Smiley_Love_A), ומהצד השני צ'ה וגום יונג. ממש מפגש מחזור... אגב, התרגשתי לראות איך גם כשהם קשורים ומעונים, ג'אנגומה והקצין כ"כ קרובים ואוהבים ותומכים אחד בשני Smiley_Love_B

בפרקים האחרונים מרוב שכל התככנים פועלים זה נגד זה ואחד מאחורי הגב של השני - הקרקע נראית לא יציבה, ולא ברור מי ינצח ומי יפסיד, אם בכלל. אני חושבת שצ'ה למשל עוד לא לגמרי הפנימה את המציאות החדשה. כך למשל היא מבטיחה ליול אי ש"כדאי להצטרף למחנה שלנו, אנחנו נעזור לך", אבל שוכחת שכשהיא הייתה בכלא כל הקשרים לא ממש עזרו, ואפשר לומר שהיא שוחררה בזכות ג'אנג גום. עם זאת בהמשך היא גילתה את הקשר בין יול אי וגבירת החצר הקודמת... האם כל הרשעים יפילו זה את זה או שחלילה יסחפו עוד קורבנות תמימים בדרך? כולי תקווה שלא נראה יותר את ג'אנגומה בכלא. יש גבול לכל תעלול, לא?

ומה יהיה עם המלך החולני? (האמת, די קשה להבריא כשהרופאים והסגל הבכיר עסוקים בתככים במקום להתרכז בתחום המקצועי). האם הטיפול של ג'אנגומה יעזור לו להיפטר מכל הרעות החולות? ואני חייבת לציין אותה לשבח על המחקר המעמיק, אם כי היו כמה פעמים בפרק שכבר לא היו לי סבלנות ועצבים לראות מה קורה הלאה בטיפול... וגם המלכה שנעה בין אמון מלא בג'אנגומה להיסטריה רבתי לא ממש עזרה לי.

והבונוס המיוחד אחרי כל המתח: בpromonovela רואים עוד חיבוק! Smiley_Love_B

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)