שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Jang_Geum Heart_01 K_G
פורסם לפני 4448 ימים     מאת iDana     סה"כ תגובות: 48     תגובה אחרונה לפני: 4443 ימים

איזה פרק! הלב שלי מרגיש כמו מרשמלו Soap והראש בעננים Rainbow אני חייבת לצפות בפרק הזה שוב TV

נראה לי שמילים יהיו קטנות מדי כדי לתאר מה עבר עליי במהלך הפרק, אני רק אספר שהיו לי דמעות בעיניים - דמעות של התרגשות מגילויי הרגשות של Jang_Geumו-K_G ובעיקר מהאופן הנונשלנטי שבו הוא גרם לה (שלא לומר הכריח) להודות במפורש שיש לה רגשות כלפיו Smiley_Love_B

ועוד לא הזכרתי את התכנונים המשותפים שלהם לעתיד (היא במרפאה Needle_1 שתהיה יותר גדולה מהבית ספר Book שלו! אם הוא יהיה המורה שלי לקוריאנית Smiley_Love_A אני נרשמת עכשיו. בעצם אתמול). המתנות ההדדיות Gift_3 וההצהרה שלו שהם מתנהגים כבר כמו בעל ואישה Heart_01

אבל היו גם דמעות אחרות Eye_Br_Tear דמעתי עם ג'אנגומה כשהיא התלבטה בדילמה הקשה שהעמידה בפניה המלכה.

הייתי גאה בג'אנגומה כשהיא הודיעה למלכה על החלטתה האצילית, ודמעתי שוב כשהמלכה החליטה בשבילה שהיא תהיה שוב גבירת חצר ותשמש כעוזרת האישית שלה! ומה עם התוכניות הפרטיות של Jang_Geum Heart_01 K_G?
נלחצתי כשהם לא מצאו אחד את השני (מזל שבאמצע היה הטבח Smiley_Party עם משחקי המחבואים שלו), וקיוויתי שהם באמת יברחו יחד - כי לא נראה לי שאפשר לחיות חיים ארוכים ומאושרים בארמון הזה (וכן, גם הגבירה הראשונה מין תוכל להעיד על כך Smiley_Cook_B). ועוד לא הזכרתי את ההצעה התקדימית של המלך למנות את ג'אנגומה לרופאה האישית שלו. שערורייה!

וכן, אני מודה שלא היה קל לראות חלק מההליכים הרפואיים שביצעה ג'אנגומה בחולים בבית החולים הציבורי. אני חושבת שהרופאים בימינו יכולים לברך על כמה מהמלאכות שנחסכו מהם... Needle_2

ולסיום, קראתי בבלוג שמוקדש לסדרה ראיון קצר עם השחקן ג'י ג'ין הי שעושה רושם מקסים גם בחיים Smiley_Love_B
הראיון נעשה בזמן הצילומים, ומאז השחקן הספיק להשתתף בכמה פרויקטים וגם להתחתן M_T_3 הוא מספר שהתגלגל לעולם המשחק במקרה ושזה הגורל שלו. אגב, לפני כן הוא עבד כצלם וכמעצב גרפי, והוא לא שולל את האפשרות שיחזור לעיסוקים הנ"ל...
אני מצרפת קישור לראיון הנ"ל, רק קחו בחשבון שהוא כולל ספויילר רציני לסוף: Spoiler_07

http://daejanggeum.blogsome.com/2005/07/10/a-noble-ji-jin-hee/

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1563)