שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

אפקט ג'אנגומה

אפקט ג'אנגומה Jang_Geum Smiley_Love_B
פורסם לפני 4441 ימים     מאת iDana     סה"כ תגובות: 54     תגובה אחרונה לפני: 4422 ימים

ג'אנגום האדירה, הדגולה, הגדולה מהחיים! Jang_Geum K_G

היום הסתיימה הסדרה הנפלאה שנכנסה להיכל התהילה הטלנובלי הפרטי שלי Crown הסדרה שסחררה לי את הראש אהבה3 וגרמה לי להתמכר והעמידה רף גבוה מאוד, שמי יודע מתי יישבר אם בכלל.

זה אפילו עוד לא קצה קצהו של ניסיון לסכם או להסביר או לסמן את הרגעים החשובים והסצנות הבלתי נשכחות. כמו שזה נראה עכשיו, בימים הקרובים אני מתכוונת לשחזר ולהיזכר בכל המתנות והיהלומים Diamond שהסדרה הזו משאירה אחריה... הערב אני נותנת לעצמי פשוט לצפות וליהנות שוב, אבל זמנם של הניתוחים והחפירות עוד יגיע Plant_Flower_A

כאן המקום לציין שספיילרתי לי את הפרק האחרון (אבל יש לי נסיבות מקלות! נשבעת! Smiley_Angel אני אסביר בהמשך), ולכן ידעתי שתודה לאל ולתסריטאים – הסוף יהיה טוב Smiley_Love_B. ובכל זאת נהניתי והתענגתי על כל רגע. וכן, גם הפעם בכיתי, אבל בסיכומו של עניין היו הרבה יותר חיוכים Smiley_Love_A מדמעות - ואני חושבת שהרווחתי ביושר את הזכות לחייך כמה שיותר, אחרי הכמויות שדלפתי Eye_G_Tear בפרקים האחרונים.

כמו שציינתי יש לי המוני תמונות שמן הסתם עוד ישולבו בהודעות כי זה כיף, אבל העליתי לגלריה בפיקאסה שלל תמונות שאספתי באהבה Baloon_Heart במהלך הסדרה בסדר אקראי לחלוטין (וכנראה עוד לא אמרתי את המילה האחרונה...). מקווה שתהנו לפחות כמוני... Smiley_Love_A

http://picasaweb.google.com/danarod76/DaeJungGeum#

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1719)