שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

ספיישל לסדרה הקוריאנית Bichunmoo

Cherryספיישל לסדרה הקוריאנית BichunmooCherry
פורסם לפני 4428 ימים     מאת MyGirl     סה"כ תגובות: 9     תגובה אחרונה לפני: 4426 ימים

הסדרה Bichunmoo המוכרת גם בשם The Dance in The Sky היא הפקה משותפת ומרהיבה של דרום קוריאה וסין. בסין שודרה גרסה בת 33 פרקים ואילו הגרסה ששודרה בדרום קוריאה כללה 14 פרקים בלבד. מאחר וחלק מהשחקנים דיברו בקוריאנית וחלק במנדרינית דאגו לדבב את השחקנים הסינים בדיבוב קוריאני, עובדה שבכלל לא הפריעה לי במהלך הצפייה וכמעט שלא הורגשה. להפך, בעיני זה רק הקל על הצפייה.Karma_1
דבר נוסף, הסדרה שודרה בסין בשנת 2006 ואילו שידורה בדרום קוריאה התקיים רק השנה בערוץ SBS. דחיית השידור הייתה בעקבות מחלוקות שונות.
הסדרה מבוססת על הסרט "Bichunmoo" ששודר בשנת 2000 ובזמנו היה הסרט הכי יקר בהיסטוריה בקוריאה.Diamond

העלילה:
הסדרה מתרחשת בשנת 1328 בסין העתיקה. המשפחות הסיניות נאמגונג וטארוגה משתפות פעולה על מנת להשיג את המדריך "בי-צ'ון-שין-גי", המדריך המפורסם של החרב הקוריאנית המכונה גם המדריך האלוהי הכולל 12 טכניקות לחימה.War
באותה העת מי שהחזיק באותו מדריך חשוב היה מורה באומנויות לחימה קוריאנית בשם יו ג'אנק ווק. משפחות נאמגונג וטארוגה תקפו את ביתו של ג'אנק ווק בדיוק בערב שבו אשתו ילדה את בנם הבכור ג'ין הא. ג'אנק ווק ואשתו נרצחים אך המשפחות הסיניות לא מצליחות להשיג את המדריך מאחר ותומך של ג'אנק ווק מצליח לברוח עם המדריך ועם בנם שרק נולד.
כעבור 20 שנה אנו פוגשים בבחור ג'ין הא, בנם של הזוג שנרצח באכזריות ע"י משפחות נאמגונג וטארוגה. ג'ין הא נודד ממקום למקום ומסתתר מהאנשים שרוצים לגזול ממנו את המדריך. תוך כדי, הוא לומד את הטכניקות שמופיעות במדריך המיוחד ומטרתו היא לשלוט בכל 12 הטכניקות.
באחד הכפרים שאליהם הוא מגיע הוא פוגש בבחורה יפה בשם סול רי ומתאהב בה15. סול רי מתגוררת בכפר יחד עם אמה החולה. היא לכאורה ממשפחה מהמעמד הבינוני שזהו מעמדה של אמה, אך מסתבר שהיא למעשה גם בתו הביולוגית של הגנרל טארוגה, אותו גנרל שבצורה עקיפה היה אחראי למותם של הוריו של ג'ין הא. ג'ין הא כמובן לא יודע שאביה של סול רי הוא זו שרצח את הוריו.
באותו הכפר הוא גם פוגש בבחור אציל בשם ג'ון קואנג שהוא למעשה הבן של ראש ממשלת מדינת וון, הלא הוא ראש משפחת נאמגונג, אותה משפחה ששיתפה פעולה עם משפחת טארוגה לצורך השגת המדריך 20 שנה קודם לכן. ג'ין הא וג'ון קואנג הופכים לחברים טובים ולא מודעים לגורל הטראגי שמאחד ביניהם. Smiley_Hug_B
ג'ון קואנג גם הוא מתאהב בסול רי היפה אך הוא שומר על רגשותיו בסוד בשביל לא לבגוד בחברו ג'ין הא. וגם מאחר והוא מודע לכך שסול רי אף היא מאוהבת בג'ין הא.
אך יום אחד הכל משתנה...ג'ון קואנג נאלץ לעזוב את הכפר ולשוב לסין. וסול רי אף היא עוזבת את הכפר אחרי מות אמה. עליה לקיים את ההבטחה שנתנה לאמה לפני מותה לפיה, אחרי מות האם סול רי תעבור לסין להתגורר בביתו של אביה יחד עם אשתו ואחיה החורג.
המרחק רק מעצים את האהבה שחשים זה לזו ג'ין הא וסול רי אך גם רצונו של ג'ון קואנג להשיג את סול רי מתעצם והוא מחליט לעשות את הכל בשביל להינשא לה, גם אם זה מצריך בגידה בחברו הטוב.

זהו סיפור על אהבה גדולה המלווה בקשיים רבים, ביניהם סיפורי בגידות ואמביציה אין סופית, סצנות פעולה עוצרות נשימה, הבעת רגשות חזקות, הרבה סודות מהעבר ועוד...המלצה

האתר הרשמי:
http://tv.sbs.co.kr/bichunmu/

לצפייה:16
http://www.mysoju.com/bichunmoo/

סרטונים:TV (כוללים ספויילרים)Spoiler_05

(השיר ברקע מקסים ומרגש)

דעתי על הסדרה:
עם צפיות בכלל לא גבוהות התחלתי לצפות בסדרה הזו...לא הכרתי את הקאסט בכלל אבל אני שמחה שהימרתי על הסדרה המצויינת הזו וכך התאפשר לי להכיר את השחקן הראשי המקסים העונה לשם ג'ו ג'ין מו. הוא שיחק מצוין ובצורה מאוד אמינה. גם השחקנית היפה ששיחקה לצידו שיחקה יפה. קיויתי שיאפשר לי לראות אותה בעוד פרויקטים והתפלאתי לגלות שהיא לא השתתפה בעוד סדרות.
אני גם מאוד אוהבת את הסדרות התקופתיות המושקעות ואת התלבושות המיוחדות. חשבתי שלא ילהיב אותי לצפות בסדרה שיש בה אומנויות לחימהStar_Wars אבל מאוד נהניתי מכל הפרקים. לסדרה יש 14 פרקים בלבד ולא היה מפריע לי לצפות בעוד פרקים אם היה אפשרי.
הרשמתי לטובה גם מהשחקנים הסינים וכמו שכבר ציינתי, הדיבוב בכלל לא הפריע לי. הרי בכל מקרה בסופו של דבר יש תרגום באנגלית/ספרדית ומי שלא יודע לא קוריאנית ולא מנדרינית לא מושפע מהדיבוב. הפס קול היה מאוד מרגשMusic_2 והעלילה מעניינת ומרתקת. 4

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)