שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

סיימתי את הסדרה אתמול

סיימתי את הסדרה אתמולVV
פורסם לפני 4409 ימים     מאת MyGirl     אין תגובות    

וכמובן בלי לחשוף ספויילרים אני רק אכתוב שזאת הייתה סדרה מקסימה ומרתקת...הכי אהבתי את דמותו של יי סאן. כמובן שגם סונג-יהון ודה-סו היו מקסימים אבל יי סאן כבש אותי לגמרי9

נהניתי לקרוא את ההודעה שלך על הפרקים בהן צפית...13

גם לי קשה להבין איך המלכה המקסימה מוכנה לקבל בהבנה את הבאת הפילגש לארמון...אני מתארת לעצמי שאם היא הייתה מצליחה להביא למלך יורש היא הייתה מראה התנגדות לכך אבל בגלל רגשות האשמה שלה לאי יכולתה להמשיך את השושלת היא מרגישה צורך להביא למלך יורש בכל דרך אפשרית ובהקדם.
אצילות הנפש שלה הובהקה כשהיא רצתה להביא את סונג יהון לארמון בתור פילגש מכיוון שהיא יודעת שהמלך מאוהב בסונג יהון. במקום לקנא בה היא מחליטה לגרום אושר לבעלה. אני מאוד אוהבת את המלכה.Thumbs_up

הונג מההתחלה היה בן אדם מאוד שאפתני וכעת כשיש לו כוח ועוצמה הוא לא מסתפק בחלקו ומעוניין להגדיל את כוחו. כעת, כשהפילגש של המלך היא אחותו הוא הופך באופן אוטומטי לחלק ממשפחת המלוכה, מה שמגדיל בצורה משמעותית את כוחו. כפי שציינת דנה, אותו מבט ערמומי שקודם לכן שיעשע והחמיא לו כעת מגעיל.Stick

כל כך כעסתי על היחס של אמו של סאן כלפי סונג-יהון...אבל אולי אם נכנסים לנעליה אפשר מעט להבין את נקודת המבט שלה...פילגש מהמעמד הנמוך רק תיצור בעיות בממלכתו של יי סאן ואם היא תלד לו בן לא יסכימו לראות בו יורש בגלל מעמד אמו, מה שיגרום לסבל רב בממלכה...אבל שוב, כשרואים את היחס המחפיר כלפי סונג-היון קשה שלא לתמוך בסונג-היון ולהיות נגד אמו של סאן.Thumbs_down

כל כך אהבתי את סצינת הסיום שבה סונג-היון ציירה את המלך ולפתע היא ראתה אותו מול עיניה...הסצינה הזאת נראתה כל כך עצובה...היא לבדה מציירת בחושך ובוכה כשבאותו הזמן המלך צועד לעבר חדרה של הפילגש...No_no_no

ונעבור לפרקים קצת יותר ישנים...כתבת לי על כך שהמלך חס על חייהם של כל מי שניסו להזיק לו אבל בסופו של דבר כמו שראית הנסיכה ובנה המאומץ הוגלו...הוא מת באמצעות שתיית רעל ואימו חייה כרוח.

כנ"ל לגבי דודה הפחדן של אמו של המלך...איכזב אותי שאפילו אביה של האם ניסה להציל את אחיו ולצאת כנגד המלך...טוב שתוכניתו לא הצליחה.

ואני רוצה לחזור עוד אחורה לפרקים שלפני מותו של המלך הקודם...כשהמלך גסס והיה חסר הכרה בחדרו המלכה באותה העת באה לבקרו ואז היא סיפרה שלמרות הכל היא תמיד אהבה את המלך (דרך מיוחדת לאהוב, לא?). באותו הרגע די ריחמתי עליה...הרי שהשיאו אותה למלך היא הייתה בסה"כ בת 15 והיא בן 60+...בנוסף, יכולנו להבין ממה שהמלך הקודם סיפר שהוא לא ממש התייחס לאישתו והיא הייתה בודדה בארמון...החיים שלה לא היו טובים למרות המעמד והפאר...הרי כבר ידוע שכסף לא יכול לקנות אושר. בגלל צורת חייה היא צברה טינה בליבה...לא שאני מצדיקה אותה אבל באותו הפרק חשתי כלפיה חמלה.

דנה, כבר צפית בפספוסים מתוך הסדרה או את משאירה אותם לסוף? אם תרצי אני אשים לך קישורים לפיספוסים שלא כוללים ספויילרים. Bonbon_2

שתיהייה לך המשך צפייה מהנה! (מחכה להודעות) ויום שקט ורגוע!!!Karma_1

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1875)