שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

מחכה לתגובת סיכום/סיום שלך

מחכה לתגובת סיכום/סיום שלךSmiley_Hug_A
פורסם לפני 4390 ימים     מאת MyGirl     אין תגובות    

עכשיו סוף סוף אני יכולה לכתוב בלי לחשוש מלחשוף ספויילרים...
למרות הסוף הכל כך טראגי אני לא מצטערת על כך שצפיתי ב"יי סאן"...מאוד אהבתי את העלילה ואת השחקנים. פשוט מקסימים אחד אחד!

פרק 72 היה בשבילי הסיום הכי מקסים שיכול היה להיות לסדרה הזאת. מפרק 72 העלילה פשוט הפכה לעלילה מדכאת...ככל שהתקרבנו לסוף כך הרגשנו את התסריט ההזוי והאכזרי של הקוריאנים...
בפרק 72 כבר התחלתי להרגיש שמדובר בתסריטאים קוריאנים ברגע שבו צ'ובי סיפרה שהנסיכה הקטנה, בתה של הפילגש השניה מתה אחרי ששועל טרף אותה...מבויש ברגע הזה התחלתי לחשוש לשלומם של הדמויות הכי אהובות בעלילה ובסופו של דבר החששות שלי לא היו לשוואכוכבים

כשחלפו השנים והראו את בנם הנסיך מאוד שמחתי שלפחות הם חיו כבר מספר שנים יחדיו...אגב, הילדון ששיחק את הנסיך היה חמוד אבל המצמוצים שלו הרגיזו אותי!מצחקק
טוב, זה לא כל כך משנה כי ראינו אותו בסה"כ במהלך פרק אחד בלבד...הרי אחרי טקס ההכתרה שלו כיורש העצר הוא חלה ומתביי-בוכה
וזה היה כמובן רק המקרה הטראומטי הראשון שציפה לנו בפרקים האחרונים...אחרי מות יורש העצר סונג יהון חשב ברע והתברר במהרה שהיא חולה ולא נותר לה זמן רב לחיות...בגלל שהיא בהריון היא סרבה לקבל טיפול וכל רצונה היה ללדת למלך יורש חדש לפני שתמות...גם את הבקשה הזאת לא מילאו לה והיא מתה בטרם הגיעה שעתה ללדת...לא מספיק הרגו את סונג היון זמן קצר לאחר מות יורש העצר גם הרגו אותה בהריון...אין לקוריאנים האלה רחמים??? לפחות היו מאפשרים לה ללדת את התינוק ולא להרוג את שניהם!כועס2

ואז אחרי שהמלך נותר לבדו הגיעה גם שעתו...אמנם הוא חלה אחרי שנים (לפחות הוא מלך במשך 26 שנה!) אבל גם הוא מת צעיר מידי...לא

דנה, אני מחכה לתגובה שלך על הסדרה...

שיהייה לך שבוע טוב, רגוע ושקט!!!VV

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0940)