שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

פרננדו קולונגה שהפך לאגדה!!!!!

פרננדו קולונגה שהפך לאגדה!!!!!
פורסם לפני 4426 ימים     מאת אנהההה     סה"כ תגובות: 22     תגובה אחרונה לפני: 4415 ימים

החלטתי לפתוח שירשור קצת אחר, גם כי הוא שחקן אהוב עלי, אבל בעיקר בשבילנו האנשים הכותבים, אפילו שאיננו כותבים רשמיים גם דברינו נקראים (זה טוב גם לכותבים רשמיים),

בשביל זה אתחיל מהתחלה,
בעוונותי הסקרניים אני גולשת לפעמים בפורומים אחרים, נתקלתי לי בקישור לתוכנית אירוח ממקסיקו בנושא- 20 שנות קרירה של פרננדו קולונגה, תכנית חגיגית , שיחה אחד על אחד עם השחקן ששמו ותמונתו הוכנסו רישמית לספר הכולל את האנשים שהפכו לאגדה ברחבי אמריקה הלטינית, האמת לא התכוונתי להעמיק בענין אבל משהו בדברי הסיכום של המראיינת שהיו דברי ההתחלה בסדר הצפיה שלי משכו אותי ומצאתי את עצמי עוקבת אחרי כל התכנית.

התכנית נקראת "המופע של כריסטינה" והיא סיימה בערך כך-ו"אתם אשר עוסקים באמירה רעה (שמועה) על אמירה רעה שנוגעת ופוגעת במישהו אחר, בסופו של דבר מדובר בבן אדם ולא צריך כי הנה הוא לצידי בשר דם והכי אמיתי", (משהו כזה לא ציטוט מדויק).

התכנית ארחה קטעי צילום של כוכבים אחרים שברכו אותו וסיפרו עליו המון דברים טובים, בעיקר הבנתי שהוא בעל משמעת עצמית די אובססיבית בקרירה שלו אבל חבר נהדר, בן טוב ואיש מקסים, הוא ענה באדיבות רבה על שאלות הקשורות לקרירה אבל אז, כמה מפתיע הצליחה המראיינת אשר ציינה בתחילה שהוא כמו הבן שלה להוביל אותו לאט , לאט לענות על חייו האישיים, השחקן הזה ידוע כמסרב כרוני לחשוף משהו מחייו אשר מחוץ למסך, הוא זז קצת באי נוחות, אבל לא קם ועזב ולא מחה של השאלה פשוט השיב באדיבות ומה שהוא לא סיפר היא השלימה של מנת שתהיה תמונה מלאה ואמיתית, כמו אמא פולניה טובה היא בעצם החליטה-עקרונות יקירי זה טוב אבל עד גבול מסוים לא כשזה מתחיל לפגוע אישית, יש דברים שצריך שידעו.
אז ככה:
הוא גבר ככל הגברים,
היו לו ויש לו תמיד בנות זוג ("אני מכירה אותן ואפילו את השמות שלהן" , היא אמרה והוא השיב בצחוק "חלקנו אותן במשותף הא"),
הוא לא אוהב לחיות לבד ולהיות לבד למרות שזה מה שאומרים עליו והוא סוף , סוף מגיע לשלב בקרירה שלו שהוא חושב שהוא יוכל להפוך גם לאבא, הוא חוזר ואומר שהוא מחוייב לקהל בכל מה שקשור לקרירה, בכל מה שקשור לחייו האישיים הם פרטיים שלו וחלק מההקרבה (לדעתו)של המקצוע הזה (שעומד בראש מעיניו, כי הוא פשוט וורקהוליק אמיתי, כמו שכתוב בספרים- לדעתי)ההקרבה למקצוע זה גם לדחות את תוכניות המשפחה,
הוא ממשיך "כשאני נשאל על בנות הזוג שלי אני אומר שאני לא זוכר לא כי זה כך , כל אחת תופסת מקום בליבי בהמון אהבה אני פשוט לא חושב שמחובתי לשתף"..................
לפני דברי הסיום היא הוסיפה שהוא אחד האנשים המדהימים שהיא הכירה, שהוא בדיוק אותו אחד לפני המצלמות וכאשר הן כבות, שהוא חבר הכי טוב שיש ובן נפלא וששמו אף פעם לא נקשר בפרובוקציות, היא מבקשת ממנו שלא ישתנה לעולם ושישאר כמו שהיא מכירה אותו כבר 20 שנה, קלאסה של בן אדם.

למה כתבתי כל זאת, כי פשוט תוך כדי צפיה נזכרתי בשרשור שפתחנו עליו לפני כמה שבועות, לגבי נטיותיו, העדפותיו וכו'..........
והבנתי בדיוק למה המראיינת כיוונה שאמרה את דברי הסיום, אז נכון לא היו בזה כוונות רעות , זה חלק מהתכונות האנושיות, מה שמסתורי ולא עומד במוסכמות הכפר הגלובלי הקטן חייב להיות בו משהו שהוא מסתיר,
אז מסתבר שלא תמיד זה נכון והרגשתי צורך לכתוב את זה, גם כוכבים הם בני אדם ולפעמים באמת בשביל השפיות בשביל שישאר להם משהו שהוא פרטי רק שלהם , הם נתפסים לעקרונות שלא מקובלים על הציבור אבל בעצם זאת זכותם.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)