שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

אימה קוריאנית


Skullאימה קוריאניתSkullFire
פורסם לפני 4327 ימים     מאת MyGirl     אין תגובות    

לאחרונה צפיתי בשני פרויקטים של אימה קוריאנית:

COMA:Eye_B_Tearסדרת אימה קוריאנית בת 5 פרקים ששודרה במהלך שנת 2005 בערוץ בשם OCN.

בסדרה מסופר על בית חולים שפשט את הרגל והחולה היחידה שעדיין נמצאת בו היא חולה שנמצאת כבר שנים בתרדמת ולא ברור אם היא תוכל לצאת ממנה. לבית החולים מגיעה עובדת של משרד הרווחה בכדי לבדוק אפשרות להעביר את החולה לבית חולים אחר ועם הגעתה לבית החולים מתחוללים דברים מוזרים ומצמררים שקשורים לעברה של העובדת.
בכל פרק מתארים את ההתרחשויות בבית החולים כשבכל פעם הן מתוארות תוך כדי התרכזות בדמות אחרת בעלילה.

דעתי על הסדרה - אי אפשר להגיד שהשתעממתי כי הסדרה די מותחת אבל היא גם הפחידה אותי לא מעט והמראות לעיתים היו ממש קשים כך שאני לא יודעת אם להמליץ על הסדרה או לא...מי שאוהב את הז'אנר הזה יכול לאהוב את הסדרה. אני בכל אופן מעדיפה את האימה של ארה"ב. פחות סדיסטי.
אגב, מזהים את השחקנית שבתמונה??? ידעתי שהיא מוכרת לי מההתחלה כשראיתי אותה אבל לא הצלחתי להיזכר מאיפה...כשבדקתי איפה היא עוד שיחקה הופתעתי מהגילוי.24

HOMETOWN LEGENDS:סדרת אימה קוריאנית תקופית בת 8 פרקים כשכל פרק מציג סיפור אחר על רוחות רפאים.


פרק 1 - שובו של השועל בעל 9 הזנבות:


המשפחה מקוללת בקללת השועל בעל תשע הזנבות ובכדי שהמשפחה לא תיכחד הם נוהגים להקריב בחורה טהורה בכל פעם שיש ירח מלא. לפי אמונתם הבחורה שהוקרבה תהפוך לאותו שועל בעל תשע זנבות.


פרק 2 - תינוקי, בוא נלך להר צ'אונג:


אמה הנואשת של ילדה חולה מאוד נעזרת במכשפה על מנת שזו תציל את בתה הגוססת. לפי המכשפה, התרופה היחידה היא הכבד של ילד קטן. מה שמוביל למעשה אכזרי ולתוצאות מזעזעות.OO


פרק 3 - קללת חרב סאג'ין:


החרב סאג'ין היא חרב שהייתה אמורה להגן על משפחת במלוכה ולכן הועסקו אנשי מקצוע בכדי לסיים את הכנת החרב כשלפתע הנפחים נרצחו אחד אחרי השני.


פרק 4 - מכתב רפאים:


המלך מת לפתע אחרי מלוכה של 9 חודשים בלבד. מייד אחרי מותו החלו להיתרחש מעשי רציחות בארמון והאנשים טוענים שהרציחות נעשות בטכניקה כמו בספר האימה בשם "האגדה של סאול גונג צ'אן". לארמון מגיע חוקר שמנסה לפענח את הרציחות ומגיע לאמת על מותו של המלך.


פרק 5 - או גו, מגרש השדים:Zombie


בחור יון קי-ז'ו איבד את אהובתו אחרי שזו הוצאה להורג בתלייהHangman מכיוון שנחשבה לנואפת משום שניהלה קשר עמו בעודה נשואה לאחר. אחרי מותה, הרוח שלה נשארה לצידו של קי-ז'ו והגנה עליו באמצעות נוכחותה בחרבו. ק-ז'ו הגיע לאי שבו התרחשו ארועים חריגים. הוא פגש שבחורה שדמתה מאוד לאהובתו המתה ויחד איתה ניסה להבין מה מסתתר מאחורי הארועים החריגים שבאי.
אגב, מזהים את הבחורה בתמונה??? היא מוכרת מאחת הסדרות ששודרו בארץ. באותה סדרה לא אהבתי אותה אבל אח"כ יצא לי לראות את השחקנית בעוד סדרה ושם דווקא היא הייתה הרבה יותר חמודה.Thumbs_up


פרק 6 - סיפורי רוחותNo_pity:


סו-אול היא בחורה צעירה שמאוהבת בבחור משכיל עם עתיד מבטיח. יום אחד חייה נהרסים כשאדם בעל השפעה בעיר מאשים את אביה בבגידה וגורם לה ולמשפחתה להפוך לאנשים חסרי כל. סו-אול הופכת לנערת ליווי והיא פוגשת באותו גבר שהרס את חיי משפחתה ומנסה לרצוח אותו אך הוא מחסל אותה. הרוח שלה שבה לנקום את ההרס הלא צודק שסבלה משפחתה.


פרק 7 - סיפורי שדים:


שליח מהגיהנום מאבד ספר מאוד חשוב בכדור הארץ והוא יוצא למסע בכדי להשיב את הספר האבוד. תוך כדי הוא מגלה שכבר לא כל כך קל לו לקחת איתו אנשים לגיהנום.


פרק 8 - שובה של האישה האובדת:


בחורה שרק נישאה נחטפת ע"י זרים ולמרות המרחק הרב היא מצליחה לשוב הביתה בלי שנאלצה לאבד את כבודה. בביתה ובבית בעלה הטרי לא מקבלים אותה בזרועות פתוחות וכולם דוחים אותה בטענה שהיא כעת אישה קלה. בעלה לא נמצא בביתו וחמותה מציגה אותה בפני כולם כאישה טמאה וחוטאת. אחיה החורג מאלץ אותה לשתות רעל וכתוצאה משתיית הרעל היא מתה אך אינה יכולה לעבור לעולם הבא. היא כלואה בהרים יחד עם כל הנשים ששתו מאותו הרעל והדרך היחידה שתאפשר לה לעבור לעולם הבא היא פיתוי גבר ורציחתו.


*דעתי על הפרקים...הפרק הראשון היה נחמד אבל בין המפחידים, השני הכי זוועתי מכולם וממש אכזרי, השלישי לא רע אולי כי זיהיתי את אחת מהשחקניות, הרביעי משעמם מאוד, החמישי די אהבתי כי הכרתי את הדמויות הראשיות וגם סיפור האהבה היה מאוד רומנטי, השישי היה נחמד, השביעי למרות שמדובר בשליחים מהגיהנום הפרק היה הכי פחות מפחיד והמנגינות שברקע היו די משעשעות...מן מנגינות מקסיקניות מקומיות. הפרק השמיני היה עם סוף ממש מרגיז אבל הפרק עצמו היה מעניין.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)