שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

ויקטוריה-סיפורים מהחיים.

ויקטוריה-סיפורים מהחיים.
פורסם לפני 4354 ימים     מאת אנהההה     סה"כ תגובות: 11     תגובה אחרונה לפני: 4344 ימים

בימים אלה אני מוצאת את עצמי עוקבת אחרי "ויקטוריה" אשר כולה סיפורים מהחיים
עם חומר למחשבה ומוסר השכל.
חררדו והלנה- עליהם אפשר לומר את המשפט "לא כל הנוצץ זהב הוא",
הם החלו כזוג המושלם של הסידרה,אישה יפה ,עצמאית(פסיכולוגית),משכילה, גבר משכיל , נאה , עורך דין מצליח,בן מוצלח תלמיד מצטיין לרפואה, בית יפה מכונית יוקרתית בקיצור נותר רק לקנא,
אבל בסידרה להבדיל מהחיים האמיתיים שבהם כמעט תמיד אין לדעת מה קורה לאחר שהדלת נסגרת,
בסידרה אט, אט קרס לו כל מקסם השווא והחלו לצוץ על פני השטח הבעיות,
בן שמת בגיל צעיר, בן שני שבמקום להקדיש ללימודים הפך בליין שיכור ועלוב,וזוגיות שכנראה לא היתה כל כך חזקה אם במשבר הראשון מצא את עצמו חררדו מחוץ לבית עם דרישה לפרידה מרעיתו.
קצת התאכזבתי מהלנה שכל כך שקועה בעצמה עד שאינה מוכנה לשקם את יחסיה עם חררדו( המקסים בעיניי)למרות בקשות הסליחה הבאות מעומק הלב והמשבר שעובר גם עליו.

ויקטוריה אנריקה וטטיאנה- אט אט נכנסו הענינים לסדר,
טובת הילדים עומדת מעל כבוד אישי וביחד הם פועלים כמתבקש.
טטיאנה בהחלט מייצגת את דמות המאהבת אשר ממש קשה לשנוא,היא מקסימה, אנרגטית,חיובית ופצצה אמיתית, זה אולי לא יהיה פופולרי אבל בהחלט ניתן להבין מדוע אנריקה נשבה בקסמיה.

חבל שהיו מוכרחים להכניס את מחלת הסרטן גם בסידרה הזאת למרות שבודאי זה רק סמלי שקמילה שכה עסוקה בחיצוניות שלה תחטוף את סרטן השד ועוד במצב מתקדם, כנראה שהיא עסקה בעיקר בטפל ולא בעיקר (כי הרי היא גילתה זאת בעקבות בקשה לניתוח הרמת חזה).

יש לציין שאין הפתעות או מתח או קלישאות , ואפשר לדלג על פרק זה או אחר, אבל כאשר אני מתחילה לצפות בפרק אני מוצאת את עצמי צופה עד סוף הפרק , אני גם לא אופתע אם הסוף לא יהיה טלנובלי טיפוסי כי כאמור הסידרה הזאת היא בעיקר סיפורים מהחיים .

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)