שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

My Girl

Smiley_Fancy My Girl Smiley_Fancy
פורסם לפני 4300 ימים     מאת iDana     אין תגובות    

חופשת הפסח איפשרה לי ליהנות מצפייה מרוכזת בדרמה הקומית (או הקומדיה הרומנטית? מה ההבדל?) My Girl. ובשתי מילים: היה כיף! Smiley_Party_B

הסדרה הזו באה לי בעיתוי מצוין – כי אחרי שמסיימים טרגדיה יפהפייה, אין כמו לצלול לתוך קומדיה חמימה ומפנקת Coffee_Love. התחושה שלי אחרי הצפייה בסדרה היא כאילו סיימתי לאכול גלידה אוורירית ומרעננת. ואם כבר הזכרתי אוכל, הסדרה הזו עשתה אותי ממש רעבה, כי הדמות הראשית לא מפסיקה לאכול! ערב שגרתי אצלה כולל המון חטיפים בקולנוע, אח"כ ארוחה במסעדה, ולקינוח – שתי מנות סושי. ועוד נשאר לה מקום... Bonbon_3

על עלילת הסדרה כתבה כבר לינה בעוד ספיישל מצוין, ואני אעשה קופי פייסט (בצבע כחול) ואח"כ אמשיך בעוד כמה רשמים אישיים:

ג`ו יו רין ואביה חיים בדרך מאוד מיוחדת, הם נודדים ממקום למקום, מארץ לארץ ומתקיימים ממעשי נוכלות ורמאויות בשביל לשרוד. יום אחד כשג`ו יו רין מנסה לברוח מפושעים להם אביה חייב כסף היא ניתקלת בסאול גונג צ`אן, יורש עשיר של רשת בתי מלון מפורסמת. באותה העת סאול גונג צ`אן מחפש את בת דודתו האובדת. סבו חולה מאוד ובקשתו האחרונה היא להכיר את נכדתו בטרם ימות והנכד האוהב מעוניין למלא בכל דרך את משאלתו האחרונה של הסב. כשסאול גונג צ`אן מגלה שג`ו יו רין היא נוכלת מצטיינת הוא מחליט לשכור אותה על מנת שתתחזה לבת דודתו האובדת ובכך לשמח את סבו ולמלא את משאלתו האחרונה לפני מותו. האם בני המשפחה יגלו את התרמית? ומה יקרה אם וכאשר יגלו את האמת? בנוסף הדברים מסתבכים עוד יותר כשנכנסים לתמונה בן דודו הרחוק של סאול גונג צ`אן, סאול ז`ונג וו, בחור צעיר ורודף נשים וחברתו לשעבר של סאול גונג צ`יאן - קים סה יון, טניסאית מפורסמת ומצליחה ששבה לקוריאה במטרה להשיב אליה את אהובה אותה נטשה קודם לכן לטובת קריירת הטניס שלה.
MY GIRL היא דרמה קומית, מאוד מאוד משעשעת שמצליחה להוציא מהצופה הרבה יותר מחיוך אחד לצד סצינות מסעירות ומרגשות שבהן לא יהייה אפשר להפסיק את הדמעות.

אז הסדרה הזו אולי לא ממציאה את הגלגל מבחינת העלילה (וגם כאן אפשר למצוא קריוקי, שקמח וכו' למרבה השמחה Smiley_Smile), אבל בהחלט יש בה קסם וזרימה נעימה שהופכת את הצפייה לחוויה מהנה. מבחינתי הסדרה התחילה לתפוס באמת מהפרק השני. בפרק הראשון השחקנית הראשית נראתה לי תזזיתית וצעקנית מדי, והשחקן קצת צנוני, אבל מהר מאוד שיניתי את הרושם בזכות הכימיה המוצלחת בין השניים. האופטימיות ושמחת החיים של יו-רין (לי דא-הא) סחפה אותי Smiley_Fancy, ואת גונג צ'אן (לי דונג ווק) התחלתי לכנות בשלב מסוים "במבי", כי הוא כ"כ עדין ומתוק Smiley_Love_B. היו להם המון סצנות כייפיות, מצחיקות ומרגשות ביחד לאורך כל הסדרה, והיה תענוג לראות את הדינמיקה ביניהם 94

גם בסדרה הזו יש לנו מרובע רומנטי, כשאת אחת הצלעות מאייש לי ג'ונקי כרודף שמלות שמתאהב בבחורה שלא ממש שמה עליו. אני הרגשתי שתדמית הפלייבוי הקליל יושבת עליו טוב יותר לעומת המשבצת של הבחור המאוהב והתומך שאין לו סיכוי אמיתי עם הבחורה שבה הוא מעוניין... התפקיד שלו כאן הוא לא הכי מאתגר בעולם, אבל הבנתי שהסדרה הזו נתנה לו את החשיפה הראויה והזניקה אותו לתפקיד הכוכב הראשי. בכלל, ב- My Girl הוא הזכיר לי קצת את חתול הצ'שייר הנעלם Smiley_Cat מ"עליסה בארץ הפלאות".

הצלע הרביעית הייתה מעצבנת למדי בתור האקסית הטניסאית של הגיבור, שיודעת בעיקר: 1. להתנשם 2. לעקם את הפרצוף 3. לצחקק בעקמומיות. וזהו בערך. ואה, השחקנית פארק סי יון הייתה גם סגנית שנייה בתחרות "מיס קוריאה".

ובפינת הפטיש בראש: נבוט_בראש אחד השחקנים, זה שמגלם את הדוד של גונג צ'אן, נראה לי כל הזמן מוכר ולא קלטתי מאיפה... רק אחרי שסיימתי לצפות בדקתי בוויקי וגיליתי שהוא גילם את מפקד המשטרה היפנית ב"קפיטל סקנדל". והאמת? עדיין לא השתכנעתי במאה אחוז שמדובר באותו שחקן... Smiley_Wink

עוד דבר שאהבתי בסדרה הם קטעי הפרודיה והפנטזיה למיניהם – כשהדמויות הראשיות עושים מחווה ל"ליאון", "תיקים באפלה" ו"007". סצנה חמודה אחרת הייתה כשבה החברים של יו-רין רוקמים את כל התסריטים הכי טלנובליים וקלישאתיים לזוג הראשי Smiley_Silly (הם קרובי משפחה... בעצם לא כי הוא מאומץ וכו').

הסדרה הזו סחפה אותי לצפייה אינטנסיבית יותר ויותר ככל שהפרקים התקדמו והיחסים בין יו רין וגונג צ'אן לבלבו באווירה מושלגת. ולסוגיית הפרק האחרון: אני מודה שהוא קצת מרט את עצביי, והסתכלתי כל הזמן על השעון, כי חששתי שלא יישאר מספיק זמן לרומנטיקה לב_המום... ואני חושבת שאולי התקמצנו קצת בפרק האחרון, אבל כשאני חושבת על הסדרה כולה אין לי תלונות, כי היו המון סצנות יפות ומגוונות בין הזוג הראשי – מצחוקים ועד דמעות לב_עיניים

בפרק האחרון הייתה הופעת אורח של שני שחקנים שדי הוצנחו לסצנות הסיום ולא ממש הבנתי מה הם עושים שם ולמה הם גוזלים פוקוס מהזוג הראשי? אבל אחרי שקראתי הודעה של לינה בפורום בנענע, הבנתי שהשניים כיכבו בסדרה מצליחה אחרת, וזה היה סוג של קריצה/קידום (אבל לינה מן הסתם תדע להסביר יותר).

ולסיכום, מהסדרה הזו אפשר ללמוד שגם לדעת לשקר זה סוג של אמנות, שיש לה מחיר כמובן... לשקר אולי אין רגליים, אבל אפשר בהחלט להתעופף איתו למקומות מעניינים, עד שנוחתים על קרקע המציאות ומגלים שגם האמת היא אופציה לא רעה לפעמים לב_לשון

והנה סרטון שמתחיל עם הסצנה האהובה עליי ועם עוד כמה קטעים בלתי נשכחים (ספויילר כמובן למי שמתכנן לצפות...).

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)