שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

LOVERS

94 LOVERS 94
פורסם לפני 4256 ימים     מאת iDana     אין תגובות    

אתמול סיימתי לצפות בסדרה הזו... ובמשפט אחד? יש תמורה בעד האגרה! מאוד אהבתי את הסדרה, אבל איכשהו כשאני רוצה לכתוב עליה המילים לא זורמות לי. נראה מה ייצא בסוף...

קצת פרטים:
הסדרה LOVERS שודרה בערוץ SBS בין החודשים נובמבר 2006 לינואר 2007, ויש לה 20 פרקים. הסדרה שזכתה לרייטינג ממוצע של 17.2% היא חלק מטרילוגיה של הבמאי שין וו צ'ול שאחראי גם לסדרות Lovers in Prague ו-Lovers in Paris. אין קשר עלילתי בין שלוש הסדרות.

העלילה:
מה קורה כשגנגסטר מיומן (לי סו ג'ין) ומנתחת פלסטית (קים ג'נג און) נפגשים בנסיבות שהן קצת מוזרות, קצת מצחיקות וקצת מפחידות? התוצאה היא עלילה מלאה בהומור ובאקשן, שיש בה רגעים קורעים מצחוק לצד רגעים מרגשים ואפילו מצמררים.
הסדרה מתחילה כשהגנגסטר הא קאנג ג'ה עוסק בדיג ותוהה יחד עם חברו הטוב האם אפשר לדעת האם האדם מאושר על סמך מה שיש לו במקרר. אח"כ הוא גם הולך להעיר את הדגים, ובהמשך אנחנו מתוודעים גם לשיטות העבודה היעילות שלו. במקביל אנחנו מכירים גם את הרופאה יון מי ג'ו, את שיטות העבודה הייחודיות שלה ואת משפחתה הענפה והלא ממש שגרתית.

את צלעות המרובע הרומנטי משלימים פארק יו ג'ין (קים קיו רי), החברה של קאנג ג'ה, וקאנג סה יון (ג'אנג צ'אן), הבן המשכיל של הבוס של קאנג ג'ה, שמגלה עניין במי ג'ו. ענייני המאפיה מתנהלים להם לצד חיי משפחה, דייטים, הרפתקאות למיניהן, וכמו בכל סדרה קוריאנית שמכבדת את עצמה – גם כאן יש המון אוכל! מקימצ'י דרך סרטנים ועד גג'נגמיון (נודלס ברוטב שעועית שחורה).

בקאסט אפשר לזהות פנים מוכרות כמו צ'וי איל הוואה, שמגלם את אביו של סה יון (ומוכר לנו כאביו של האנג קיול ב"קופי פרינס"), ולי קי יאנג שמגלם כאן את יד ימינו של קאנג ג'ה (ומוכר לנו כאביו של מין גי ב"זמן בין כלב וזאב").

אז מה חשבתי על הסדרה?
המניע העיקרי שלי לצפייה היה כמובן לי סו ג'ין Smiley_Love_A (איזו הפתעה...), והייתי סקרנית לראות את הכימיה בינו ובין קים ג'נג און, שהפכה כידוע לבת זוגו בחיים, עד הפרידה הטראומטית באוקטובר שעבר. האמת שגם קצת חששתי שכל המידע הרכילותי הנ"ל יפגע בחוויית הצפייה, אבל לשמחתי הרבה זה לא קרה. הכימיה בין השניים מצוינת מהרגע הראשון והיא רק הולכת ונעשית טובה יותר (יש תמורה, כבר אמרתי?). במהלך הצפייה הם היו מבחינתי קאנג ג'ה ומי ג'ו, מכיוון שהם נכנסו כ"כ טוב לתפקידים שלהם. רק פה ושם ברגעים אסטרטגיים במיוחד נצנצה במוחי המחשבה על ההקשרים לחיים, וגם אז בעיקר תהיתי מתי הרומן התחיל, ולא חשבתי כמעט על איך שהוא נגמר...

לי סו ג'ין מאוד משכנע בתפקיד הגנגסטר הקשוח אבל רגיש, ולשמחתי הרבה הגומות זוכות בסדרה הזו למקום של כבוד! Smiley_Love_B כך למשל, בזיכרון הסלולרי של מין ג'ו, קאנג ג'ה מכונה "הגנגסטר עם הגומות" (באנגלית זה נשמע אפילו יותר טוב, Dimpled gangster, ואין לי מושג איך אומרים את זה בקוריאנית). לקים ג'נג און יש ניצוץ בעיניים והיא שחקנית קומית טובה עם אנרגיות חיוביות, גם כשהדמות שלה מקטרת או כועסת אי אפשר שלא לחבב אותה... ובכלל הקאסט המורחב עושה עבודה טובה. תוסיפו לזה את הלוקיישנים היפים (שמגיעים עד לסין), את הנוכחות הגבוהה של האוקיינוס בסדרה ואת המוזיקה הממכרת – והתוצאה היא סדרה סוחפת ואנרגטית, ששומרת על קצב גבוה, אבל משאירה מקום גם לרגעים מחממי לב. מומלץ ביותר! Smiley_Fancy

תוקן על ידי iDana 24/5/2009 22:49

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)