שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

בשם האהבה - ספיישל


בשם האהבה - ספיישל סמיילי_מנורה
פורסם לפני 4494 ימים     מאת tako boy     סה"כ תגובות: 16     תגובה אחרונה לפני: 4464 ימים


קול פעמוני כנסייה ושאלה אחת נוקבת שמרחפת: "כמה חטאים כבר הספקתם לבצע?"
כך נפתחת הסדרה המותחת "בשם האהבה". המיוחד בה, שהמפיק, קרלוס-מורנו, שם לו למטרה לייצא לעולם את הסדרה המסורתית הזאת באווירה גותית - דבר שאפשר להבחין בו מיד בצילום היחודי שלא נראה כמעט באף טלנובלה, בביגוד, האיפור והלוקיישנים.הסדרה "בשם האהבה" החליפה במקסיקו את "אויבת יקרה" בשעה 6 בערב. מדובר בחידוש ל"קדנציות של מרמור" המיתולוגית משנת 1991 בה כיכבו בין היתר דניאלה קסטרו לצד ראול אראיזה, כמו גם דיאנה בראצ'ו בתפקיד שהיווה אבן-דרך שלא לומר פנינה בקריירה שלה. מצא את ההבדלים:


"בשם האהבה" "הוא סיפור שמראה את הערכים והמסורות במחוזיתיה של עיירה מסתורית ברפובליקה המקסיקנית של התקופה הנוכחית - ריאל דל מונטה. הסיפור פולש באינטימיות לחיי היומיום של הנפשות הפועלות בו כך שרגשותיהם, תחושותיהם וסיבותיהם לחיות מתגלים לנו במערומיהם ובמלוא עוצמתם, לטוב ולרע.


ריאל דל מונטה, שנות התשעים:
זהו סיפורן של שתי אחיות, מקרנה וקרלוטה, שמשלמות שכר כאב, בדידות, מורת רוח ותחושת נטישה על כך שהתאהבו באותו הגבר; דבר שימשיך להשפיע בצורה הרסנית גם בתקופה הבשלה בחייהן בחלוף השנים.
באותה העת, אנו מתוודעים לסיפורן של שתי ילדות, פלומה ורומינה, היכן שהסולידריות והאמפתיה הינם המרכיבים של חברות חזקה. האמנם? עם מעבר הזמן יצטרכו השתיים לגבור על מכשולים שמביאה איתה רוח הנעורים – בדיוק ברגע שמגיעה האהבה הראשונה תגיע גם הקנאה ההרסנית והתחרות.


כתוצאה מהטרגדיה שפקדה את חייה של פלומה הילדה, מותם של הוריה בתאונה קטלנית, היא מאולצת להתגורר יחד עם דודותיה מקרנה וקרלוטה.
מקרנה היא אצילת נפש, מתחשבת ומנהלת מערכת יחסים אינטימית ומחממת לב עם אחייניתה פלומה, אולם קרלוטה – היא סמכותית וקרה ונהנית להפוך את חייהם של בני הבית לבלתי אפשריים ובייחוד את אלו של פלומה.
קיים סוד הרסני שנשמר בקנאות ע"י הדודות, סוד שקוצב את חייה של פלומה. כשהסוד יתגלה, הכל ישתנה עבורה.

כעבור שנים...
פלומה מוצאת את אהבתה הראשונה בדמותו של אינייקי, שמתכנן להתחתן עימה אלא שדודתה קרלוטה נכנסת לתמונה ומתערבת בצורה סדיסטית.
פלומה מאמינה שלא תמצא עוד אהבה, שזו לא נועדה בשבילה. אלא שאז נכנס לחייה אמיליאנו ומשנה את חייה.
אבל יש 2 בעיות: לא רק שהוא בן זוגה של חברתה הטובה ביותר מילדות, רומינה, הוא גם שנוא במיוחד על דודתה קרלוטה מסיבה לא ברורה, מה שהופך את אהבתם לבלתי אפשרית. אמיליאנו נלחם בשביל להשאיר את פלומה לצדו. אולם קרלוטה המפלצתית שולפת ציפורניים ומתגלה במלוא עוצמתה.


קרלוטה - לטיסיה קלדרון.
למרבה האירוניה, הכפר כולו מעריך אותה ומאמין שמדובר באשה טובה ובעלת ערכים. אולם אף אחד לא יכול לשער עד כמה אכזרית היא יכולה להיות. בשביל למנוע את שחרורה של האחיינית שלה, מסוגלת אפילו להרוג. לא מאושרת ולא מאפשרת לסובבים אותה להיות מאושרים, דגש על אחותה מקרנה.

מקרנה - ויקטוריה רופו
אשה מיוסרת, נשלטת בידי אחותה קרלוטה שגורמת לה להאמין שהיא האחראית למות אביהן.

האב חואן קריסטובל ומושא אהבתן של הדודות- ארתורו פניצ'ה

פלומה (אליסון לוז) לצד רומינה המניפולטיבית (אלטאיר חרבו) בחלוף השנים.

אין כל זכר לרומינה הילדה התמימה. היא נהפכת לעלמה מחושבת, קרירה ומניפולטיבית


עוד מככבים: לאורה פלורס, אוליביה בו'ציו ולקראת סוף הסדרה מפציעים: ססר אבורה, אריק אליאס ונטליה אספרון.אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1250)