שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

מלכת השלג

שלג מלכת השלג שלג
פורסם לפני 4240 ימים     מאת iDana     אין תגובות    

אני מודה שקצת לא נעים לי, אבל כנראה גם זה היה צריך לקרות מתישהו: אחרי רצף של סדרות קוריאניות שאהבתי ונהניתי מהן, מגיעה אחת שלא ממש עשתה לי את זה. ומדובר דווקא בסדרה שזכתה להמלצות ושבחים, אבל אין מה לעשות – כשלא מתחברים אז לא מתחברים Smiley_Ermm

העלילה:
טה וונג (היון בין, כוכב "סאם סון המתוקה"), נער מחונן עם כישרון מתמטי מיוחד, מתחיל ללמוד בתיכון למדעים. תוך זמן קצר הוא פוגש נער בן גילו וילדה צעירה, שהופכים לדמויות הכי משמעותיות ואהובות בחייו. העתיד נראה מבטיח, אבל אז קורה אירוע טרגי שטורף את הקלפים, ומשאיר את הדמויות העיקריות עם מטען עצום של כעס ורגשות אשמה. במפגש הבא ביניהן, שומדבר כבר לא יהיה אותו דבר...

וקצת רשמים:
"מלכת השלג" היא כידוע דרמה טרגית, ולהחליט לצפות בדרמה טרגית זה כמו להכניס ראש בריא למיטה חולה, אבל למרות הכל, זו יכולה להיות חוויה מדהימה. במקרה של הסדרה הנ"ל, לא הזלתי אפילו דמעה אחת. גם לא הייתי קרובה לזה (אולי קפאתי?), וזה מעיד יותר מכל על חוסר החיבור שלי לסדרה. וכן, בהחלט קורים בה דברים עצובים וקשים (אם כי חשוב להדגיש שזו לא סדרה דיכאונית לאורך כל הדרך. קורים בה כל מיני דברים, ובתוכם משולב האלמנט הטרגי), אבל מבחינתי זה היה כמו לקרוא ידיעה בעיתון או לשמוע על משהו רע שקרה למישהו שאני לא מכירה אישית.

אז למה לא התחברתי? לא נראה לי שיש טעם לנתח את זה יותר מדי. אני רק אציין שיש לי השגות לגבי פיתוח העלילה והדמויות, רמת המשחק והדיאלוגים, וכמות הפלאשבקים והנוסחאות המתמטיות שדיקלם היון בין Smiley_Wink במהלך רוב הסדרה הוא נראה לי ישנוני ורדום (לפעמים רציתי לצעוק לו "מאמי, תתעורר!" לב_קורץ), ואני ללא ספק אעדיף לזכור אותו כג'ין הון ב"סאם סון המתוקה". לגבי השחקנית שלצדו, סונג יורי (שמגלמת את בו-רא, וזה בהחלט נשמע לי שם מקורי), אני מסכימה עם חוות הדעת של לינה, שציינה שזו אחת השחקניות הכי יפות (אבל לא הכי מוכשרות) בדרום קוריאה... גם הכימיה ביניהם לא הייתה בדיוק לוהטת לטעמי (אולי זה מתאים לשם הסדרה...).

וכדי לא לסיים בנימה שלילית, אני אוסיף שהצילומים יפים, שהמוזיקה חביבה ושיש כמה סצנות עם פוטנציאל... וכמובן, זה די נחמד לבהות בפרצופו המושלם של היון בין – אני התמקדתי בעיקר באף היפה שלו. וזו גם הזדמנות להודות לצוות המתרגמות על התרגום המושקע, שהפך את הצפייה לקלה ונגישה יותר. כשיש כתוביות בעברית זה הרבה יותר פשוט. Komao

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1250)