שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

ON AIR

TVON AIRTVCinema
פורסם לפני 4239 ימים     מאת MyGirl     אין תגובות    

ON AIR היא סדרה קוריאנית בת 21 פרקים ששודרה בערוץ SBS בחודשים מרץ עד מאי של שנת 2008.

הסדרה הזאת מביאה אותנו אל מאחורי הקלעים של תעשיית הסדרות הקוריאניות. הסדרה מראה איך צוות ההפקה עובד במירוץ נגד הזמן בכדי להגיע להשגים המצופים, הלחץ על הכותבים של הדרמות, המתח והתחרותיות בין הערוצים השונים, מערכות היחסים הסבוכים בין חברות הסוכנים והשחקנים, ההתמודדות עם שמועות ועוד...מנופףשמח

העלילה:

ג'אן קי-ג'ון הוא סוכן שחקנים שנאלץ להתמודד עם פשיטת רגלממ אחרי שלא הצליח לגייס שחקנים מפורסמים בסוכנותו. מי שמצילה את מצב הסוכנות שלו היא השחקנית או סונג-הא שהיא מגה-סטאריתvip עולה בדרום קוריאה, שחקנית מאוד מוערצת, יותר בזכות המראה החיצוני ופחות בזכות כשרונה שאותו היא אולי טרם מיצתה.מסמיקה
לי קיונג-מין הוא מפיק שמשימתו היא לשכנע את הכותבת המוערכת סאו יונג-יון לכתוב את הדרמה הראשונה אותה הוא יפיק. המשימה מתבררת כלא קלה בכלל...קשה לשכנע כותבת מצליחה לשתף פעולה עם מפיק חדש וחסר נסיון.
הכותבת סאו יונג-יון היא גרושה + ילד, את כל זמנה היא מבלה בכתיבת תסריטים במשרדה יחד עם העוזרת שלה.

דעתי על הסדרה:
הסדרה הזאת הפגישה אותי (בפעם השלישית) עם השחקן המקסים פארק יונג-הא, שחקן שלמרות שיצא לי לראות אותו בשתי דרמות אחרות רק הפעם הוא הצליח להקסים אותי במיוחד.9
היה מאוד מעניין לראות את מאחורי הקלעים של הדרמות הקוריאניות...איך נעשים הצילומים, החזרות, המאבקים בין הערוצים השונים שרוצים לקבל את הרייטינג הכי גבוה, הבעיות שמתחוללות על הסט, השמועות והשפעתן על הסדרה כולה, מערכת היחסים בין המפיק, הכותבת והשחקנים...בקיצור, היה מעניין!להלהלה

אני לא יודעת איך מצלמים טלנובלה אבל אם אני מנחשת נכון אז הצילומים נעשים בצורה יותר מתוחכמת...ואני אסביר...לדוגמא: אם יש דו שיח מסויים בסדרה ושחקן אחד לא מקריא את הטקסט שלו בצורה הרצויה אז בסדרות הקוריאניות לא מתחילים לצלם שוב את הסצינה מההתחלה כמו שקורה בטלנובלות...הם פשוט לוקחים את החלק הטוב ואת הלא טוב הם מצלמים שוב והשחקן שצילם את החלק שלו טוב בכלל לא צריך להישתתף בצילומים החוזרים...מה שיוצר מצב שבו השחקן שפישל מקריא את אותם משפטים והוא מדבר לעצמו...14
מקווה שהבנתם את כוונתי...האמת, לא חידשו לי את הפרט הזה כי אחרי צפייה בלא מעט סדרות שמתי לב לדברים האלה לבד...מצחקק

אני זוכרת שצפיתי באיזו סדרה די חדשה מ-2008 שבה בת הייתה אמורה לחבק את הוריה אותם לא ראתה זמן רב...כשהיא באה לחבקם ראו שההורים עומדים בצמוד זה לזו ואילו כשהיה תקריב של הבת במהלך החיבוק, העמידה של ההורים הייתה שונה לגמרי...הם היו רחוקים לגמרי זה מזו...זה היה פישול די בולט והפריע לעין...וזאת רק דוגמא אחת מיני רבות. OO
לא פעם שמים לב בשינוי המשמעותי בהבעות הכוכבים בעת החלפת זוית הצילום והרי שזה ברור שמדובר בצילום נוסף ולא בצילום הראשוני.

אבל אני משתדלת שלהתעלם מהתקלות הצורמות האלה בשביל לא להרוס את הצפייה...לבבות

הבעיה העיקרית בסדרה הזאת היא הדיבור המהיר שמקשה לעקוב אחרי הכתוביות...אין ספק שתצטרכו נואשות את מקש הרווח...אין מצב שתוכלו בלעדיו אלא אם כן אתם דוברים קוריאנית.

בסה"כ הסדרה הייתה מאוד חביבה, לא היה מזיק אם הייתה יותר רומנטיקה אבל נסלח להם כי גם המעט שהיה, היה שווה צפייה.נשיקה2

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)