שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

מהודו באהבה (מחר ולתמיד)


מהודו באהבה (מחר ולתמיד)
פורסם לפני 4273 ימים     מאת tako boy     סה"כ תגובות: 57     תגובה אחרונה לפני: 4271 ימים

אחרי הפרק של ליל האתמול (חמישי) ניסחתי לעצמי חשד קל:
האם "מחר ולתמיד" היא בעצם קו-פרודוקציה בין טלביסה ל"ZEE-TV" - הערוץ ההודי הממלכתי?

לאורך כל הפרק ניסו לסחוט את עין הצופה במניפולציה רגשית עם ארומת-מומבאי, כזו שגורמת לך שלא לרצות לחפש את עצמך בהודו גם לא כטיול אפטר-צבאי(תאילנד מעולם לא נראתה נחשקת יותר).

פרננדה נזכרת שוב ושוב תוך כדי שהיא מתייפחת, דומעת ומייבבת ארוכות משל הייתה ליליאנה ביום סגריר בקשר שלה עם אדוארדו. פרננדה עולה לעליית הגג כדי להמחיש את זכרונותיה לפרננדו. פרננדה מביטה בערגה על חריטת העץ FE - סמל לאהבתה לאדוארדו - ויוצאת מגדרה. פרננדה חולמת בלילה על אדוארדו. והרשימה עוד ארוכה... אמרו לי אתם, האם זה לגיטימי בעיניכם לנצור אהבה (חזקה ככל שתהיה) מימי "הגן של תקוה"?! האם כל פוחז שהציע לכם לבנות איתו ארמונות בחול ולצעוד יחד חבוקי זרועות לפינת ה"רופא-חולה" סופו להנצר בזכרון כאהבה אקסטרווגנטית שכזו?

אדוארדו מצידו חוזר לקרוא את המכתב שהותירה אמו סולדד. כנראה שזו הייתה מעריצה שרופה של אגתה כריסטי אחרת לא ברור מה פשר ההומאז' הלא קשור הזה למחברת.

העלמה "אין לי שכל, זוהי הודעה מוקלטת" חזורת לבית דודתה והבלתי צפוי קורה: היא נועלת אותה בצריף וכורכת את המפתח על צווארה ההיפופטמי-משהו. סנטיאגו, בעודו ממתין על הספסל השכונתי מגיע להארה משמימה באישון ליל: "השעה כבר 11 בלילה, כנראה שההיא מההודעה המוקלטת נתקעה בבית של הדודהשלה". המתח בשיאו.

ליליאנה שוב משתכנת ב"מיראפלורס" (הזוי לגמרי!) וד"ר אוברגון עצבני מתמיד כי... הלו!! עם כל הבעיות בקליניקה הוא יפספס את ההסעה למצעד הגאווה.

ברקע תחושה כבדה של רומן בוליוודי נחות, כזה שמבשר שממש עוד מעט פרננדה ואדוארדו יפגשו להם בכיכר המרכזית של עיירת "סן רפאל" ויפזזו להם ריקוד מסורתי תוך כדי שהם מזמרים להם את שירת ה- CHORI-CHORI.
רק חסרה לנו באמצע פרסומת סמויה למסעדתה של הגב' רינה פושקרנה.

בפרק הבא: פרננדה מחליטה להעלות לעצמה את המורל בשופינג שכזה ורוכשת סארי צבעוני, אדוראדו מתכנן לערוך לברברה טקס הליכה על גחלים ואילו זו מושחת עצמה בקארי ריחני ובורחת לטוהרה על גדותיו של נהר הגנגס. וגם: בטי רוקוואי מצטרפת לעלילה.

יוחלפו הסוסים בפרות קדושות, יומר החלב בצ'אי מסאלה. יחליף הטאג' מהל את אחוזת אליזלדה. עבור תעבור הסדרה לשידור יומי ב-YES INDIA.


הסדרה ירדה לחלוטין מהפסים ויעיד צעיפו המפוספס-שחור-לבן של אדוארדו אותו עטה בסוף הפרק (ושמישהו יאמר לו שהטרנד התחלף למשבצות!)אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)