שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

החתול שלי הלך לאיבוד ואני באטרף

Off_Topic_1 החתול שלי הלך לאיבוד ואני באטרף Smiley_Dep
פורסם לפני 4261 ימים     מאת asole     סה"כ תגובות: 39     תגובה אחרונה לפני: 4255 ימים

נתתי לרסמוס לצאת כי הוא נורא נידנד והוא תמיד חוזר. שמתי לו את החגורה שלו. פונגי לא יוצא, מקסימום יוצא החוצה למסדרון, מציץ וחוזר פנימה. הוא לא מוכן ללבוש חגורה. הוא יצא פעם וירד קומה והיה כל כך מפוחד שבאתי לקחת אותו ומאז הוא לא יצא, הוא פחדן קטן, פחדן קטן ומסכני.
רסמוס חזר והיה מרוצה מידי, בא להתחכך וזה עורר בי את החשד שמשהו לא בסדר. קראתי לפונגי, חיפשתי בכל הבית והוא לא בא. הוא חתול כזה שתמיד בא שקוראים לו, לא כמו רסמוס שבא רק כשמתחשק לו. חיפשתי בכל הבית, ירדתי למטה, צעקתי את השם שלו, נראה לי שהערתי את על השכנים, חלק באו לבדוק מה איתי.
השארתי את הדלת פתוחה במקרה שהוא יבוא. אני כבר לא יודעת מה לעשות, נראה לי בכיתי שעה שלמה בלי הפסקה. אני פוחדת שלא אראה אותו יותר. אין לי גם למי להתקשר בשעה כזו.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)