שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

SEO DONG YO

תותSEO DONG YOתותמחייך
פורסם לפני 4219 ימים     מאת MyGirl     אין תגובות    

SEO DONG YO או בשמה באנגלית: Ballad of Suh Dong היא סדרה קוריאנית היסטורית בת 55 פרקים ששודרה בערוץ SBS מספטמבר 2005 ועד מרץ 2006. הרייטינג הממוצע עמד על 21%.אצבעלמעלה

מדובר בסדרה של אותו היוצר (וגם המפיק) של "יהלום בארמון".

העלילה:
סאו דונג הוא בנו הלא חוקי של המלך של ממלכת "בקג'ה". אמו הייתה רקדנית בחצר המלכות שנדרשה לעזוב את הארמון כשהמלך גילה כי היא בהריון ממנו מאחר וגילוי החטא שביצע המלך עלול להביא לאיום על שלטונו. לפני שעזבה, נתן המלך לרקדנית תליון שישמש לבנה כהוכחה כי הוא אכן בנו של המלך.כתר
השנים חולפות, סאו דונג לא מודע לכך שהוא נסיך והוא חי חיים פשוטים כפליט בממלכת "שילה". הוא פוגש בנסיכת "שילה" סון-הווא והם מתאהביםלבבות בלי לדעת שהוא הנסיך של מדינת האוייב "בקג'ה".חרבות

דעתי על הסדרה:קריצה
למרות שהתחלתי את הסדרה הזאת ברגל שמאל מאחר וההתחלה נראתה לי קצת משעממתמסמיקה בכל זאת אני זוכרת את הסדרה הזאת בחיבה.להלהלה מדובר בנושא מאוד מעניין שבו נסיכה מתאהבת בבחור מהמעמד הנמוך בלי לדעת שמדובר בנסיך של מדינת האוייב.
הסדרה מתייחסת לתקופת שלושת הממלכות: בקג'ה, שילה וגוגוריו. לכן, יש קטעי לחימהנבוטבראש במהלכה ואסטרטגיות למיניהן, אך למרות הלחימה יש גם סצינות רומנטיות מאוד יפות. העלילה גם מאוד מעניינת...הגילוי על זהותו האמיתית של סאו-דונג, ההחלטות הקשות שהנסיכה נאלצת לקחת כשהיא נקרעת בין משפחתה לבין אהבתה לסאו-דונג.ביי-בוכה
את השחקן הראשי יצא לי לראות לפני כן בסדרה בשם "Only You" ולמעשה בגללו החלטתי לראות את הסדרה. אני מודה שהוא לא מרשים (בתור נסיך למשל) כמו לי סאו ג'ין, כוכב "המלך סאן" והנוכחות שלו לא מרשימה כמוהו...אבל בואו נגיד שהליהוק יכול היה להיות גרוע יותר.מצחקק
גם הקאסט פה מעולה! יש הרבה שחקנים מ"יהלום בארמון" שאת חלקם אנחנו רואים גם כיום ב"המלך סאן".
כמו שקורה לי עם הרבה סדרות היסטוריות (וגם עכשויות), גם בסדרה הזאת די כעסתי על התסריטאים על הסוף שהחליטו לעשות לסדרה.דגלאדום מבחינתי, יכלו לוותר על כמה פרקים אחרונים ולסיים אותה קצת קודם לכן (חלקכם ודאי כבר מכירים את "תסמונת התסריטאים השיכורים"נהנה2)

אגב, יכול מאוד להיות שאם הייתי כותבת על הסדרה מייד אחרי שסיימתי לצפות בה אז חוות הדעת שלי הייתה הרבה יותר חיובית. עכשיו למשל, תוך כדי שאני מחפשת תמונות אני נזכרת בסצינות מקסימות שבכלל שכחתי מהן.16

מזהים את האדם בשורה העליונה בצד ימין? זה יורש העצר "סאדו" מ"המלך סאן".

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)