שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

מחר זה לתמיד


Rainbow מחר זה לתמיד Rainbow
פורסם לפני 4244 ימים     מאת asole     סה"כ תגובות: 20     תגובה אחרונה לפני: 4238 ימים

Flower_Yellow גונזו הזה כל כך טיפש! מה הבעיה בשבילו לצלצל ישר למפקח ולשאול אותו ישירות מי ביקש לפרסם את הידיעה על דמיאן? החדל אישים הזה לא מסוגל אפילו להרים טלפון? כל דבר קטן הוא מבקש מברברה שתעשה במקומו, הסמרטוט. גם אניבל טמבלול לא קטן שהסכים לקחת את האשמה עליו. ולמה? כי ברבי עשתה לו הצגה והלב מאבן שלו נסדק או שבאמת הוא חושב שהיא חיונית לחברה? לדעתי התשובה השניה היא הנכונה.

Flower_Yellow גם ברברה לא בדיוק גאונת הדור, הרי בעלה השמגגה היה יכול לעלות עליה ברגע אם הוא כאמור היה מתקשר למשטרה אבל היא כנראה יודעת עם איזה גניחט יש לה עסק, בכל זאת זו הייתה הסתכנות מיותרת וגם אדוארדו הוציא ממנה די בקלות את פרטי החשבון האישי שלה. נכון שבהבטחה למיליון וחצי ירקרקים נאים אבל הוא יכל לעבוד עליה ולא להפקיד את הכסף הזה. בכלל, מה פתאום נותנים כזה בונוס שמן לפני שחוזה נחתם? ואיך זה שמעבירים עוד 3 מיליונים לחברה לפני שחוזה נחתם? ואדוארדו בכלל לא ראה מאזנים, לא נפגש עם רואי חשבון, כלום. טוב, עכשיו יש לו הרבה כסף לבזבז... שמעתי נכון, 60-70 מיליון דולר פלוס הזכויות? פשוט לא הסתכלתי במרקע כשהסכום צויין ואני חלשה במספרים בכל שפה שהיא Smiley_Wink

Flower_Yellow השרוף המבחיל דייק לפחות בנקודה אחת - פרננדה באמת מקנאת באריקה בגלל פרנקו סנטורו.

Flower_Yellow רנה מאנסרט החזיר נשמתו לבוראו בסוף הפרק. זה המזל של אדוארדו, אחרת לארטמיו הייתה נודעת זהותו האמיתית, והמזל של גרדניה, אבל קצת חבל על הטיפוס הזה שהתגלה כבכלל לא כזה גרוע. עובדה שהוא היה מוכן להלחם את מלחמתה של בחורה שהוא בכלל לא מכיר. מהצד השני, הוא היה מסוגל לחסל כומר בדם קר אז בעצם זה כן הגיע לו, אחרת האב בוסקו היה שר עם המלאכים.

Flower_Yellow אני סקרנית לגורלה של ההיפופוטמית השיכורה כשארטמיו יגלה שהציפור התעופפה לה מהקן... יהיה שמח! ולא מיין!

Flower_Yellow ולדימיר יועץ! פיננסי! נו, שהלמך הזה ייעץ למישהו משהו! איזו בדיחה... אבל מכיוון שדמיאן ימשוך בחוטיו אולי זה יעבור חלק איכשהו, הרי זה לא שהוא הולך לעבוד חס וחליליה בחברה של גאונים. כשאני רואה את אניבל וגונזו אני חושבת שבאמת בלי ברברה החברה הייתה מתמוטטת כי שני אלו לא היו יכולים לנהל לבד דוכן לימונדה. זו לא עצה כ"כ רעה לולדימיר עצמו, נכון שהוא ישרת את האינטרסים של המפלצת במנוסה אבל מהצד השני ככה הוא יהיה בקשר עם הגורדיטה שלו שאלמלא עיניין הכספים לא הייתה רוצה לראות אותו גם בתמונה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)