שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

אני חושבת שהכוונה לסדרה הזו

אני חושבת שהכוונה לסדרה הזו Smiley_Happy
פורסם לפני 4236 ימים     מאת iDana     אין תגובות    

http://www.d-addicts.com/forum/viewtopic_76708.htm

הכתוביות ממש טריות ואולי זו הסיבה שהן עדיין לא מופיעות באינדקס הכללי של הסדרות שתורגמו לעברית. אין לי מושג איך זה עובד שם.

ואני הולכת כנראה לעשות לעצמי סלט+קימצ'י רציני בראש: סלט

B_Arrow_L אתמול צפיתי בפרק הראשון של 'סיטי הול' ולא כ"כ התלהבתי למען האמת - קומדיה במשקל קצת כבד לטעמי, אבל זה רק הפרק הראשון ויש לי סבלנות Smiley_Happy נראה לי שאני אצפה בסדרה בקצב של שני פרקים בשבוע, כמו שהיא שודרה בקוריאה (כי ממילא צריך לחכות לתרגום בעברית, ובהחלט שווה לחכות! Karma_1 הרבה יותר קל ככה להבין את כל הדיבורים על פוליטיקה).

B_Arrow_L היום צפיתי בפרק הראשון של THANK YOU ואהבתי את הסדרה ממש מהשנייה הראשונה! בהתחלה קצת היססתי כי זכרתי שיש שם גם עניינים רפואיים, ולא הייתי בטוחה שבא לי לראות שוב בית חולים/ניתוח מקרוב, אפילו לא על המסך (אי אפשר להאשים אותי, נכון? לב_קורץ). ובפרק הראשון הם לא חסכו בצילומי תקריב כירורגיים... אבל בכ"ז הסדרה עושה רושם מצוין והילדה מקסימה! בסדרה הזו אני מתכוונת לצפות בקצב מהיר יותר (אם רק יתאפשר לי), מה גם שהורדתי את רוב הפרקים.

B_Arrow_L וברגע שיהיו פרקים+תרגום של SOUL/HON אני מתכוונת לצפות גם בה... מקווה שהמחשב שלי ואני נחזיק מעמד Smiley_Silly

ועם הסלט הזה קצת קשה לי לכתוב סיכום ראוי על "מאז שנפגשנו", אבל אני אשתדל Smiley_Fancy

והנה תמונות חדשות של לי סו ג'ין Smiley_Love_A, שהתראיין לקראת דרמת האימה בכיכובו (גם לי יש בובת פינוקיו כזו בדיוק! Smiley_Happy) :

החיוך הזה Smiley_Love_B

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0664)