שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Thank you

Smiley_Angel Thank you Smiley_Love_B
פורסם לפני 4447 ימים     מאת iDana     אין תגובות    

"כולנו זקוקים לחסד,
כולנו זקוקים למגע.
לרכוש חום לא בכסף,
לרכוש מתוך מגע.
לתת בלי לרצות לקחת
ולא מתוך הרגל.

כמו שמש שזורחת,
כמו צל אשר נופל.
בואי ואראה לך מקום
שבו עוד אפשר לנשום..."

(נתן זך)

זה השיר שעלה לי לראש כשסיימתי לצפות השבוע בסדרה המקסימה THANK YOU Smiley_Love_B. לסדרה הזו התחברתי ממש מהרגע הראשון, והחיבור היה כ"כ טבעי ופשוט ונמשך ממש עד הסיום. לטעמי זו סדרה אנושית מאוד ואופטימית למרות הכל, והיא גרמה לי לחשוב על נתינה ועל סיבות להגיד תודה, בצורה הכי לא קלישאתית שאפשר. וכן, גם אני אומרת Komao לצוות המופלא של הסדרה וכמובן ללינה שהמליצה לי לצפות בה Smiley_Hug_A

וגם התקציר של לינה כ"כ ממצה, שאני פשוט אעשה "העתק הדבק":

העלילה:
לי בום הקטנה מתגוררת בכפר קטן יחד עם אמה לי יונג שין והסב של אמה הסובל מאלצהיימר. למרות שאיננה מודעת לכך, בום חולה באיידס אחרי שהודבקה בטעות בעת אשפוז בבית החולים. אמה שרצתה למנוע ממנה את דבר היותה חולה אמרה לה כי היא מין מלאך שהגיע לכדור הארץ ובגלל היותה מלאך אסור לילדים ולאנשים אחרים לראות את דמה מאחר שמדובר בדם מיוחד במינו. לכן, בכל פעם שבום תיפצע עליה לטפל בפציעה בכוחות עצמה בלי לאפשר לאחרים לעזור לה. וכך, הגנה האם על בתה ועל הסובבים את בתה מפני מחלת האיידס.
הרופאה ששגתה וגרמה להידבקותה של בום באיידס חלתה בסרטן, ומשאלתה האחרונה הייתה לאתר את הילדה לה היא הרסה את החיים ולבקש ממנה סליחה. היא לא מספיקה לעשות זאת ולכן, בטרם מתה היא ביקשה מידידה מין קי סאו, רופא במקצועו, שיבקש סליחה מבום בשמה.
הרופא הגיע לכפר והוא ניקלע לבית של בום בלי לדעת שהיא הילדה עליה דיברה חברתו הרופא שמתה, הוא שכר אצל המשפחה חדר ולאט לאט התחיל לחבב את המשפחה כולה ולהיקשר אליהם .
זוהי סדרה אנושית ומרגשת על ילדה מקסימה שמתמודדת עם מציאות לא קלה, ולמרות אותה מציאות מנסה לחיות כמו ילדה רגילה כמה שרק ניתן.

את הספיישל השלם אפשר לקרוא כאן:
http://forums.nana10.co.il/Message/MessageFullUTF8.asp?pid=48&MsgID=11478599

ומה עוד אני יכולה להוסיף על הסדרה המומלצת הזו? Flowers_2 שהשחקנים נהדרים אחד אחד – ובראשם כמובן הילדה המקסימה Smiley_Love_B סאו שין אה, שהיא טבעית, מצחיקה ופשוט מתאהבים בה. השחקן הראשי ג'אנג היוק מצא חן בעיניי מהשנייה הראשונה, למרות שהדמות שלו נראית אנטיפתית וקשוחה בהתחלה – אבל הוא פשוט כובש! Heart_01 השחקנית הראשית גונג היו ג'ין מקסימה, צנועה וטבעית מאוד בתפקיד הזה Flowers_1. ואחרי שתראו את השחקן הוותיק והמוכשר שין גו, שמגלם את הסבא הסנילי, גם אתם תרצו "שוקו פיי"... Mocha_Cup

ואזהרה קטנה אחת: מאחר שיש לנו רופא בתפקיד ראשי, יש כמה תקריבים על פרוצדורות רפואיות וניתוחים Needle_2, אבל בסך הכל מדובר בחלק קטן מאוד מהסדרה שאפשר ושווה לטעמי להתגבר עליו, גם לבעלי הלב החלש או הקיבה הרגישה.

בנוסף לכך, הצילומים והנופים נהדרים והמוזיקה ממכרת Music הנה קליפ מתוך הסדרה, על רקע השיר שליווה אותי מקרוב בשבועות האחרונים:

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)