שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Hello my teacher

Hello my teacher Book Pencil
פורסם לפני 4155 ימים     מאת iDana     אין תגובות    

השבוע סיימתי לצפות בסדרה Hello my teacher, שהפגישה אותי שוב עם שניים מהשחקנים החביבים עליי – גונג יו (האן קיול ב"קופי פרינס") וגונג היו ג'ין (כוכבת Thank you)

העלילה: (באדיבות לינה כמובן... מתגעגעת Smiley_Hug_A)

נא בו רי הייתה תלמידת תיכון מופרעת שבשל התנהגותה הגרועה גורשה מבית סיפרה. במהלך לימודיה היא התאהבה במורה שלה לציור שהיה אהבתה הראשונה והגדולה. חלפו שש שנים ונא בו רי בת ה-25 שבינתיים השלימה את לימודיה, החליטה שהיא רוצה להיות מורה וללמד באותו הבית ספר שממנו גורשה, וזאת על מנת שתוכל להיות קרובה למורה לציור שאותו היא לא הצליחה לשכוח מעולם.
מאחר שאין היא מחזיקה בתואר ההוראה מסרבים לקבל אותה בבית הספר, אך מנהלת בית הספר שהיא גם אמו החורגת של בחור מופרע בשם פארק טא אין שוכרת אותה לכאורה כמורה, אך בפועל היא אמורה לפקח מקרוב על טא אין ולדאוג שלא יסתבך בצרות וישמור על התנהגות נאותה...
כעת, כשנא בו רי כבר לא תלמידה, אין שום דבר שמונע ממנה לפתוח בקשר רומנטי עם המורה לציור שגם מגלה בה עניין. העניינים מסתבכים כשהתלמיד טא אין שהוא גם אחיינו של המורה לציור מתאהב אף הוא במורתו...

רשמים מהסדרה:

התחלתי את הסדרה בציפייה, מכיוון שמככבים בה כאמור שחקנים שמצאו חן בעיניי בדרמות אחרות. אבל הסדרה הזו, למרות שבהחלט הייתה נחמדה לפרקים, לא כבשה את לבי והשאירה אותי עם תחושה של "ליד" או "כמעט".

העלילה הייתה בעלת פוטנציאל לטעמי, אבל יושמה בצורה מעט שטחית ומרפרפת. כמעט בכל פעם שחשבתי שאני עומדת להתרגש באמת, האישיו העלילתי נפתר פתאום במהירות וקפצו לעניין הבא... חלק מהדמויות היו חיוורות וכמעט לא מורגשות לטעמי, ובפרקים הראשונים היו קטעים שהזכירו לי קומיקס מקושקש, מה שבדיעבד כנראה גם הפריע לי להתחבר ולהישאב באמת לעלילה.

ואז, אחרי כמה פרקים, הגיע השלב שבו הבנתי שהסדרה הנ"ל לא תיזכר כאחת המשמעותיות בעיניי, אבל החלטתי להמשיך לצפות בעיקר בזכות השחקנים החביבים, ובסופו של דבר היו גם כמה סצנות חביבות פלוס אך לא מסעירות לטעמי. אפשר להגיד שהסדרה תפקדה אצלי על תקן "פילר"/פקק בזמן שהמתנתי לכתוביות בסדרות אחרות.

במרכז העלילה עומדת השאלה במי תבחר המורה נא-בו-רי? לא אגלה לכם במי היא בחרה בסופו של דבר, ורק אגיד שלטעמי לא היו כאן כוחות שווים, ולדעתי הייתה עדיפות ברורה ומובהקת לאורך כל הסדרה. ויחד עם זאת, בסופו של דבר לא ממש שינה לי במי מבין השניים תבחר נא בו רי בסופו של דבר. ומצדי גם אופציה שלישית יכלה לבוא בחשבון... מי יודע, אולי עברתי את הגיל לדרמות בית ספר Smiley_Wink

והנה קליפ מהסדרה לסיום:

תוקן על ידי iDana 12/9/2009 18:31

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)