שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Hwang Jin Yi

Flowers_1 Hwang Jin Yi Flowers_1
פורסם לפני 4129 ימים     מאת iDana     אין תגובות    

הוואנג ג'יני היא דרמה תקופתית בת 24 פרקים, ששודרה ברשת KBS2 בשנת 2006.
הסדרה שמתרחשת בקוריאה של המאה ה-16, מתארת את חייה הסוערים של הגיאסנג (המקבילה הקוריאנית לגיישה) הידועה ביותר באותה תקופה – על אהבותיה, יריבויותיה ושאיפתה הבלתי מתפשרת לאמנות – במחול, נגינה ושירה.

למידע מדרמה ויקי:

http://wiki.d-addicts.com/Hwang_Jin_Yi

אל ג'יני הגעתי עם רעב גדול לדרמה היסטורית וסוחפת, אחרי רצף של סדרות מודרניות (כשהשתיים האחרונות גרמו לי לחפף ולצפות בהן בהילוך מהיר – הרגל מגונה שאני סוחבת מהטלנובלות).
החוויה שלי עם ג'יני הייתה מיוחדת. היא לא סחפה אותי רגשית מיד מהפרק הראשון (זה לקח זמן), אבל היא בהחלט משכה אותי – בזכות הנופים, המוזיקה והצילומים המרשימים. וגם עולמן התובעני והלא פשוט של הגיאסנג סיקרן אותי.

מבחינתי ג'יני לא הייתה דמות שקל לאהוב או להזדהות איתה, בוודאי לא בשלבים הראשונים של הסדרה, ולא פעם היה לי קשה לקבל חלק מהמעשים או מההחלטות שלה... (אבל זה דווקא התאים לי, כי לא התחשק לי לראות כאמור עוד קומדיה רומנטית עם דמות ראשית מתוקה ומצחיקה).

היו כמה מרכיבים עלילתיים בסדרה הזו שהזכירו לי במידה מסוימת את "היהלום שבכתר" – רק שכאן הם תפסו כיוון שונה. ובדומה ל"יהלום", פיתחתי רגשות חמים לדמות גברית מסוימת, שבשלב מסוים אף הקסימה אותי יותר מהדמות הראשית... לא אחשוף מה היה הסוף, רק אציין שהוא הפתיע אותי כי ציפיתי למשהו אחר.

את הוואנג ג'יני מגלמת השחקנית הא ג'י וון, שכיכבה גם ב"דאמו" המעולה. ואם ב"דאמו" היא גילמה אישה שפעלה בסביבה גברית וקשוחה, כאן היא הייתה נשית, מושכת ומהפנטת. אין ספק שהיא השקיעה מעל ומעבר בדרמה הזו, כשלפעמים כמעט נתפסו לי השרירים רק מלראות מה היא עברה שם...

קוריוז נחמד הוא שאחד השחקנים הצעירים בסדרה, ג'אנג גון סוק ("בטהובן וירוס") הודה ממש לאחרונה שבתקופת הצילומים (לפני שלוש שנים) הוא היה מאוהב בג'י וון. הוא היה אז בן 19 והיא בת 27 וזו הייתה אהבה חד צדדית (אגב, מספרים שגם לי סו ג'ין חיזר אחריה בתקופת "דאמו", והיא אמרה בנימוס "לא" והסבירה שהיא מעדיפה להתרכז בקריירה... בראיון שנתנה לאחרונה היא דווקא סיפרה שהיא מחפשת אהבה). התמונה הזו היא לדעתי פוטו-מונטאז' ולא לקוחה מסצנה בסדרה...

עוד שחקן ששווה לשים אליו לב בדרמה הזו הוא קים ג'ה וון, ואחרי הצפייה הבנתי היטב למה הוא זכה לכינוי ‘killing smile’ או ’smile angel’. משום מה השחקן הזה די נעלם אחרי התפקיד המרכזי ב"ג'יני", למעט איזו סדרה סינית. הוא התגייס לפני חצי שנה, כך שלא נראה אותו בקרוב על המסך.

ובכלל, רוב הקאסט עשה עבודה מצוינת, למעט שחקנית אחת שנראתה לי קצת לא במקום – אבל לא יודעת אם זו הדמות שהייתה לי מוזרה ולא משכנעת או שזו השחקנית שלא ביטאה אותה היטב (או אולי זה שילוב של השניים). כך או כך, מדובר בסדרה מעניינת ומרהיבה מבחינה ויזואלית, ויחסית לדרמה היסטורית היא גם לא ארוכה.

פתיח הסדרה:

תוקן על ידי iDana 29/9/2009 18:7

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1406)