שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

המלצה "סיטי הול" כולל טיזרים


Flowers_1 המלצה "סיטי הול" כולל טיזרים Spoiler_05
פורסם לפני 4133 ימים     מאת זרהמאד     אין תגובות    

ג 'ו-גוק (צ' ה סונג וון ) הוא פוליטיקאי עם שאיפות גדולות למעון הנשיאות. הוא , הילד הממזר של יושב הראש לשעבר של האסיפה הלאומית, גודל בצילו של אביו וכך הוא מגיע ל - Inju עיר שוממת בפורבנציות של קוריאה כדי לשמש כביכול סגן ראש העיר, אבל האג 'נדה (שמתם לב לפירגון)שלו היא הרבה יותר מורכבת. כניסתו לתפקיד הינה כדי לשרת את המטרות שלו ושל אביו, שמסרב להכיר בו בפומבי.
המטרה הראשונה שלו היא של ראש העיר הנוכחי והמושחת של INJU. עליו להדיח אותו ולהכתיר ראש עיר בובה שלו - מישהו שיוכל לתמרן בקלות.
שין מי-רה (קים סאן אה המוכרת לנו גם מסאם סון ) היא פקידה במשרדו של ראש העיר כבר שבע שנים. תפקידה כולל הכנת קפה עבור הבוס שלה ולשרת את מבחר מנהלי הלשכות . עקב חובותיה הרבים הינה מקטרת לרוב אך בעלת לב זהב ועוזרת לרוב תושבי שכונתה . כמובן שחבריה לעבודה מנצלים את מעמדה וטורחים לשטח זאת בפניה.

מי-רה עוזרת לאמה המתפרנסת ממכירת דגים (ולרוב מסריחה מכך) ובעת ההכרזה על בחירת מיס "baendaengi" (שם של דג שנפוץ בעיירה) היא נרשמת לתחרות ואף מתברגת לעשירייה המתמודדת .
כמובן , בעת העבודה בעירייה מי-רה וג'וק נפגשים, הוא סולד ממנה והיא נדבקת אליו במתכוון מאחר והוא אחד השופטים והאחראי על התחרות. הודות לכך נרקמת בינהם מערכת יחסים די מורכבת של סלידה/ משיכה , דחף/הדחקה ועם הזמן אהבה.
וכך שמטרתה לנצח בתחרות ולזכות בפרס הגדול כדי לכסות את חובותיה , מי-רה זוכה ודורשת את כספי הזכייה אך בתמורה היא מושלכת מבניין העירייה ויוצאת להפגנת יחיד בה היא מושפלת ע"י עובדי העירייה דבר המושך את מרבית התושבים ומסקרן אותם.
ג'וק נכנס לתמונה ומריץ אותה יחד עם חבריה לרשות העירייה , הוא עם כוונות נסתרות לראש עיר בובה והיא עם כוונות נסתרות של אהבה.

וכך בעודי צופה נשברו בעיני כל הסטיגמות (אפילו צרחתי על כך לדנה) , הם רומנטים כשצריך וזה עובר מסך בצורה מדהימה. הכימיה בין מי-רה וגוק היא מדהימה , איך שהוא מביט בה כאילו שהיא האישה היחידה בעולם. באבירות לראות איך הוא כורך את מעילו סביב הגלימה שנקרעה לה, איך הוא שם את ידיו כדי לחבק אותה כשהם עומדים ומתבוננים ב - Inju שהיא אוהבת, ראשו נשען על שלה, טיול מחנאות עם אוהל אחד, סיבוב ביאכטה כמו בטיטאניק , הוא מסתיר את השמש בגופו כשהיא ישנה ובקיצור ליבם פועם כאחד.
כשג'וק מריץ את מי-רה לרשות העיר הוא זונח את חובותיו לאביו ולארוסתו דבר שמכעיס אותם עד מאד ומכאן מתחילה מין סערת נקמה מעורבת בפוליטיקה ונסיונות רבים להכשיל את מי-רה ולנתקה מעירייה ומג'וק. הפגיעה במי-רה לא קלה אך חבריה הטובים עומדים לצידה כדי להתגבר.


דעתי על הסדרה : אני חושבת שזה היה בפרק 14-15 שזה היכה בי. כל הזמן תהיתי אם הקוראנים יודעים להעביר רומנטיקה או שאולי הם פשוט אנשים קרים. בסדרות שאני ראיתי עד כה היו רק חיבוקים או ריצה לעבר האהוב/ה לאחר שחשבו שננטשו , זאת הרומנטיקה שהכרתי, (למרות שדנה מדרבנת אותי לראות את LOVERS , מבית אותם יוצרים).
ב"סיטי" היו הרבה נשיקות אמנם לא רטובות כמו שאנו מכירים מהז'אנר הלטיני אך הן היו אמתיות שנותנות לדמיון לפרוח. מי-רה מאוהבת (אני יכולה להאשים אותה ? אם רק תראו איך הוא מביט ומנשק אותה , הבחור מנוסה באומנות החיזור. )היתה אפילו סצנת סקס שהראו באלגנטיות , הכניסה לחדר המיטות , השכיבה על המיטה והנשיקה, את השאר המשיכו שיר ומנגינה .

הכי חשוב- בסדרה הזו למדתי שתסמונת התסריטאים השיכורים היא לא מדבקת כלל. ב"סיטי" הם היו מפוכחים לחלוטין ועוד במצב רוח מעולה , לא יכולתי לצפות לסוף אחר!אינג'ו העיר
מי-רה לפני המהפך
ואחריו
אני ממליצה בחום , אהבתי את הסדרה שנסתיימה עם ממוצע של 20% רייטינג והיא זוכה באיכות מעולה לתרגום בעברית (תודה לבנות מפורום סדרות אסאיתיות , תפוז)


תוקן על ידי iDana 30/9/2009 0:17

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)