שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Freeze

Freeze Needle_2
פורסם לפני 4122 ימים     מאת iDana     אין תגובות    

יש כאלה שמביעים משאלה לחיות חיי נצח ולא להזדקן לעולם... אבל זה בדיוק הסיוט של באק ג'ונג וון, שבעקבות אירוע שקרה לפני 350 שנה הפך לערפד, וסיפורו עומד במרכז הדרמה Freeze (ששודרה ב-2006 ומונה 5 פרקים).

באק ג'ונג וון חי בסיאול המודרנית חיים אפרוריים, מסודרים וכמעט סטריליים, מנהל בר יינות יוקרתי Wine_24 ומתחזק את עצמו בעזרת אי-וואה, ערפדית שמלווה אותו ודואגת להשגת הדם הדרוש להמשך קיומו. והוא סובל מכל טיפה של דם שאותה הוא נאלץ לשתות... Needle_2 אבל בלי הדם הזה הסבל גדול עוד יותר.

אל עולמו של הערפד המיוסר מתפרצת ג'אנג צ'ה יון, נערה צעירה ומרדנית שאיבדה את אמה (ששייכת לעברו של גו'נג וון). היא מבלגנת לו את הדירה והחיים, ויחד איתה הוא מגלה רגשות חדשים. במקביל, מקרי רצח בעיר מעלים את החשד שרוצח סדרתי מסתובב באזור, וחקירת המשטרה גורמת לכך שהשגת מנות הדם הופכת להיות קשה מתמיד. ובמקביל, אי-וואה שמאוהבת מאות שנים בבאק ג'ונג וון מקנאה בקשר המתרקם בינו ובין צ'ה יון.

את הסיבה המובנת מאליה לכך שצפיתי בדרמה אפשר לראות פה:

הסדרה קצת מוזרה, קודרת ונעה בקצב די איטי (למרות שיש רק חמישה פרקים). יש בה משהו עמום, ולפעמים הרגשתי שהבמאים/תסריטאים לא מתאמצים למשוך את הצופים או לייצר איזשהו פאנץ'. ועדיין, לי סו ג'ין כערפד המיוסר נגע ללבי, והיו לא מעט סצנות שאהבתי – במיוחד אלה שהראו את הקשר המתפתח בינו ובין הנערה, וגם הסצנות שבהן ראו עד כמה הוא סובל ומתייסר ריגשו אותי.

אין לי ברזומה כמעט סרטי/סדרות ערפדים (כן, לא ראיתי את באפי ואנג'ל – צפיתי רק בסרט "ראיון עם הערפד" ששיעמם אותי למדי), אבל נראה לי שחובבי הז'אנר עלולים לא למצוא כאן את מבוקשם, כי אין כמעט סצנות נוטפות דם בסדרה. ובכל זאת יש בה רגעים אנושיים ומעוררי מחשבה, וכמובן את הגומות האהובות עליי...

לי סו ג'ין סיפר לאחרונה ביפן (שם הדרמה עולה לשידור בפעם הראשונה) שהצילומים לסדרה היו חוויה כייפית ומרעננת, ואיפשרו לו להתנסות בגילום דמות שונה ממה שגילם בעבר. ומבחינתו האהבה של הערפד לצ'ה יון הייתה כמו אהבה ראשונה...

קישור לספיישל של לינה על הסדרה Film_Roll:
http://forums.nana10.co.il/Message/MessageFullUTF8.asp?pid=48&MsgID=10986462

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)