שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

TRIPLE

תותTRIPLEתות
פורסם לפני 4104 ימים     מאת MyGirl     אין תגובות    

TRIPLE היא סדרה קוריאנית בת 16 פרקים ששודרה השנה בקוריאה במהלך חודשים יוני ויולי בערוץ MBC. הרייטינג של הסדרה היה די נמוך ועמד בממוצע על כ-7% בלבד.

במאי הסדרה לי יונג-ג'ון הוא אותו הבמאי של הסדרה "קופי פרינס".

העלילה:TV

חלומה של הצעירה בת ה-18 לי הא-רו הוא להפוך למחליקה על הקרח הכי טובה בקוריאה ולייצג את מדינתה בכבוד בתחרויות בינלאומיות חשובותגביע. לפני חמש שנים חלומה נקטע בעקבות טרגדיה מצערתשבור. וכעת, חמש שנים אחרי הא-רו מחליטה לפצוח בדיאטה, לעזוב את הבית בו התגוררה עם אביה ומאמנה ולעבורCar_Drive לעיר הגדולה סאול לביתו של אחיה החורג שין-הואל שחולק דירה עם שני חבריו הטובים ושותפיו לעבודה.

דעתי על הסדרה:קריצה
טוב, את הסדרה הזאת בחרתי בגלל הקאסט המעולה שבה!להלהלה יש פה את השחקן המשנה של "קופי פרינס" שגם פה שיחק מצויין לדעתיכפיים. בנוסף, יש כאן שני שחקנים שאני מאוד אוהבת...האחד הוא הראשי לי ג'ונג-ג'ה שראיתי אותו בדרמה "AIR CITY" אבל פה ב"TRIPLE" משום מה הוא לא נראה במיטבו...רזה מידימבויש...כנראה שרצו להצעיר אותו כמה שרק אפשר בכדי שתיהיה כימיה בינו לבין הכוכבת הראשית הצעירה. לא שזה עזר כי כימיה לא ממש הייתה.מצחקק
כוכב נוסף שמאוד אהבתי הוא יונג גי-סאנג שכיכב בסדרות כמו "CRAZY FOR YOU" המעולה, "WHO ARE YOU?" החביבה ו"SHE IS NINETEEN".
פה הדמות שלו הייתה חביבה אבל לא חיבבתי אותו מההתחלה...לקח לי זמן לחבב את דמותו ובכלל, לקח לי זמן לחבב את הסדרה הזאת...בהתחלה די השתעממתי ורק בסביבות פרק 6 או 7 התחלתי להתעניין בה יותר. בהמשך היה מעניין ואז הגיע הסוף שלא היה מפתיע למדי כי ההתרחשויות בפרקים האחרונים די הבהירו איזה סוף מחכה לדמויות הראשיות.
אני מודה שאני לא אהבתי את הסוף...לא משנה כמה הוא הכי הגיוני והכי נכון, אני הייתי מעדיפה סוף אחר. אבל לא אהבתי את הסוף שמתייחס לדמות הראשית. לעומת זאת, הדמויות המשניות קיבלו סוף שמאוד אהבתי.VV

בסה"כ הסדרה לא רעה אבל בגלל שהתאכזבתי מהסיום שלה (אל דאגה...זה לא טראגי או משהו בסגנון) אני לא יכולה להמליץ עליה. אבל קחו בחשבון שיש כאלה שדווקא אהבו את הסוף...הדעות לגבי זה מאוד חלוקות.שבור

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1250)