שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

BUZZER BEAT

BasketballBUZZER BEATBasketballHeart_2
פורסם לפני 4382 ימים     מאת MyGirl     אין תגובות    

בסוף השבוע האחרון האתר שדרכו אני מוצאת כתוביות נפל ונתקעתי בפרקים האחרונים של הסדרה הקוריאנית המשעממת "Thousand Years Of Love".
מעצלנות לא דאגתי להוריד מראש כתוביות כך שניצלתי את ההזדמנות בכדי לדגום סדרה יפנית חדשה שהייתה לי במחשב...Thumbs_up
התכנון היה רק לדגום ממנה ובסופו של דבר נשאבתי לתוכה וסיימתי אותה ביומיים.נשיקה

BUZZER BEAT היא סדרה יפנית בת 11 פרקים ששודרה ביפן במהלך חודשים יולי עד ספטמבר בערוץ FUJI TV. הרייטינג הממוצע עמד על 14.3%...אין לי מושג אם זה נחשב לרייטינג גבוה או לא אבל בלי קשר לרייטינג, אני מאוד נהניתי מהסדרה.אצבעלמעלהTV

העלילה:Book

קמייה נאוקי הוא שחקן צעיר בקבוצת כדורסל למקצועניםBasketball. בגלל חוסר הבטחון שלו והיותו בחור שנוטה להישבר תחת לחץ הוא לא מגיע להשגים גבוהים במיוחד ולא מצליח להראות את כישוריו האמיתייםמבויש. חלומו הוא להפוך לשחקן כדורסל מצליח ואהוד.
שירקאווה ריקו היא בחורה חזקה בעלת מוטיבציה גבוהה שאוהבת מוסיקה קלאסית וחלומה הוא להפוך לכנרית מקצועית ומצליחה.כינור
הגורל מפגיש בין נאוקי וריקו כשזו מוצאת את הפלאפוןCellphone שלו אותו נאוקי שכח באוטובוסBus_Red. הם הופכים לחברים טובים והקשר הידידותי ביניהם הופך לאהבה.לבבות
יחד עם זאת, לפני שנאוקי הכיר את ריקו הוא רצה להינשא לחברה הנוכחית שלו איתה הוא נמצא כבר שנתיים. בנוסף לכך, העניינים רק הולכים ומסתבכים כאשר המאמן של נאוקי מתאהב בריקו אף הוא.פליאה

לצפייה און ליין:סרט

http://www.mysoju.com/buzzer-beat/

דעה אישית:להלהלה
סוף סוף אחרי שאין ספור פעמים קראתי על "יאמפי" יצא לי להתרשם מהשחקן הזה ומאוד אהבתי את המשחק שלו!כפיים זה כבר השחקן היפני השני שיוצא לי להכיר בסדרות היפניות (הראשון היה כוכב "מיי בוס מיי הירו") ואת שניהם מאוד אהבתי.
גם השחקנית הראשית הייתה מאוד חמודה...היה בה משהו שהזכיר לי כמה פעמים את מאיה בוסקילהמצחקק...גם היא כמו יאמפי שיחקה מצויין ובצורה מאוד משכנעת.מחייך
גם הדמויות המשניות שיחקו מצויין ואהבתי את שיר הנושא הן בגרסה הקצבית והן בגרסה היותר שקטה.
אני לא יודעת איך זה בדר"כ אבל ב"BUZZER BEAT" היו לא מעט סצינות רומנטיותמאוהב....אפשר להגיד שהמוןן בהשוואה לסדרות הקוריאניות.
בשורה תחתונה: סדרה מקסימה! שווה צפייה!המלצה

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0947)